Lezbiyen ilişkinin faydaları ve zararları nedir?

ergenlik dönemimde 1 yıl süren bir ilişkim olmuştu. okul değişikliği yüzünden ayrıldık, farklı şehirlere. uzun yıllar geçti böyle bir şey yaşamadım. artık olsun istiyorum ama çekiniyorum çok.

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• aynı şeyleri hisseder aynı şeyleri düşünürsün kendini anlatma gibi bir derdin olmaz. asla acı yoktur her dokunuş zarif ve incedir.

ailen erkek arkadaşına kıyameti koparırken onun evinde kalıp onun yatagında uyursun sadece yakın arkadaş olduğunu düşünürler

hiç bir yerde öpüşmediğin sürece bunlar sevgilimi acaba demezler. el ele kol kola rahat rahat gezersin

ama asla ondan bir çocuk doğurmasını bekleyemez ya da sen doğuramazsın

tek eksi yanı bu bence

7|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• sperm temizlemek için peçete kullanılmaz

0|0
    0|0
  • Tek faydası hamile kalma ihtimalin ve buradan bunu sorma ihtimalin olmaz. Zararı normal olmayan bir ilişki, sonuda yok.

0|0
    0|0
  • Ben de lezbiyenim. Tanışalım mı?

1|3
    0|0
  • lut kavmi gibisin çok kötü bişey yapma.

0|0
    0|0
  • yapmayin etmeyin yaziktir günahtir size erkeklerin soyumu kurudu burda bir cok kisiye kötü örnek oluyorsunuz ben anlamadim bu isten bir sey vay arkadas dünya tuhaf bir yere gidiyor

0|0
    2|1
  • beni ekle , birine ulaştırıcam seni..

0|0
    0|0
  • tercih meselesi demek isterdim ama malesef ahlakende dinende aykırı bir şey yaptığın

0|0
    0|0
  • Cinsel tercih meselesi. yararı da yok zararı da.

0|0
    1|0
  • İlişkide aktif mi oluyorsun pasif mi?

0|0
    0|0
  • tatile sevgilinle gidersin kımse bişey anlamaz otelde sorun cıkmaz oda da sıkıntı olmaz :)

0|0
    0|0
  • Psikolojinizi bozmazsa bir zararı olmaz, yararı birisi tarafından cinsel tatmininiz sağlanmış olur. Bayan için klitoral orgazm olmazsa olmazdır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• herkez bunu istiyor ama ne yazıkkı çekiniyor acık acık söleyebilen yok belkı yanında tanıdığın arkdasında ıstıyor ama söleyemıyor bence bnde söleyemıyorum şahsen

1|0
    0|1
  • Neyden cekiniyorsun tam olarak ? Bir de cinsellige dayali bir iliski miydi bu yoksa aranizda sevgi de var miydi ? Ben de su an bir hemcinsimle beraberim, biraz zor ama mutluyum yine de

1|0
    0|0
  • Kimsenin aklina böyle bisey gelmeyecegi icin isyedigin kadar banularda kalabilirsin tek yarari bu. A az daha unutuyodum hamilelik riskide sıfır

1|0
    0|0
  • o olayı bende yaşamak istiyorum ama malesef kendime uygun birini bulamıyorum daha doğrusu böyle bişeyle birisinin yanına yaklaşmaya cesaret edemiyorum...

0|0
    0|0
    • cevabını gizliden kaldır bir süre için seni ekleyeyim konuşuruz

• rezilmisiniz kızım siz, nasıl çocuğınuza annelik etceniz

• burdamısın canım

• bende yaşadım ama pişman oldum, sen olmadınmı?

0|0
    0|0
    • ilk başlarda pişmanlık oluyor ama zaman geçtikçe özlüyor insan

• nerdeyse 3 yıl oldu hiç özlemedim sonuçta erkekler daha çok zevk veriyor

• işte en güzel yorum..

Yükleniyor...