Gay bar kültürünü merak ediyorum...

Sitede gay barlara gidip görmüş olanlar var mı acaba? Nasıl bir yerlerdir merak etmişimdir hep... Ama gitmeye cesaret edemedim... Gerçi tek başıma bir şeyler yapmaya pek cesaret ettiğim yoktur ama :D Eğer İstanbul'daki mekanlar hakkında da bilgi alabilirsem sevinirim... Hatta birlikte gitme tekliflerine de açığım :D

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet iki yere gittim.Birini ablalar basmıştı.Diğeri adam akıllı insanların olduğu yerdi..

Orda bulunanlarla hoş bir sohbet yaşadım..Yine gitmeyi düşünüyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 6

• kişilik ve karakterlerinden hiç bir şüphe duymam gay erkeklerin .ramazan ayında oruç tutanları da var cuma namazını aksatmayanıda var .gay bar olması ve bir erkeğin gitmesi anormal bir durum değil .ters ve artniyetli bir yaklaşımla bakılmamalı .daha çok gay erkeklerin tercih ediyor olması onlar için bir eğlence mekanı olması ya da daha rahat eğlenebildikleri bir yer olsa gerek .fazla cesaret li olmaya gerek olmadıını düşünüyorum .eğlence ve kendi gibi insanlar ile buluşup sohbet etmenin hiç bir yanlış tarafı yok tur .istemek yeterlidir .

0|2
    0|0
  • İki çift arkadaşım vardı sevgilileri tutturmuş oraya girelim diye. Zaten bu kızlardaki merak adamı deli eder. Her neyse çocuk diyor bizim kızlar çok rahattı ama ortaya gidip çıkana kadar yemediğimiz parmak kalmadı falan dedi. Bodrumda da var. 1 tanesi gayet elitmiş. diğeri kötüymüş.

0|0
    0|0
  • xl, neo, picante,

0|1
    0|0
  • Xlarge var öyle iyi mekan olarak içinde olmadım ama eh işte biliriz köşedne falan martha ablaya selam bu arada :) şimdi bu cevap dan sonr agay demesinler lo :))

0|0
    0|0
  • Hayırdır. Hani bir ilişkin vardı? Soğudunuz mu yoksa?

0|0
    0|0
  • ortam fena

0|0
    0|0
Yükleniyor...