Kız arkadaşım doktora gitmeye korkuyor.

Arkadaşlar kız arkadaşım son 1 senedir ara ara genelde adet dönemlerinde şiddetli karın ağrısı çekiyor. Doktora gitmesi gerektiğini söyledim ama olmaz korkuyorum diyor neden korkuyorsun dediğimde ya kist varsa falan diyo. Bakire olanlar da elle muayene mi ediyorlar? Hem utanıyor hem korkuyor. Nasıl ikna edebilirim?

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir şey yapacaksan tutacaksın kolundan zorla götüreceksin, sağlık bu.

1|1
    0|0
    • Birader denemedim mi zannediyon doktorun odasına bile soktum ama doktor eğer muayene olmak istemiyorsa zorlamayalım dedi sonra mecburen döte baka baka döndük

• O ne biçim doktor öyle. Karşısına geçip elini masaya vuracaksın arkadaş düzgün konuşmalarından anlamıyorsa, elini masaya vurduğunda muhabbetin nereye gideceğini hiç önemse çünkü herkes sevdiklerini sağlıklı, mutlu görmek ister.

• Haklısın ama işte ne yapalım illa ki götüreceğim doktora. Eyvallah cevap için.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kız olanlara elle ya da aşağılardan muayene yapmıyorlar. ultrasonla bakıyorlar.

0|1
    0|0
  • ultrasonla bakıyorlar sorun yok.

0|1
    0|0
  • bence al otur karşına konuş seni önemsiyorum sağlığından endişe duyuyorum de bir sorun varsa ilerlemeden bu hallolsun de yumurtalıklarında kist varsa yumurtalıkların alınır ve senle geleccek düşünüyorum çocuğumuz olmasın mı ilerde de ne bilim de işte bişeyler hem asla bakireyse elle muayene etmezler bence iyi bir doktora götür belki senden çekiniyordur yakın bir kız arkadasıyla gitsin olmazsa

0|0
    0|0
  • Duruma göre degişir doktorun bakıp bakmaması ama bakacagını sanmıyorum düşük bir ihtimal

0|1
    0|0
  • Gazozuna ilaç at. Sonra al kucağına götür doktora

0|1
    0|0
    • Sonra beni sapık zannetsinler? :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Geleceğimiz için filan önemli de

0|1
    0|0
    • Diyorum zaten birader ama bısey olmaz gecer ne olcak su kadar agrıdan dıyo sonra butun gun onun o agrıdan aglamasını cekıyorum

Yükleniyor...