Hemcinslerimin vücudundan tahrik oluyorum, bu kötü mü?

Öncelikle lezbiyen değilim ve şuana kdr bir ilişkim olmadı bir kızla ama mesela p*rno izlerken kızın vajinası göğsü beni daha çok tahrik ediyo erkeğe bakmıyorum bile nerdeyse. penis ilgimi çok çekmiyor ama kızda öyle değil işte :S veya bu bir video değil de resimde de olabilir sizce nası bir durum bu ? kötü mü

Güncellemeler:
Bu arada yaşım 21

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanman normal, genelde bu tip videolar ve p*rnolardaki kadınlar çok simetrik dolgun ve seksi hatlara sahip oluyorlar. Temiz oldukları içinde çekici bulman normal. Her kadın bir başka kadınla rahatlayabilir. Tabular nedeni ile deneyim yaşayamıyorlar. Birbirine oral yapan bir kaç kadın tanıdığım oldu. İlişkiye erkekle giriyorlar ama bayanla da girebiliyorlar sevişme kısmına özellikle. Kalçalar güzelse bizler gibi kadınlar da tahrik olabiliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu mevzuların sitedeki yoğunluğuna bakış açımdır:

link

0|0
    0|0
  • Biseksüellik olsa gerek..

0|0
    0|0
  • lütfen lezbiyen olma biseksüel ol ama lezbo olma eğer diyorsan ki bn hiç bir zamn lesbian olmam ozamn bir piskiytriye git derim

0|0
    0|0
  • kadınlar güzel görünür herkesin ilgisini çeker. zaten kızlar genelde erkeklerden daha çok süzer kızları

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş lezbiyen oluyorsun sen

0|0
    0|0
  • ne tesadüf bende :) senin hemcislerinden hoşlanırım

0|0
    0|0
  • Kizlari vucudu o kadar mukemmel ki ben bile ozeniyorum

0|0
    0|0
  • aramıza hoş geldin...

0|0
    0|0
  • Normal bir şey.. Begenme imrenmedir buda..

0|0
    0|0
  • Sen raydan çıkmışn kardeşim..

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilim diyosun inkar etme öylesin

0|0
    0|0
  • Tamamen lezo bir durum, belki aktif değilsiniz ana eğilim var.

0|0
    0|0
  • o aleti içinde hisset bakayım artık neyden hoşlanacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Peki kendini aynada gorunce?

0|1
    0|0
  • ben erkekten etkileniyorum bayandan etkilenmiyorum hiç demekki sende sıkıntı var

0|1
    0|0
  • Kadın vücudu güzeldir.

İlgini çekmesi, hoşuna gitmesi gayet doğal bir şey.

Bunun dışında biseksüellik eğiliminde olabilir, buda doğal bir şey.

Kötü bir durum göremedim.

2|0
    0|0
  • sen de bizdensin sen de sadece farkında değilsin =D

0|0
    0|0
  • Belki merak ediyorsundur hemcinsinin ne hissettigini, neler yaptığını merak ediyorsundur, kendini onun yerine koyuyorsundur aynı şeyleri yaşadığın/yaşayacağın için ya da kendinle kiyasliyorsundur farkinda olmadan o yüzden dikkatini çekiyordur belki de başka egilimlerin vardır gerçekten tahrik oluyorsan kadın vücudundan.

0|0
    0|0
  • yoo gayet normal. sevgilim var düzenli ilişkim de var.lez değilim ama p*rnolarda kadınlar daha çekici geliyor. çünkü vucutları çok estetik.ikincisi de kadının aldığı zevki görmen onun yerinde hissetmen

0|1
    0|0
Yükleniyor...