Lezbiyen olup olmamak nasıl anlaşılır?

Nerede iyi giyimli, bakımlı, ne bileyim açık kıyafetli bir kadın görsem inceliyorum. Gözümü ondan alamıyorum resmen. 5-6 yıllık bir çocukluk sevgilim de var. Yaklaşık 1 yıldır farkediyorum kadınlara karşı ilgimi. Sizce öyle hislerim vardı da yeni yeni mi farkediyorum. Yoksa bir anlık heves gibi mi?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de karşı cinsten çok kendi cinsimden etkileniyorum ama bunu bir hastalık olarak görüyorum. Çünkü bu da bazı arkadaşlarımın hastalıklı tavırlarından sonra ortaya çıkmaya başladı. Bir yerde aksilik olmalı sen dişisin. Senin doğan bu. Neden kendi cinsinden etkileniyorsun? İyi düşün. Önceden böyle miydi?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• böyle sonuca ulaşamazsın ki...

bu çok yönlü bir mevzu, böyle öğrenemezsin.

cevap ilerleyen günlerde içinde belirecek

0|0
    0|0
  • İncelemekle mi kalıyorsun yoksa onunla olduğunu da düşünüyor musun ? Belki biseksüel olabilirsin ama lezbiyenlik o kadar basit değil.

0|0
    0|0
  • o kadınların giyim kuşam ve şıklıkları seni etkiliyor olmasın

0|0
    0|0
  • Merak etme bende de kandınlara karşı ilgi var. Bu çok normal.

0|2
    0|0
  • yaşa derim bir kez böyle bir ilişki daha iyi karar verirsin sonuca

0|0
    0|1
  • he ya kanka okeye dördüncü lazım bir ara kahvede takılalım senle...manita tavlamaya falan gidelim...

0|0
    0|0
  • içinde bastırılmış lezbiyenlik duygusu var, sen bisexsüselsin cınımm

0|0
    0|0
  • Dur bir kızım ya! Lezbiyen olup durmayın sonra erkekler gay olmak zorunda kalıyor.

0|0
    1|0
  • siz genelde rakipleriniz nasıl giyinmiş nasl hoş güzel uyumlu şık seski çekici olmuş onu inceliyorsunuz zikecekmiş gibi birazda fesatlıklan :D

0|0
    0|0
  • bir kıza baktığında neresine neden baktığını bakarken neler hissettiğini sen daha iyi biliyorsundur...sorunun cevabı sende ;) ne hissediyorsan onu yaşa ...

0|0
    0|0
  • sana bir psikolog yardım eder düzelirsin zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kadınların kadınları incelemesine hemen lezbiyenlik diyemeyiz bizlerde biraz kıskançlık içgüdüsü fazla olduğu için istemdışı güzel bakımlı alımlı kadınları inceleme huyumuz var bende bakıyorum güzel bayanlara ama öyle sevişme isteğim falan yok ne güzel kız ne güzel fiziği var ya da işte saçları gözleri ne güzel dediğim bayan çok banada bu tarz şeyleri söyleyen arkadaşlarım var hemen lezbiyenmi oluyoruz şimdi biz.

kendi kendine bir itiraf et bakalım sen bu kadınlarla sevişmek istiyormusun?

1|0
    0|0
  • Biseksüel olabilirsin.

0|0
    0|0
  • incelemek beğenmek başka birşey o kadını arzuluyor musun önemli olan bu

0|0
    0|0
  • erkeklere olan ilgini yitirmediysen (her manada) bi.sin

1|0
    0|0
  • Erkeklerle durumlar nasıl?

0|0
    0|0
    • uzun süreli bir ilişkim var ama. Ilişkilerimizden pek zevk aldığımı söyleyemem.

• erkeklerle iliskiye girebiliyosan lezbiyenlik sözkonusu bile değil senin için. Biseksüel eğilimlerin olabilir veya sadece merak edio olabilirin hormonlarının etkisiyle. ama kesin lezbiyen değilsin.

• Biseksuel'sin dostum bu kadar açık ve net :)

0|0
    0|0
  • her kadında var sanırım biseksüellik. ben de

0|0
    0|0
  • Biseksuel olabilirsin. Erkeklerden etkileniyomusun?

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım var. Onunla olan ilişkilerimizde de ön sevişme harici pek zevk alamıyorum

• Hmm belkide o senin isteklerini karşılayamiyo olabilir. Kadin fizik olarakda erkekten kat kat üstün ve sexydir.o yüzden oyle hissediyoda olabilirsin.bunlar olamaz diyosan lezbiyen olma ihtimalin yüksek

Yükleniyor...