Buradaki üyelerin çoğu erkekler bakire eş ister diyor, peki ya yabancılar?

peki ya yabancı erkekler istemiyor ya da farketmez diyo onlar erkek değil mi? kafamda deli soruyor

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de bakire kız istemem, o düşünce yapısı bile çok ilkel geliyor bana.

Kız eşya ya da herhangi bir mal mı ki , kendi cinsel isteklerini gençliği boyunca içine atıp, evleneceği adama kendini hediye gibi sunuyor, ki herif belki 30 tane kızla beraber olmuştur.

Kadının tamamen kendini mal yerine koymasından başka bir şey değil...

Açıkçası, büyük konuşmak gibi olmasın ama , malın biriyle de evlenemem...

5|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Çünkü yabancılar, müslümanların bekaret namus dediği zarın aslında doğumdan itibaren dışkı ve idrardan gelecek bakterilerin vajina yoluya içeriye girmesini ve oradan da iç organlara ulaşıp enfeksiyona sebep olup ölümlere yol açmasın diye oluştuğunu biliyorlar.

Önemli olan aşağıdaki zarın değil beyindeki zarın yırtık olmamasıdır. Bir kızın bakire olup önüne gelenle diğer herşeyi yapmış olması onu ne kadar bakire yapar? Sadece sevdiği kişi ya da sevdiği 1-2 kişi iler yapmış önüne gelenle yapmayan bir kız bakire olupta herkesle anal oral yapan kızdan daha namusludur.

6|0
    0|0
  • Hayır onlar sevdiklerine sevdikleri için değer veren insanlar. Namusun iki bacak arasında olmadığını bilen kendini geliştirmiş toplum insanları. Bizim yobazlara bakarak böyle bir kanıya varmamalısın. Afedersin s*kişmeyi bilen bilmeyen adamlar bakire kız isterler burada.

6|0
    1|3
    • tamda bu +sonsuz

• düşünceler aşağılık olunca insan eleştirebilir. 16-17 yaşında geneleve sokularak milli yapılan gençlerin bakire kız araması kadar saçma bir durum yok. Ben eşime saklıyorum diyen kaç tane erkek var? Bu durumda egoistlik bir aşağılık durumdur.

• sen ortalığı karıştırma kibarzorba

• yabancı erkekleri bir kere erkekten sayman hata. neden mi?

ben sürekli yurtdışındayım. yurtdışındaki kadınlar avrupalısı asyalısı ortak söyledikleri şunlar.

"türk erkeği kadınını kıskanır. bu bir kadın için gurur verici. ama bizim erkelerimiz kıskanmıyor. türk erkeleri kadına değer veriyor ama bizimkiler asla. türk erkeği sevişrken kadınını öpüyor yalıyor. ama bizimkiler kendi yapmıyor bizden istiyor. kendi işi bitince de dönüp kıçını yatıyor"

şimdi bu kısa özet anlatımdan şunu söyleyim. türk erkeği asla kadınını paylaşmaz ve paylaşılmış kadını kadını olarak kabul etmez

0|0
    0|0
  • Bu tamamen kültür ve inanç farkıdır.İsteyen istediği gibi yaşar ve tercih hakkı vardır.Ve bu haklara saygı duymak gerekir.Kimisi bakire ister, kimisi umursamaz.Bunu yabancılar böyle yapıyor biz neden böyle yapmıyoruz gibi bir yaklaşım yanlış.Yabancılar domuz yiyor, bizdemi yiyelim.Ana temel şudur, herkezin duydu, düşünce, fikir ve inançlarına saygı duymalıyız.

1|0
    1|0
    • haklısın dostum

ama burda yapılan bir hata var saygı duymak ayrı

onu benimsemek ayrı

• insan dediğin ne erkeği ne kızı her anlamda bakire olmalı ruhen bedenen zihinen...yabancılarda sex hayatın bir parçasıdır başka kavramı yoktur her insan hayvanlar gibi içgüdüsel ve zevklerine uğruna yaşar felsefi sahip hal böyle olunca zevkine göre yaşıyorlar...tek avrupa değil tüm dünya da böyle çok var keşke insanın ne kadar erdemli ve onurlu bir varlık olduğunu hatırlarsalar ve ona göre yaşasalar ne kadar değerli olduklarından haberleri yok peltekleşti sevgiler seni yerine teni sever oldular..her şeyin bir ilki vardır ölmek doğmak aşık olmak ağlamak cinsellik peki her duyguyu bir kez yaşıyorsak neden cinselliği 1 kez yaşadığın insanla bir ömür boyu değilde bir anlık yaşarsın...? çünkü insan olduğundan haberin yoktur hem bedenen hem ruhen hem zihinen..

1|1
    2|0
  • bakirsem bakire isterim. onca yıl boşuna beklemiyoruz herhalde.

bakir olmadığı halde bakire eş isteyenler var öylelerine gıcığım bak işte.

4|0
    0|1
  • Düşünce yapıları farklı da onun için. Batı avrupa veya batı avrupa kökenli amerikalılar, daha önce kimse beraber olmadıysa kadında sorun vardır diye düşünce yapısına sahipler, bizde ve pek çok ülkede ise erkek ilk olmak ister.

0|0
    1|0
  • şöyle bir örnekleme yaparsak

yabancı (hepsi değil) bir erkek eşiyle caddede yürürken yanına biri yaklaşsa deseki

ne güzel bir bayan çok sexsi neyiniz olur diye sorsa adam gururla karım der

aynı durumun bizdeki cevabı tektir link

0|0
    0|0
  • erkeklerin aile ve geleneklerinden gelen bir tabu yeni nesil gençler bu konuya daha duyarlı,anlık itibariyle kızlık zarının bozulmasını görmek erkekleri ilk defa sahiplenme duygusuna itiyor,ama bilmiyorki zar dışında belkide eşi hayatda herşeyi yaşamış,veya evlendikden sonra kac kere aldatılacak,

önemli olan,evlendikden sonra ki güvendir,bir erkekde evlenmeden önce sayısısız ilişkiye girebiliyor hatta bazı kişilerin kızlığını alabiliyor,ama kendi eşinde kızlık arıyor.

genel anlamda kadınları meta olarak görme eğilimindeki erkeklerin problemi zar olayı

1|0
    0|0
  • Adı üstünde yabancı !

Onlar ahlaksızlığın en üst seviyesine ulaşmışlar zaten toplum olarak daha ne bekliyosun onlardan?

2|0
    5|0
    • amerikanın dünyaya hükmettiğini biliyorsun demi kullandığın elektrik bile onların

• salak ÖZELLEŞTİRME OLDU ELEKTRİK ONLARIN :(((

• Elektrik onların diye bizde onlar gibimi yaşamak zorundayız?

Ayrıca elektrik onların değil ne saçmalıyosun sen ya?

• Müslümanız çok şükür zina yapmış onun bunun altına yatmış istemiyoruz namuslu olsun evimize kadın çocuğumuza anne yapalım diyoruz

1|1
    2|2
    • genel konusuorum ama siz yatıp kalkyousnuz kzlarla osnra kendinize bakire arıyousnuz. kızlarnda bakir erkek isteme hakkı yok mu?

• bencede yav he hee stephan :D abu birde müslümanım der gavur gavur nickler türkçe isim yaz canısı

• Size ne benim eşinimden sen istediğin gibi birisini al

• sen değilsin anlaşılan o ki..

0|0
    2|0
  • Aşıksam ne olduğu hiçbirşey farkettirmez bebek kadar masumdur benim için

1|1
    0|0
  • Sorunun cevabi basit. Onlar musluman degil islam terbiyesi or agdetleri olmayan insanlar. Ben avrupada yasiyorum norvecte burda gorduklerimi anlatsam inanamazsin.

0|0
    1|0
    • hz muhammed 8 yaşında kızı becerdi doğru doğru islam terbiye demeek

• yo bana göre değil

• Eee dunya akillisi insan eyer oyle birsey olsaydi milyonlarca alim yuzlerce sultan ona inanir yolundan ayrilirmiydi

• kendisi bakir değilken bakire bir eş istiyorsa bunu nasıl açıklayabiliyor düpedüz ikiyüzlülük

1|0
    0|0
  • onlara bu yüzden yabancı diyorlar

0|1
    0|0
  • ben ne isem öyle es isterim

1|1
    1|1
  • eee pazarlığa bir yerden başlamak lazım...

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra farketmez

0|1
    0|1
  • Onlarda erkekte gelenek görenwk farklılığı var

0|0
    0|0
  • o yabancılar zaten insanlıktan alacaklarını alamamışlar

1|0
    4|0
  • bakire değilsin galiba ?

0|0
    2|0
  • Onlar erkeğin hayvanı. Biz ise erkeğin adamıyız.

0|0
    1|0
  • yabancı kızlar yabancı erkeklere devamlı veriyolar .bizdeki kızlarda öyle bişi yok erkeklerimiz abaza hiç bir kızla birlikte olmayan erkeğin bakire kız istemesi gayet normal ve adildir bence

0|0
    0|0
  • aman bu zamanda bana durust olsun dogrulari soylesinde hermusait deligiyle gang bang yapsin daha iyi valla

her boku yiyip sonra vajinadaki 1 santimlik zarla namuslu olanlarin aqqq

4|1
    0|0
  • kadının namusunu iki damla kanla ölçen yobazlar onlar.

5|0
    2|2
    • Onun bunun altına evlenmeden yatan da 'namuslu' mu oluyor?

• kızlık zarı namusun belirleyicisi değildir. evlenmeden önce sürtünme, anal, oral her boku yiyip sonra da kocasına ben bakireyim diye geçinenlerden bahsediyorum. asıl namussuz onlar. yoksa her gün başkasıyla yat

• yatan kadınlardan bahsetmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• bu mantktakiler için analcıılar var tepe tepe kullansınlar. Bakire diye alıoylar ama kzn yapmadğı kalmamııs oluo. tencere kapak çok uyuyolar :D

5|1
    0|1
  • Beyni olan erkekler insanın karakterine bakar. Bunun yabancısı/türk ü olmaz. Aklı olan insanlığa değer verir.
    Hatta deneme yap masustan kimseyle bile sevilmesen hayatımda 5-10 kişi oldu de.. Tam bir öküzse erkek yüzü buruşur bunu duyunca , zeki bir adamsa dürüst bu kadın der yanında kalmaya devam eder.. Böylece düzgün erkeği diğer yamukların arasından elemiş olursun :)

0|0
    0|0
  • yetiştiriliş tarzı ve dini konular bacım :D

0|0
    0|0
  • Kendisi genelev o*su gibi 30-40 kisiyle yatip bakire olsun diyenler de var

..

0|0
    0|0
  • bi bitmedi zar polemiği

4|1
    1|0
    • Hayatta değer verdikleri tek şey, o küçücük şeyde ondan, ama sanırım bunların beyinzarları ile o zar aynı olabilir :)))

• aynen ya allahın günü aynı soru

• aynen mk

• erkek olsam dürüst olsa yeter derdim benden öncesi değil benden sonra kimseyle olmaması önemli diye düşünürdüm.

4|1
    1|0
    • helal sana ! doğru mantık

• kandırılmak en kötüsü.gider diktirir o daha mı iyi.söylese seviyosam yine alırdım.gerekirse bulunduğu yerden bile taşınırdım.

• Erkek olsam, bende isterdim. her anlamda sadece zar değil, bedenen, ruhen.

2|1
    5|0
    • ruhen çok az ya bizim gibi kızları bulmak zor biliyorsun

• Sadece senin gibilerin az olduğunu düşünmekle yanılıyorsun. o kadar çok arkadaşım var ki böyle olan.

• bir arkadaşım facede bir foto paylaşmıştı uzerinde şöyle bir ibare vardı

ne kızlar tanıdım önü trafiğe kapalı arkası otoban...

hem bedenen hemde ruhen haklısın +

Yükleniyor...