Vajinismus olabilir miyim?

eşimle ilk ilişkimde cok acı cektim.kendimi çok kastım ve istemsiz olarak eşimi ittim.fakat sonraki 2 3 gün eşimle cinsel ilişkiye girebildik ve her gir girdiğimizde benden kan aktı.vajinismus olabilirmiyim sizce..birde en fazla içimdeyken 5 dk dayanabiliyorum..açıkcası zevk almadım acı cektim..bu tersine döner mi yoksa böyle devam mı..

0|2
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım.

Eşinizin penisi çok kalın ya da vajinal kuruluk problemi çekiyorsanız bunun açıkçası çözüm yolu var. Hastalık ile ilgili olarak farklı belirtiler de olması gerekiyor fakat bunun için Aile Hekiminize danışmanızı öneririm.

Bildiğiniz üzere vajinal kuruluk probleminde kullanılan en bilindik ürün kayganlaştırıcı jel ve krem ürünleridir ve sanırım siz bu problemi çekiyorsunuz. Kayganlaştırıcı jel ile ilgili ürünler var burada, eczanelerden satın alabilirsiniz -> link

Eğer ilgilenirseniz size yardımcı olmaya çalışayım, farklı sorunuz olursa yöneltebilirsiniz.

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim :)

• Rica ederim :) Kaydırıcı jel kullandıktan sonra bir sorunun olacağını düşünmüyorum fakat kanama olursa (ki anlattığınıza göre imkansız) Aile Hekiminiz ya da üroloji doktorunuz ile görüşün. Eğer eşiniz çok sert veya hızlı davranıyorsa bunu da eşiniz ile konuşmanız gerekiyor.

• peki çok sağolun :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Zaten kendinizi kastığınızı söylüyorunuz demekki pisikolojikmen hazırlıklı değilmişssiniz birde ön hazırlık evresi yaşamdınız herhalde görücü usulu ilemi evlendiniz,eşiniz direk penisini vaginanızamı soktu ön sevişme olmadımı.

1|0
    0|0
    • 3 yıllık sevgiliydik.ön sevişme de yaptık ama...

• Zaman içeirisnde alışır normal hale gelirsiniz ilşiki esnasında vaginanız eşininizin penisini rahatlıkla içerisine kabul edecek hale gelir aslında pisikolojik kabuldur bu beyniniz vagina kaslarına ona göre sinyal gönderecektir veyhuttta bir şey daha var evlendikten sonra ilşkiniz başladı sanırım eşinizin pensi normalden biraz daha kalın ve büyük olabilir alışmanızda birazdaha zman gerektirebilir,Başak brişey düşünemiyorum.

• tsk ederim

• neresinin olduğu çok önemli.. girişimi acıyor yoksa derinleride bir yer mi ?orası önemli.. sonra eşin hijyenik birimi ? adam bildiğin pasaklı bence.. sana mikrop kaptırmış.:)))

1|0
    0|0
    • ilk girişte acıyor.ileri yapınca derin bir ağrı oluyor karnımın alt kısmında

• 1 kere olur mu hiç :)) muhtemelen senin oran dar. yara olmuş. bunun nedeni birazda eşin nazik hareket etmemiş olabilir. acının yüzde 50 side senin yine acıyacak diye kendini sıkman. sen zevk almadığın içinde kuruluk olacak. o yüzden kayganlaştırıcı kullan. sebamed in genital bölge temizleyici losyonunu ikinizde kullanın.. zamanla düzeldiğini görürsün.

• tavsiyelerin için cok tsk ederim :)

• orası hala yara ilişkiye biraz araverin yara olan yere parmak bassan acımazmı bırakın biraz iyileşsin

1|0
    0|0
  • olayın düğümü kocanda bağlı ve o çözecek sana karşı kibar ve anlayışlı olmalı ön sevişmeyi uzatmalı

1|0
    0|0
  • Vajinismus değilsin, eşin içine girdiğine göre. İleride durumunuz düzelir merak etme. Sanıyorum eşinin penisi oldukça iri..

1|0
    0|0
    • baya kan aktı ya damla damla değil..regl olmusum gibiydi.

• Rica ederim.O zaman sorun yok. Eşinle sana mutluluklar.

• sağolun :)

• ilk ilişki normal vajinismus olsan hiç almazsın içine rahat ol kızlık kanı bir kaç gn sürüyor damla damla akıyor

1|0
    0|0
  • kacıncı senen

1|0
    0|0
    • 1 haftalık daha

• ılk 1 haftaysa skntı yapmana gerek yok,ılk 1 hafta kanaman dewam eDer aralıklarla

• eşin anlayışlı olmalı bir birinize alışmalısınız

0|0
    0|0
  • korkutma kızları senin yüzünden kimse vermiyor...:D

0|0
    0|0
  • başlarda oluyor ama snra acı zevke dönüyor rahat ol

0|0
    0|0
  • şu yazdıkların beni tahrik etmeye yetti azdırdın beniiiiiii

0|0
    0|2
  • Alistiginda kalibini alir bolgen sonra normale doner endise etmene gerek yok.

1|0
    0|0
  • zamanla hoşuna gidicek hiç içinde çıkmasını istemiceksin

1|0
    0|0
    • doluluk hissi oluyor..derin bir ağrı oluyor ama

• bana güven kıvranıcaksın zevkten :)

• nerdesin bakim sen

Kızlar Ne Diyor 3

• tersine zamanla döner ama eğer kendini kasmayı bırakırsan tabi ;) kan akması sızıntı şeklinde ise sıkıntı yok ama her ilişkiden sonra oluyorsa kılcal damarlarda zedelenme olmuştur bir doktora görün..zevk almak istiyorsan kendini kasmayacaksın ve yeterince ıslanmam şart.ön sevişmeyi uzun tutun.

0|0
    0|0
  • iyileşmesini beklesin kibar olsun

1|0
    0|0
  • ne kadarlık evlisiniz?

1|1
    0|0
    • 1 haftalık

• anladım canım haklısın bnde utanıyorum

• geçecek inan. Bende senin gibiydim, hatta hiç geçmez sanıyordum. Acı olması, süre uzun mu sadece ilişki anı, sevişme hariç ne kadar sürüyor?

Yükleniyor...