İlk defa cinsel ilişkiye gireceğim, hastalık korkusuna karşı ne yapmalıyım?

başlıkta belirttigim gibi arkadaş geceligi 300 tl olan bir rus ayarladı hastalık kaparmıyım prezervatif takıcam yani öpmeye filan kalkarsa öpüşmeden hastalık geçermi bu arada sırf cinsel ilişkiye girme nedenim zevk için filan degil penisim aşagıya dogru eğri bakalım sorun olucakmı olmıcakmı eger sorun olursa evlenmeden önce bir çaresine bakıcam

Not_gitme boşver doktora git sorun olup olmıcagını o söyler gibi laflar istemiyorum ciddi yorumlar olsun lütfen teşekkür ettim yorumlar için

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Rahat ol bişe olmaz prezervatifsiz yapmaz onlarzaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vereceğin parayı söylemene ne gerek vardı?

0|0
    0|0
    • parasını söyleme nedenim yani ucuz bir kadın degil 30 lira 40 lira olanlardan yani onlarda hastalık riski daha çok oluyo genellikle paraya acımadım ilk sefer olucagı için sen soruma cevap ver bilgin varsa ayrıntılara takılma lütfen

• valla en yüksek fiyatı oydu 1000 tl lik olsa ona gidicektim çünkü herkes o kadar para vermez diye düşünüyorum

• Bişe diyemicem sağlık söz konusuysa.

• bahaneni severim :D

0|0
    0|0
    • inanki başka kötü niyetim yok tamamen kafada soru işareti kalmasın :D

• Tabiki korunmalisin neden bir fahiseyle beraber oluyorsunki? Adamlia yakisirmi? Git allah aşkına işine penisi asagi dogru eyikmis bilmem ne. Sirf bunun yüzünden sex yapmak sacma. Birde ilk defaysa. Sevdigin biriyle yapmani tavsiye ederim.

2|1
    0|0
    • zaten aşırı utangacım 20 yaşıma gelmişim hiç bir kıza teklif etmedim çirkin oldugumdan degil kafama koysam ayarlarda yaparım ama ben şerefsz degilim elin kızını kullanacak kadar bu işi yapan ruslar o onların meslegi hem doktorada gittim sorun olmaz heralde gibi laflar söylüyo hergün hayatımı zehir edip kafaya takmaktansa bir kere yapar rahatlarım kafamda soru işareti kalmaz

• bi erkege yapılabilecek en büyük hakaret inş evde kalırsın :D bak güzel ablacım senden büyügüm demişsin diyelim bir kızla çıkıyorum çok seviyorum ben aynen böyle durumumu anlattım oda beni çok seviyo diyelim herşeyi yapar benim için tamam birlikte olalım dedi kızda BAKİRE şimdi ben evlenmeden buna el sürmem benim delikanlılıgıma sıgarmı nerde kaldı erkekligim tamam hadi diyelim bir hata yaptık ben sonuna kadar arkasındayım hatalarımın diyelim askerde öldüm nolucak bu kız sonra ?

• Illa tam beraber olmak zorunda degilsin. Bahane bulma burda kardesim. Git neyapiyorsan yap. Yarin öbür gün ah keşke yapmasaydim diye gelme buralara. O fahiselerle bin kisi birlikte oluyor vajinasindan sanki cok zevk alacan tepsi tepsi.

• öpüşmekle aıds bulaşmaz ama hepatit için bilgim yok

0|0
    0|0
    • öpüşmekten vaz geçtim arkadaş yara filan olabilir agzında yazmış hak verdim

• genelde temiz oldukları söylenir prezervatif olduğuna göre hastalık kapmazsın ama yinede öpüşme yalaşma çok tercih etme nihayetinde or...pu yani.

0|0
    0|0
    • zaten heyacandan ölüyorum inanki zevk için gitimiyorum

• sen kendini ona bırak onlar işini çok iyi biliyorlarmış çoğu erkekten duydum bunu.

Erkekler Ne Diyor 1

• öpüşmeyle hastalık geçmez. aşırı derecede olmadıktan sonra.(french kiss falan gibi) ağızda yara falan varsa kan etkileşimi olur. bir ihtamal geçebilir. dikkat sende. dudaktan öpüşme. boyun falan yap ne biliyim. bide sakın gaza gelip oral falan yapma:D

rus işi biraz sıkıntılı ama türk yokmuydu:D

0|0
    0|0
    • kardeş zaten ne oralı yapmamda yaptırmamda öpüşmede olmaz yani öpmeye kalkarsada karşı koyarım yara filan vardır demiş arkadaş agzında türk kızlarıda varda ne biliyim memleketimin insanına yapamam heralde :) yabancı olması daha rahat ederim yanında

• yabancı olsun ama kardeş hangi semt

• özelden ulaşsana bi:)

Yükleniyor...