Merak ettiğim için denemek, ileride seçimimi etkiler mi?

lezbiyen ile ilişkiye girmek istiyorum ama lezbiyen değiilim bir erkekle de beraber olmadım ama bunun nedeni bakire olmam :/ bu ilerde seçimimim etkileyebilir mi yaş 19 :/

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi birazdan buralar lezbiyenlik hakkında derin bilgiye sahip erkeklerle dolacak :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ilişkiye girmek isteme ile lazbiyen olarak yaşamak istemek arasında çok fark vardır .ileride etkileneceğinizi sanmam .ama düşünceleriniz ve hisleriniz önemli .

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ilişkilerde kendinizi kaptırıp kızlığını kaybetme riskin yok mu ? Bence sen mast. yoluna devam et bekaretin bu kadar önemli ise.

0|0
    0|0
    • hayır o bakımdan değil p*rnolarda görüyorum falan kendilerinden geçiyorlar ben bir erkekle öpüşmekten ileriye gitmedim daha merak ediyorum :/

• merak ediyorum sadce bir kızla nasıl olur diye

• Bunu anlamanın tek yolu denemektir tabii ki ama o p.rno videolarına aldanma onlar birer oyuncu zevk alarak o işi yapan çok azdır sanırım.

• Bi sürü lezbiyen arkadaşım var istanbulda bu konu hakkında yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
  • YAKLAŞ AZCIK)

0|0
    0|0
  • Doğuştan bir ilgî yoksa kızlara karşı etkilemez

0|0
    0|0
  • lezbiyenle birlikle olman daha çok günah olur yapma

0|0
    1|0
  • Dene yaşa ve kendi tercihini kendin ver lez

0|0
    0|0
  • yırtıcı bir lezbiyen gaza gelip seni patlatsın da gör bi

0|0
    0|0
  • Kendi kendini tatmin et ve yat uyu:)))

0|0
    0|0
    • ya ı her zamanki iş :/

• Zamanı gelince her şeyi yaşayacaksın, hemde en özel ve güzel hali ile...

Kızlar Ne Diyor 6

• şuursuzca düşünüyorsun biliyorum farkındasın

1|3
    0|0
  • bu ilgi bir kere doğduysa bunu bastıramazsın, yok edemezsin. büyüdükçe de değişmez. aramıza hoşgeldin ^^

0|0
    0|1
  • nerde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • Ankara ve çevresi diyelim

• Sende nasıl başladı :/

• p*rno izlerken bakiyim falan cazip gelmeye başladı bu canını sıkıcak bişi değil bence denemek istiyosa insan denemeli

• bi kere kızla beraber ol bir daha istemezsin emin ol

0|0
    0|0
  • bunları düşünme bence boş ver küçüksün daha

0|0
    0|0
  • seçimini ileride etkilemez ancak erkeklerden daha zevk verici olduğunu söyleyebilirim, sadece kendini kaptırma

0|1
    0|1
Yükleniyor...