Hiçbir kızı güzel bulmuyorum sorunum nedir?

link

link

arkadaşlar attığım linkte olan kızları bile beğenmiyorum, nasıl diyim yolda giderken baktığım kız var hiçbiri güzel ve çekici gelmiyor, 100 tane güzel kız fotosu koymuşlar 1 tanesini anca eh işte dedim ve hemen kapatıyorum..yok hiçbir kızmı güzel gelmez..ama cinsel eğilim kızlardan yana erkeklerle hiç alakam yok gay vb değilim.

kafamı kurcalıyor bu durum

mesela internette gerçek hayatta kızlar hiçbiri güzel değil, diğer mavi gözlü sarışın kızlar kızıl saçlı kızlarda susan cofey bile güzel gelmiyor-kısacası neden durmum böyle?ama kimseyi yargılamıyorum hani kötü diye sadece güzellik kavramını kavramaya çalıştım bana öyle gelen bir kız yok nasıl birşey bu-sorun nedir?

• Anormalsin
    38% (3)100% (1)44% (4)Oy Ver
  • Normalsin
    62% (5)0% (0)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Güzelliği içte arayanlardansın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimileri guzelligin detaylarda saklı olduguna inanırlar, yuzeysel olarak herkese guzel gelen o kisilere guzel gelmeyebilir.Cirkin sevimliligi gibi bir sey.

0|0
    0|0
  • güzel bulmak ayrı birşey ilgini çekmesi ayrı birşey. güzel buluyorsun bence ama ilgini çekmiyordur. .bence gayet normal bişey.

0|0
    0|0
  • Bu topluluk piskolojisi zaten güzel gelmek zorunda mı boylesi belki senin zevkin baskadır bosuna zevk denmiyor ama toplumda ben begenmiyorum dedigin zaman alay konusu oluyorsun cogu kisi de itiraf edemiyor senin gibi güzellik kavramın farklıdır bence

0|0
    0|0
  • onları güzel bulmuyorsun çnkü seni ulaşacağını zannetmiyorsun ulaşacağın birine bakarsn güzel bulursun

0|0
    0|0
    • hiçbirini istemiyorum ama cinsel yönden istiyorum güzel bulmuyorum

• milletin yanındada böle deme sana sapık derler :)

• testestoron hormonlarına baktırdın mı

0|0
    0|0
    • o yönden sorun yok sınırdan fazla sorun cinsel yandan istiyorum ama güzel bulmuyrum hiçbirini

Erkekler Ne Diyor 4

• daha iyilerine layıksın link

2|1
    1|0
  • Attığın linktekiler güzel değil zaten :(

1|1
    0|0
    • adriana lima güzel değil o zaman millet ölüyor ama

• dostum sonunuzu pek hayırlı görmüyorum :D

• Bir veronika nikitina kadar tatlı ve bir gina turner kadar güzel değil cınık ;)

• Bu durum normal.bi dönem kimse gözüne güzel gelmeyebilir.ancak zamanla değişicektir.bu o anki ruh haline ve vücuttaki hormonların durumuna bağlı.ama eğer bu durum biirbkaç ay sonrasına kadar hiç değişmezse ciddi bir problemin var demektir.

0|0
    0|0
  • Anormalsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...