Sevgilim bakire değil miydi?

bu gün bir kaç soru aklıma takldı sonra hala birlte oldugum ve ikimiznde ilkleri birlkte yasadıgım haytımın anlmı dedigim kız bna yalan syledi bilmiyorum ins söyledigi gibidir .s oda çok korkuyodu ilk kez benimle oldugunu söyledi ama yapıtıgımzda penisimde hiç kan yoktu 1 damla bile ve hiç zor girmedi .s atletinde 1 damla kan vardı sadece oda pembeydi sizce bu normal mi cok az bir kanama olması ? yaptıktn sonra lavabya gitti biraz kandgını söyledi ama neden yaparken görmedim ? kızlar yardım edin :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• esnektir. Bir kere yaptıktan sonra hiç damla bile gelmez. sen yine 1 damla görmüşsün. yalan söylemiyordur. rahat girdiyse eğer aletin küçüktür ya da iyi hazırlanmış sulanmıştır. Ben bakir olmayan da bile girerken zorluyorum. Yani ölçütü bu değil. . Ayrıca böyle şeylere takılma seninle ise seninledir. Esneklik normal. o bir damla da gelmeyebilirdi.

0|0
    0|0
    • çok çok çok iyi hazırladım o an acıyı düsüncek hali yoktu zaten hep evlenmedn olmaz falan diyen kız yapmak icin yalvrdı diyebilirim . kilodunu cıkartırken bardakla falan su dökülmüs gibiydi o derece yani

• ins öyledir usta

• rahat ol dostum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakın ola aklından bu tür şeyler geçirme ablası , zarı esnektir ilk evliliğimde benimde öyleydi bir damla geldi oda cok acık pembe seklınde ama doğum yaparken ebe hemşire kızlık zarın tamamen yırtılmamıs dıyodu ılişkımızdede normalınden cok acı agrı hıssedıyodum yanı normaldır

0|0
    0|0
    • sorun bu hiç acımadı direk zevkten inlemeye basladı :(

• zorlanması lazım yani şeklı dısardan bakılınca nasıldı normal ac bır p*rno bak ordaı kadınların vıjınasına ordakı gıbı acıklık varsa zaten bellıkı rol yapıyor

• bakmadımki ne o ne ben sevisiyor birden bire oldu ikimzde utandk birbirimzn yüzüne bile bakamadk brak orayı .s

• arkadaşım kız arkadaşın bakire değil. esnek zarlar tamam kanamaz ama zorlanır girerken vajina ağzı acır can yakar zevkten inlemez canı yanar ve ilk ilişkide asla bir penis vajinaya kolayca giremez çok sulanmış olsa bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hamiledir o :)

0|0
    1|0
  • Zarı esnek ise bırak senin aletinin o zarı yırtmasını hiçbir şey yapamazsın :) Belki çocuğun doğarken yırtar o zarı :)) Araştır, hemen bakire değil etiketi yapıştırma kıza :)

0|0
    0|0
  • tamam zar esnek olabilir kanama olmaz ama zar esnek de olsa girerken zorlanması lazım ve bu onun canını yakar üzülerek demem gerekirse kız bakire olmaya bilir ama net birşey söylenmesi zor

0|0
    0|0
  • dostum kız arkadşınn zarı esnek olabilir ve illede çok kanaması gerekmez

0|0
    0|0
  • dostum geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • ama gene samimi bir şekilde sormak tepkilerini de iyi gözlemlemek gerekli. ona göre kararı sen ver. bizimkiler sadece tutması %80 ihtimal tahmin %20 tutmayabilir de. onuda iyice irdele bence.

Yükleniyor...