Flört ve evlilik öncesi cinsellik gelecekteki eşe ihanet sayılır mı?

Birisiyle flirt ediyorsunuz..az veya çok cinsellik yaşıyorsunuz..sonra ayrılıyorsunuz..eşinizin de böyle bir geçmişi yok..bu eşinize ihanet sayılmaz mı? kendinizi bu durumda düşünüp öyle cevap verin lütfen..

Güncellemeler:
Cevaplar beklediğimden de kötü birkaç tanesi hariç..Geleceğimizi kötü gördüm.. :(
Gençlerimizin çoğunun (istisnalar var Allah'a şükür) bu konuda Avrupa'nın yozlaşmış kültürüne adapte olduğunu görüyor ve üzülüyorum :(

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• ben bekarken sevdiğim biri vardı hemde çok sevdim.. ama uzaktan.. karşılıklı olduğu halde redettim..aklıma geldiğinde düşünmekten bile uzak tutuyordum kendimi olurda başkasıyla evlenirsem ona ihanet etmiş olmayayım dye..zihnim bile temiz kalsın ama böyldiye..çoğu kişiye saçma gelir belki ama böyle.. heleki cinsellik olunca olay kesinlikle yanlış buluyorum..

0|4
    0|0
    • nasıl bi insan istiyosan öyle ol

• +1 keşke herkes senin gibi olsa

• +1 tebrikler

Kızlar Ne Diyor 7

• bunu düşünüp vicdan yapan ve yaşamayan erkek var mı ben göremiyorum daaa

0|0
    0|0
    • Var da az herhalde..bulmak lazım..aramak lazım..

• +9876 veriyorum sana bende kıbrısta okudum orsı da bu konularda gayet rahattı ama kendini bilen yapmazsa yapmıyo yani bu kişilik meselesi yapmadan da gayet mutlu mesut yaşayabiliyorum illa olcak diye bişey yok

• ben şikayet etmedim kesinlikle yorumumu okuduysan sana + veriyorum falan yazmışım seninle hemen hemen aynı düşünceleri paylaşıyorum bü yüzden şikayet ettiğimi düşünmen saçmalık.

• Sözkonusu kadının cinselliği, evetse erkekte de evet. Ayrım olmamalı.

0|0
    0|1
    • Soruya dikkat edersen ayrım yapmadım..

• ne alaka tabiki bu bi aldatma değil.

0|0
    0|2
    • İyi düşün...!

• iyi düşündüm aynı fikirdeyim benden önce yaptıkları bana ihanet değil. ben bişey yapmamış olabilirim o zamanında yapmış diye iyi giden bi ilişkimimi kurcalıycam.

• iyiler iyilere göredir. herkese dengi düşer merak etme.

0|0
    0|0
    • İnşallah öyle oluyordur...

• ne alaka ya ohooo

0|1
    0|2
    • mezhep geniş herhalde...ohoooooo :)

• ya bende kimseyle cinsel ilişkiye girmedim heralde ben evlenmeden önce sevgili olunabilir tabki birisiyle onu diyorum

• ya off tamam ben ona bişi demiyorum zaten hani el ele tutuşursun falan o olabilir ama seviyosun diye illa yapmak zorunda değilsin yane soruyu anlamamıışsın evlilik öncesi cinsellikle ilgili sen kendini koru eşine açık ol anlat herşeyini evliliğin yalanlar üstüne kurulmasın yoksa hiç olmasın daha iyi şahsen ben öyle düşünüyorum ve evleniceğim kadınada aynen böyle sorucam

• ihanet beraberken aldatmaya denir.saçma sorular sormayın.

0|0
    0|2
    • Acaba?

• o kadar üzülme..sen biraz cahilsin galiba..geçmişde yaşananlar ihanete girmez.komik olma.

• geçmiş geçmişte kaldığı sürece ve eski muhabbetler olmadığı ve o günler kafadan silindiği sürece yenisine ihanet olmaz.Ama insanların kaldıramadığı bu birliktelik değildir.Daha önceki sevgililerinde eski seviglsine aşkta dokunduğunu bilmek hissetmek insana koyar bence.

0|0
    0|3
    • Birisiyle sex yaşasan evlilik öncesi..sonra eşin bunu evlenince aklına getirip psikolojisi bozulmaz mı?

• Hadi sen sildin diyelim kafandan..Ya eşin? O silebilir mi sence?

Erkekler Ne Diyor 7

• Evlenmeden önce yapıyorsan sayılmaz. Bir kalp bir kişiyi sevmek için değildir. Kalp sonsuz kere sevebilir. Evlenmeden önce de aşık olabilirsin ve sevdiğin insanla birtakım şeyleri yaşamak seni kötü ve aldatan bir insan yapmaz evli değilsen eğer. Ama evlendikten sonra hem flört etmek hem de cinsellik tabii ki aldatmaya girer ve en aşağılık davranışlardan biridir. Boşanırsın sonra ne yaparsan yaparsın ancak evliyken olmaz. Hem evli deüilken flirt etmek ve cinsellik aldatmaksa dünyada pek de aldatmayan insan yok demek ki. Hem insan hiçbir ilişkiye bitecek diye başlamaz ki. Belki şu an çıktığın kişi evleneceğin kişidir. Ama buna emin de olamazsın. Peki emin olamadığın için ondan sevgini saklamak ya da sınırlamak doğru mu? Bence kesinlikle değil?

0|0
    0|2
    • Evliliğe kadar beklemek çok mu zor?

• Beden bakire değil kafa bakire olabilir diyorsun yani...Bayağı geniiiiş düşünüyorsun

• %50 ihanet hakkı demiyorum. Bben bunu ihanet olarak görmüyorum çünkü. Ben insanları eşit görürüm arkadaşım. Eğer ben bakirsem eşimi de bakire istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum. Ben değilsen ve bazı şeyler yaşamışsam eşit olduğu için kadınla erkek o da daha önce yaşamış olabilir. Bunda bir yanlışlık görmüyorum ben. Tabii benimle evlenmeden önce yaşadıysa. Ama dediğim gibi her önüne gelenle birlikte olanla da işim olmaz. Çünkü o iyi bir insan değildir zaten

• sayılır tabiki

ben cinselliğe dikkat edip yaşamamışsam, karşımdaki insanında doğru düzgün olmasını isterim..

0|4
    0|0
  • Niye ihanet olsun. İhanet şahsa yapılır. Onunla birlikteyken başkasıyla olsan neyse.

0|0
    0|2
    • Gelecekte biriyle evleneceksin..O senin nasibin..Şu anda bir yerde kendini sana saklıyor..Ama sen onunla bununla..ne dersin? Birşeyin zaman şeridinin önünde veya arkasında olması mı önemli mi?

• Söylemesen aklıma hiç gelmeyecekti. Algınızı genişletin biraz. Bir zardan daha önemli şeyler var.

• Kusura bakma genişletemiyorum. Geniiiiiiiş olamıyorum..

• Soru böyle sorulmaz. Soru soracaksan sayın gizli kullanıcı; verilen tüm cevapları objektif değerlendirmeyi ve saygı duymayı öğreneceksin. İstemediğin biçimde verilen cevaplara muhalefet edip gereksiz tartışma yapmayacak ve antitez ileri sürmeyeceksin. Sen aklını zara takmışsın, bir başkası benim için önemli değil diyorsa haklısın diyecek ve verilecek yeni cevapları bekleyeceksin. Soruyu sen sormuşsun ve daha soruyu sormadan yine cevabı kendin vermişsin. Ne anladık biz bu işten? Saygılar...

0|0
    0|0
  • ne alaka öyle şey olurmu gelecekte ki birine nasıl ihanet etmiş olabilirsinki. kaderin eline verildi gelecekte bununla evleneceksin ha ona göre mi dndi sana.

0|0
    0|1
    • Biriyle evlenmeyecek misin eninde sonunda? Düşün..

• e bu durum için dememişler boşuna dereyi görmeden... bekle hacım madem ayrılık olabiliyor evliliği bekle patlamaz insan

• bekleyebilen varsa ne mutlu

• oncesinde olmus olay neden ihanet sayilsin? o zaman dunyada 1 den cok sevgilisi ya da flirt u olmus herkes hain

0|0
    0|3
  • sayılır tabi

0|2
    0|0
Yükleniyor...