Ay sevgilim çok manyak yetişin yha! :S :S :S

Merhaba arkadaşlar, benim 3. aydan sonra sayısını tutmayı bıraktığım bilmem kaç yıllık bir ilişkim var. İlişkimizin başlarında her şey son derece çok güzel ilerliyordu. Kafeye, sinemaya falan gidiyoduk hep, bütün hesabı ona kitliyodum falan, neyse...

3. aydan sonra ilişkimizde çatlaklar oluşmaya başladı. Hepsi de bunun kıskanç kuzenleri Nimet, Netafet, Şazimet... Zamanla gitgide benden uzaklaşmaya, aramıza fiskos takımı, üçlü çekyat, televizyon dolabı gibi mesafeler koymaya başladı. Artık o salonda otururken, ben mutfaktan kafayı uzatıp Doktorlar'ı seyrediyordum.

Sonra davranışlarında bana karşı soğukluk başladı. Elini tutuyorum buz gibi, emin olmak için götünü tutuyorum karpuz gibi?! Sıcak ağustos yazında giymiş kazakları, olmuş manyak Eskimo gibi... Bana bir açıklama yapmak zorundasın diyorum, kaçıyo. Kovalıyorum, saklanıyo. Buluyorum, çamlak çömlek patladı diyo... bir türlü anlaşamıyoruz artık, hiç bir konuda, hiç bir meselede! Mesela geçen gün karnım ağırıyodu, "karnım ağırıyo" dedim, "hayır dişin ağırıyo!" dedi. Öpüyorum, ısırıyo. Isırıyorum, cimcik atıyo. Cimcik atıyorum, vuruyo. Vuruyorum, kadına şiddet oluyo :(((

En sonunda dayanamayıp gidip ailecek babasından istedim, biz onu verdik dedi; manifaturacının yanında yeni işe başlamış. Gel çık diyorum şurdan, evlenelim; "overlok makinesi ayağımıza geldi, çıkamam" diyo... Bigün işten eve giderken takip ettim, yan yollara saptı. Ara sokaklarda bir süre sonra izini kaybedip, en sonunda arkadan enseme şaplatarak kaçtı. Arkasından seslendim; "Gitmek zorunda mısın?" diye, "Fener'in maçı var" dedi.

Arkadaşlar bakın niyetimiz gerçekten çok ciddi. Ben buna nikahı basıp, anamın babamın elini öptürmek, 2 aydır yatıya kalan aile dostumuzun da yüzüne tükürttürmek istiyorum. Ama olmuyo, ne kadar seni çok seviyorum deyip apuş aralarıma yumruk atarak sevgisini ifade etse de bir türlü benimle evlenmeye yanaşmıyo... Şeytana uyup, bekaretini çalayım dedim, çok iyi korumuş; külotunu sıyırınca 6 şifre haneli bekaret kemeriyle karşılaştım, hem de dijital!

Ya ne olur bana bir hal çare bulun, ben çok kötüyüm. Artık aklıma o geldikçe mahallenin kedilerini tekmeliyor, küçük çocuklara tükürüp kaçıyorum. Dostlarım bile beni gördükçe, "son zamanlarda sana bir haller oldu, ne zaman borç için arasak çıkmıyosun" diyolar :(( Ben de artık eskisi gibi topluma karışıp insanlarla kaynaşmak, halk otobüsünün körüklerinde fordçuluk yapmak istiyorum. Ama bu aşk beni yiyip bitirdi adeta, o eski halimden eser yok şimdi. Onun yerine güfte var, napıcam ben?... Ya offfffff :(((

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Baştan sona okudum. Bunun için bir tebrik ister ve Allahtan sana akıl vermesi için dua ederim.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Biri özet geçsin :D

1|1
    0|0
    • şimid 3 şirinler varmış bunlar ali veli selami imiş.. kampanya ile byaz eşyaya girmöişler çocuk borç etmiş.. yan komsunun camını kırmıs bu cocukken.. sonra peşine cam taktırmak istemiş kızın babası istemez demiş :D) Sonra Kız bunu tokatlamıs damdakı sıseyı nıye kırdın dıye.. Arkadasta yardım ıstıyo benı vuracakalr dıye ;))

• iyi ki sitede varsın

0|1
    0|0
  • hahaahahahhahahahahhahahhahhahahahhahahha ALLAH yardımcın olsun :D :D :D :D

0|1
    0|0
  • Yürü git be

0|0
    0|0
  • aşk meşk işlerini baya tiye alan bir yazı olmuş tebessüm ettirdi :)

0|1
    0|0

• Güldüm :D

0|0
    0|0
  • ay harbiden manyak ya :( sen de ona uy eğlenin baktı ki uyuyorsun kendine o ister zaten evlenmek :D

0|1
    0|0
  • Sanki destan yazmis mk.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• harbiden dalga geçmişsin milletle ama olsun yine de azmine hayran kaldım süper yazmışsın destan gibi...

0|1
    0|0
  • Nannnn :D))) Hacı sızın gıbıler lazım bıze :D)) ahahah :D=)=_)))

yarıuldım aksam aksam :D olm ne guzel ınsanlarsınız la sız.. Allah askına ekle beni :D)))))

Vallaha bıllaha desıfre etmıycem kuran Nüsaf carpsın bak :D))

Sana akıl vermek bana dusmez cunku sız başka bir boyuttasınız :D

0|1
    0|0
  • detaya girmene gerek yoktu :D

0|0
    0|0
  • okumadım bile.. ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • haklısın kardeş anlıyorum

0|0
    0|0