Travestilerle birlikte olmak eşcinsellik belirtisi midir?

travestilerle birlikte olmak eşcinsellik belirtisimidir? hem kadınlarla hemde travestilerle oldum ve pişman değilim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sayılmaz bence... Çünkü onun erkek kısmıyla ilgilenmiyorsun ve erkek olarak görmüyorsun... Bu eşcinsel bir ilşki gibi görünür ama curious denen kavrama isabet ediyor bence... Bir nevi istemem yan cebime koy gibi :D Ama eşcinsel oluyor olsan bile bu senin özelin, senin hayatın, kime ne :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden özellikle tarvesti?

normalkadından ne artısı varki

0|0
    0|0
    • anal ve oraldan zevk alması + sertlikten hoşlanması

• bi çoğunun penisi var ameliyat olanlarında kadınınki gibi olmuyo tabi

• Hiç bir artısı yok travesti ile birlikte olmak iğrençlikten öte değildir. Tabi zevkler ama birlikte olurken elini attığında penis gelmesi o kişinin erkek olduğunu bilmek bile yeter yazık.

Erkekler Ne Diyor 4

• sadece anal birleşme yapıyorsan eşcinsellik belirtisi değil .kadın gibi görüyorsan travestileri ve kadın gibi sana zevk yaşatıyorlar ise sorun yok bence .ama seninde kendinde olan his ve düşüncelerin önemli .sex esnasında travestinin cinsel organından zevk ve haz alıyorsan daha farklı olduğunu gösterir .

0|1
    0|0
    • hiç ilgilenmiyorum

• korunduktan sonra sorun olmuyo eğer eşcinselsemde ortaya çıkmalı böylece

• sen nasıl olmak istersen o olursun .nasıl zevk alırsan her zaman zevk aldığın ilişkşiyi tercih edersin .sana saygım sonsuz ama en doğru seçimi yapmanı çneririm arkadaş .eşcinselliğin ön palanda olmasını istiyor san ole yaşa .zevk alıyorsan ve hoşuna gidiyor ise senin tercihin .

• eşcinsellik hem karşıt hem hemcinsinden hoşlanmaktır. Ama sen transeksüellerden hoşlanıyorsun. Sanırım aktif biseksüel oluyorsun.

0|1
    0|0
  • ben hep öyle düşünmüşümdür...

0|0
    0|1
  • Pazar gecesi alsancakta gordugumu keskee herkes gorseydi gozlerimee inanamadim ben boylee guzel kadin bilee gormemistim yaaa ama erkek oldugu dusncesi migde bulandirio

0|0
    0|0
    • orda banada laf atan oldu erkek olduğunu düşünmüyorum erkek muamelesi yapmıyorum hoşuma giderse alıp götürüyorum :D

• Nasil bir tecrubee yaa yani bir kadinin sicakligini sehvetini tutuyormu

• yok hacım o çok farklıda bununda yeri ayrı yani

Yükleniyor...