Sevgilim anal birleşmeye neden izin vermedi?

Kız arkadaşım anal birleşmeye izin vermedi ve ben de bu yüzden ayrılma kararı alma . Çok üzüldü fakat evlenince , cinsel isteksizlik yapmaya devam eder diye çekindim .sizce neden izin vermedi ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• şu erkeklerin anal merakı da bitmedi gitti

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• en dogrusu yapmayın arkadasım hem saglık acısından hemde enfeksıyonlar acısından kotu bişi mıkrop kapma olasılıgı cok yuksek

3|0
    0|0
    • kaput takarak yapıyorum , bunun için Finlandiya'dan 600 euroya özel kaput getirttim , mikrop koruması adına

• anal bolgede fıssur-fistur- catlak vs.. hemoroıd olabılır arkadasım

• evlenmeden önden yapmak istemiyorum , malesef bunu asla yapamam

• iyi yapmış, söyle ona üzülmesin ve bana müstahak de

3|0
    0|0
  • Benim sevgilim canin acir diye yapmiyor

0|0
    0|0
  • hemoroit olmak istememiştir

0|0
    0|0
    • aletim çok büyük değil 15 cm , ama normalden biraz daha fazla kalın , acaba , içeri alamam diye mi çekindi

• anladım doğrudur tabi , ama evlenmeden bunu yapmaya ne ben ne de o yanaşmaz , böyle birşeyi yaparsam vicdan azabı her uyandığımda hergün yakama yapışır

• anladım. ama seviyorsan cinsellik yaşanamıyor diye ayrılman yersiz değil mi. sevmiyorsun demek ki

• Ne cinsel isteksizliği kardeşim.Cahil misin ?Kendine adam mı diyorsun sen ? Umarım hayatına çıkan kimse vermez.Zararlarını önce bil önce.Sonra da tercihleri.Kullanıyorsun sadece kadını.Sevsen böyle yapmazdın.

0|0
    0|0
    • hakikaten dediğiniz gibi oldu hanımefendi , bu olaydan sonra tanıştığım 4 bayan da vermedi malesef . nasıl anladınız vermeyeceklerini ?

• şaka gibi ya neymiş evlenmeden önden yapamam ama arkadan versin alırım. pardon da bakirelik mi bıraktığını sanıyorsun ki kızda. sen böyle düşünmeye devam et. ileride yaşlandığında bakire diye aldığın evlendiğin karını tuvaletini tutamıyo diye doktora taşırken nerde hata yaptım dersin . bravo.

0|0
    0|0
    • bu benim hayat tarzım ve fikrim , saygısızlığa gerek yok . nezaketiyle ben yapmam kardeşim , böyle birşey dersin , o kadar . ben beni eleştirin hadi lütfen mi yazdım yukarıya .

• Sen şimdi adam mısın?Senin ben erkekliğine tüküreyim..Malsınn.İyiki ayrılmışsın kızdan çok daha iyilerine layık.Ç.k.n düşsün..

5|2
    0|0
    • saygısızlık yapma , soruma cevap vereceksen düzgünce ver , münasebetsizliğe gerek yok , geçmişinle olan kavganı burada hakaret ederek , yasal suç işleyerek aktaramassın bana

• Bana suçtan bahseden abazaya bak.

• evet abazayım mutluyum , kadınları çok seviyorum , teşekkürler

• iyi b.k yedin .. gelip bir de burada yazmışsın ya ..kız arkadaşını tebrik ettiğimi söyle ..

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bravo sana. Çok delikanlı biriymişsin. Sırf anal yapmadı diye ayrılıyorsun öylemi? Bir ara unutturma da şuan kalmadı. Daha sonra iyi b*k yedin madalyanı vereyim.

1|0
    0|1
  • kızın kıçının deliğinden ne istiyorsun evladım? sana yapsalar ne yapardın?

1|1
    0|1
    • süper yorum çok güldürdün beni ::D :D

• Mandal kafanla bana lafmı sokuyorsun lan böcük! Burhan çaçanmı var karşında giray abin var adam ol... Ben senin gibi dibimi dövdürmüyorum... Anal ilişkiye gireceğime şerefimle 31 çekerim

• saygısızlık yapma , terbiyeni takın , haddini bil

• Anal birleşme çok günah ve telafisi yok ayrıca partnerin ile birleştiğin an itibari ile partnerin senden soğur hatta nefret eder. ayrıca bağırsaklar dışkıyı tutamaz kızada yazık

2|0
    0|0
    • vajinal birleşmede zina zaten

• bu kadar özenlisin demekki , asla zina yapmaman , yolda yürürken kimseye göz ucuyla bakmaman güzel birşey , samimi olman adına

• Benim işlediğin 2 günahtan biri sigara 2. ise çok kalp kırarım. küfür var bende diğerleri ile pek işim olmaz bu siteyede geliş amacım millletin psikolojisini araştırmak

• Analı istememek isteksizlik anlamında değil, hoşuna gitmiyodur inancına göre terstir acıyodur vs vss

bu yüzden ayrılmak çok saçma ve yersiz...

1|0
    0|0
  • Bİ BİTMEDİNİZ A.Q

0|0
    0|1
  • yapsaydın keşke zorla morla bu kızlara herşey layık.

0|0
    4|0
  • vajınala izin veriyomuydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...