Böyle bir kızla evlenmeyi düşünür müydünüz?

bir kiz dusunun.bakire mast. dahil olmak uzere hic bir sey yapmamis.ama cok istekli.anal iliskiye karsi.evlendiginde her gun iliskiye girmek isteyecegini dusunuyor.bu kizla evlenmeyi dusunur muydunuz? Cok istekli olusu ve hic mast yapmamis olmasi sorun yaratir mi? Bir de illa ki anal sart mi?

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Anal şart değil istemediğin sürece kimse seni zorlayamaz. Hergün ilişkiye girme isteği ise gayet normal ve cinsel tecrübesizlik ise her şeyinle evleneceğin adama ait olduğun anlamına gelir bütün bunlar birçok erkeğin hayali. Üstelik cinsel deneyimlerinin olmaması ileride çok hoş bir fantaziye dönüşebilir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• istekli eşi herkes ister neden sorun olsun ki. anal konusuna gelince bu insanların kişisel tercihi. kimse kimseye zorla yapamaz. ayrıca hem sağlık açısından hem de bundan dolayı dinen yasak. bunu senin reddetme hakkın var. hem dinen hem hukuken hakkın. ters ilişki istemiyorsun diye sana tavır koyamaz. tertemiz yer dururken diğer yanı tercih edip zorlaması sana hakaret olur. izin verme. sen istemedikçe asla izin verme.

istekli olman her erkeğin aradığı şey. türk erkeğinin en büyük yarası isteksiz eş. sen bir nimetsin şu durumda

1|0
    0|0
  • senin gibi mummla arasalar zor bulunan bir neslinin son orneklerindensin anal zaten dinimiz ce haram korma ilişki konusunda üç öğün yaparsınız ya da fazla tabi ki oyle bir koca bulman lazım

2|1
    0|0
  • anal seksi çoğu kızlar zaten istemez bunda tuhaf bişey yok.

ama hiç mast. yapmaması ilginç ama niye sorun yaratsın vajinismus olmadıktan sonra.

2|0
    0|0
  • Tam aradığım kız tipi anal şart değil hatta günah.

3|0
    0|0
  • Din iman biliyorsa zaten böyle olması gerek bir kadının

3|0
    0|0
  • Hayır anal şart değil, istekli olması ve kendine dokunmamış olmasıda bir artı eksi değil.

1|0
    0|0
  • Hayatında mast bile yapmamış bir kız nasıl istekli olacağını düşünüyor. İsteğin kırıntısı olsa bile mast yapardı. En azından cinsel olarak kendini tanımalı... Mast ile ne zorunuz var da yapmıyorsunuz...

1|0
    0|0
  • daha öylesine rastlamak mümkün olmadı olacağınıda sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Evlilik öncesi ilişkisi olmadıysa zaten sorunludur, orta çağda ya da iran da mı yaşıyoruz ?

anal ilişki düşkünüyse de mazoşistlik te vardır bence

MAST dahil olmak üzere hiç bir şey yapmamış ? adamı dünyadan soğutur bu kız, büyük konuşmayım da , Allah beterinden saklasın...

1|1
    2|1
  • böyle bir kızı herkes ister

2|0
    0|0
  • anal iğrenç bişiy ve mast yapmış olmasını tercih ederim ama yapmamış diyede evlenmekten vazgeçilmez

2|0
    0|0
  • anal şartnameye istenildigi zaman girebilir :) hiç tecrübesi olmaması erkek için önemli bişey degildir

2|0
    0|0
  • anal ilişki kesinlikle olmaması gereken bir ilişki saglık acısından

masturbasyon yapmamış olabilen insanların oldugunu dusunuyorum acıkcası kişilikle alakalı bir sey bu

ve kişiligini geliştiren bir sey bana göre neden olmasın ki?

2|0
    0|0
  • aslında hos ama bir o kadar da zor ilkleri yasaması hos ama istekli olması harika

2|0
    0|0
  • böyle bir kız varsa hemen nikahı basarım

3|0
    0|0
  • anormallik nerde gayet normal

2|0
    0|0
  • bana biraz garip bir kızmış gibi geldi..

istekli ama ... ilginç

1|0
    0|0
  • Anal sorun deşl hergün istemesi de çok iyi bn evlenmek isterdim

2|0
    0|0
  • kendınımı anlattn yksa :)

2|0
    0|0
    • Evet.terddutte kaldigim bir soruydu sormak istedim.

• sıkntı yaratıck bı mewzubahıs yok.mast.yapmamıs olablırsn,yatakta tecrubesz olman anlamına gelmez

• Düşünürüm herhalde uygun bence =D

2|0
    0|0
  • hayır daha güzel süper olur

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • sadece bu yönlü birisiyle evlenmişiz ya da sex makinesiyle evlenmişiz bir fark yok

0|0
    0|0
  • Tam aradığım hatun. Hemen alırım :)

1|0
    0|0
  • ne olduğunu tam olarak bilmediği şeye çok düşkün olan insanlardan hoşlanmam.

1|0
    0|0
  • yok istemem..

normal bir insan olarak yapabileceği neyse yapsın..

o kadar da hanımefendi olmasına gerek yok..

evlendiğinde de Vajinusmus olur böylesi..

1|0
    0|0
  • sart değil tabiki anal.. o analcıların ta... öyle bir pisliklede evlenme zaten..

2|0
    0|0
  • ben tam böylesini arıyorum desem ;)

2|0
    0|0
  • ay şart değil arada kaçar başkaları ile yapıveririk

0|0
    2|0
  • anal seks sevmem şahsen..

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Körün aradağı 1 göz Allah verdi göz bankası. Daha ne isteyecekler ayol Allahtan belalarını mı? İnşaallah istediğin gibi 1ine düşersin de hergün seni evire çevire... :o) Anal olayı öncelikle kadının istek ve rızasını gerektirir bence. Sen ilerleyen zamanlarda istiyorsan yaparsınız istemiyorsan sırf erkeği mutlu edecem diye kendine acı çektirme. İlla anal şart değil.

1|1
    0|0
  • analın zevkı tahrık olma derecessıyle alakalı ordan yapmak kızda tahrık uyandırır sadece bence ve her erkek de sevmez zaten analı sen sevdıgın ınsanla senı seven bırıyle bunu cok rahat halledebılrsın

0|0
    0|0
  • ne güzel kutlarım seni

1|0
    0|0
  • aaaaaaa aynı ben. :) böyle kız bulmuslarda istemeyecekler mi istekli olması zaten allahın taktiri nefsine hakim olması da kendisinin dirayeti ne güzel işte :)

3|0
    0|0
Yükleniyor...