İlk cinsellik korkusunu aşabildim mi sizce?

cinsel birleşmeden yıllarca çok korktum. vajinismus var sanıyordum. ama dün sevdiğim insanla ilk cinsel deneyimi yaşadım. açıkcası dedikleri gibi korkulu oldu çünkü hazırlıklı değildim. ama her buluştugumuzda hazır olmadığımı söylediğimde nedenini soruyordu ve ben farklı sebepler bahaneler söylüyordum. dün cinsel ilişkiye bakış açımı korkularımı ilk kez onunla paylaşmak zorunda kaldım bahanelerde yalanlarla bir yere kadar gelinebilirdi diye. onun fikirlerini değiştirdi bu, bunları beraber aşacağımızı söyledi ve o gün akşamı hala hazır hissetmiyorken ilişkiye girdik. acı oldu hatta durmasını istedim acıdan bağırdım biraz. ancak biraz daha dayanmamı, sırf o ilk aşamayı atlatmak için yarıda bırakmak istemeyip diye içime iyice girdi. 6-7 dakika kadar sürdü sonrasında lavoboya giderken kanamam oldu biraz. tansiyonum düştü ve on dakika kadar kendime gelemedim.. zaten zevk almadıgını ve amacının sadece benim korkularımı yenmemi sağlamak için cabalaması oldugunu söyledi. bugün ise damla icabı kanamam var sizce normal mi bu durum ? aşabilecek miyim?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay önceki sorunda ayrıldık demişsin umarım daha ayrılmazsiniz. Neyse zamanla geçer o korku ilk olduğu için öyle olmuştur.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• İçine almayı kabul etmeseydi bedenin aşamazsın destek olmadan, ama artık bir sorun olmadığını görmüşsün. Acı sadece kedimi kastığın için olmuştur. Bundan sonra kasma kendini rahat ol acı yerine zevk almaya çalış

0|0
    0|0
  • Ne korkusu ya cinsellik içgüdüsel birşeydir korkularını aş diye adam senin bekaretini almış işte tamam.

0|0
    0|0
  • Gözünüz aydın ne diyelim, umarım pişman olmazsınız...

0|0
    0|0
  • alan razı veren razı bize ne demek düşer siftahı sevgilinden devamı artık yeni sevgililerinden şimdiden herkese hayırlı uğurlu olman dilekleriyle mutlu uçuşlar :))

0|0
    0|0
  • tabiki aşarsın önemli olan ilkidir bundan sonrası kolay olur 2.ve 3.de biraz acı+zevk olur ama sonralarında zevkten uçarsın haftada 10-20 kez istersin kesin

0|0
    0|0
    • açıkcası cinsel ilişkiye bu zamana hayatın parcası olarak bakamadım ve korktum bu yüzden sonrası nasıl olacak meraktayım bakalm :S

• yavrum sen aslında simden sonra alacaksın tadını hatta sana yetmiyecek belki beni bile arıyacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk olduğunda bana da öyle olmuştu ilk anda acı hissetmedim zaten biz farkında olmadan girdik ilişkiye ama sonrasında çok canım yandı bittikten sonra ve kanama bir kaç gün sürdü hatta ara ara yine ilişkiden sonra kanamam oluyor bunlar normal ama günlerce adet kanaması gibi geliyorsa kan doktora gitmen gerek onun dışında damla damla gelmesi sıkıntı değil :)

1|1
    0|0
    • ilişki dün gece oldu şuan da damla icabı kanamam var içerisi ise biraz sızlıyor ama en az adet sancısı kadar bile değil. saol canım içimi rahatlattn da iki üc hafta ilişki istemiyorum ben:S

• kabul ettim ben de =)

• tamamdır :) şimdi daha rahat açıklamalar yapabilirim

• aştın tabi. normal bir durum. zaten 2. ilişkinde kendini sıkmazsın bu kadar. sevgilinde ona öre rahatlatır seni. acı zevke dönüşür.

1|1
    0|0
  • kanama durumu iyi ama..korkunu yenmek için kızlıktan olmasan iyidi.

1|1
    0|0
    • hani erkeklerin hitabı vardır 'gösterip vermemek' gibisinden. bazı şeyleri o anki duygularla aştıktan sonra yapamam annem izin vermez ya da ben böyleyim şöyleyim diyip bir zarı korumanın ne önemi var diye düşünerek yaptm böyle bir şeyi.

• pişman olmazsın canım inş..yüzüne çarpmaz bu durum bir kaç yıl sonra ;)

• inşallah canım :/

• saf mısın? korkularını aş diye mi bozduu senii.

3|1
    0|0
    • eski kız arkadaşının ölümünden sonra kimseyi sevmeyecegine söz verip 2 yıl aradan sonra ölen kız arkadaşına hissettiklerini ummadığı bana hissetmeye başlaması, hayata ümidini bağlaması ve günlerce her buluşmada tartışmalarda gözlerinin dolup yanımdan ayrılması, ona güvenemediğim halde onun bana eski kız arkadaşının hatıralarını resmlerini gösterip, o seni tanısa cok severdi demesi.. tanıştgmzda ben takılmalık diye düşünürken onun bu konuya karşı çıkışı..

• başkalarının ön yargılarına karşılık anaca01 neden açıklama yapıyorsun boşversene. sen biliyorsun.

• haklısın idildeniz.

• ilk ilişkin böyle ağrılı ve sıkıntılı olduysa ve hiçbir şekilde zevk alamadıysan bence daha o korku gitmiş değil üstünden

1|0
    0|0
Yükleniyor...