Nasıl fantezilerden hoşlanırsınız?

nerede sexs yapmak daha zevk verir size mesela ben havuzda ya da denizde isterim. birde kızın doyumsuz olması sizce nasıl? doyumsuz ama bakire

Güncellemeler:
doyumsuz derken her gün mast. yapıyor kız bazende günde 2 kere falan

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben ayçiçeğ tarlasında yapmıştım inanılmaz güzel ve heyecanlıydı unutamam o anı :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eski partnerimle fantezi dünyamız don derece geniş ve sınırsızdı, her iki tarafta bu konuda anlaştıktan sonra don derece eğlenceli oluyor. Bayan partnerin doyumsuz olması ilişkiye ekstra bir tat ve ahenk katar, en çok uydurulan başım ağrıyor bahanesi diye bir sıkıntı olmaz:))) bakireyse klitoral orgazmla idare edecek...

2|0
    0|0
  • Sex konusunda limitim yoktur. Etrafta rahatsız edecek kisiler olmadiktan snra diskonun kenarijdada olur kumsaldada parkin ortasindada :) yeterki sex amacina ulassin :) bakire olayini sevmem ben cok utangaç cekingen oluyorsunuz is yataga gelince ama istekli olan bir bayana yatakta taparim ben :)

1|0
    1|0
    • bakire olmama rağmen ateşliyim ama ben

• Sexde sınırlar olmamalı ama bakire olman bir sınır. .. dusunsene tam zirveye gelmisken hayir dur ben bakireyim diye bir ses. Anal bir tercihtir, vajinal sexden daha cok severim ama yinede vajinasiz olmaz ya :) okadar cok fantezi varki yarım kalirlar

• Adrenalin isteyen her fantezi bana uyar ;) mastta doyumsuz olan yatakta da aynı olacak anlamına gelmiyor sex in zevkli olduğu kadar yorucu bir tarafıda vardır, çok gördük (kız-erkek) desteksiz sallayan ;))

1|1
    0|0
  • doyumsuz olsun yeterkı bakıre olması bısey degısmıyor o tarzda bırıyle bence yazısarak bıle zevk alınır nerede sevısmek daha hos olur heran yakalanma rıskının oldugu yerde havuz ve denız tercıhımdır benımde ama daha cok orala uygun olan yerlerde daha zevklıdır

1|0
    0|0
  • hem doyumsuz hem bakire olan.mast.yapmaya devam etsin eğer partneri olursa o doyumsuzluğuyla bekaret kalmaz

1|0
    0|0
  • terasta ya da balkonda yağmur yağarken tavsiye ederim :B...nasıl doyumsuz yok öyle doyumsuz bir kadına rastlamadım ben... yiyince geçer merak etme

1|0
    0|0
  • Doyumsuz ama Bakire...Güzel bir film ismi olabilir...Sürtünmeler falan...Müthiş bir komedi filmi olur...

2|1
    0|1
  • Ben kabul eden kadınları doğru bizim köye götürüp orada samanlık fantezisi yaparım çok hoş oluyor tavsiye ederim ama o samanlıkta fazla kılçık diken vs olmayan temiz yumuşak otlarda olmalı.

1|0
    0|0
  • hem doyumsuz hem bakşre nasıl oluyor len?

1|0
    0|0
  • kız bulduk bide yeri kaldı :D doyumsuz olsanız ne olcak sizde bu naz olduktan sonra :D

2|0
    0|0
  • milleti tahrik edip bıraktın:))

2|0
    0|0
  • izlenmek hosuma giderdi,seks yapilan barlar falan ilgimi cekiyor,

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim

1|0
    0|0
  • doyumsuz olup olmadığının iyi olması kıza göre değişir.bu biraz sütyen ölçüsü ve kalça şekliyle doğru orantılı..

eğer kızın gideri varsa yer mekan farketmez :)

0|0
    0|0
    • dolgun her yeri

• link ölçüleri böyle düşün

• yook artık daha neler : ))) eğer şartlar buysa ben onla herşeye varım .. eğer gerçekten öyle bir ikizide varsa ikisinede hayatımı adayabilirim. :)))

• bu kız sen mi oluyorsun gizliyi de kapatmış :D

0|0
    0|0
  • atıyorsun:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...