Bakirelik ve bakirlikten çıktığınızdan bu yana ruh halinizde ne gibi değişimler oldu?

Misal bazılarının kendine güveni gelir vs sizde neler oldu?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• hala bakirim çıkamadık daha ne olcaksa böle :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Adam olanda bir şey olmaz. Normal hayatına devam eder. Tek farklılık seratonin hormonu fazla salgılanması sebebiyle mutluluk olmasıdır.

0|0
    0|0
  • hiçbiirşey olmadı bumuymuş lan dedim kendi kendime normal hayatıma devam ettim ama istek arttı masturbasyon kesmez oldu artık .:D

0|0
    0|0
    • tadını aldıkdan sonra istersin hep dedikleri doğruymuş desenize =) Nasıl farkı var mı mastbasyondan?

• farkı var tabi ama gerçekten aşk ile birlike sevişerek yapılması gerekiyor bu işin bunu anladım yani 2 tarafta birbirini isteyecek önsevişme olacak sonra ilişki yaşanacak utanma sıkılma çekinme ya da iğrenme felan olmadan.işte o zaman gerçek anlamıyla cinsellik yaşanmış olur.yoksa hayat kadınlarıyla girilen ilişki zoru zoruna oluyormuş sanki sırf o boşalmayı yapabilmek üzerinden yükü atabilmek için ve pek aşırı haz ve zevk olmuyor.

• alakası yok :D bakirlikten cıktıgımda üstüme bir kazık yemişlik hisse gelmişti sadece.

0|0
    0|0
  • olursa anlatırım:/

Cut.

1|0
    0|0
  • Sert bir erkek oldugumu anladım :)

0|0
    0|0
  • hiç bişi olmadı aynı hayat devam :)

0|0
    0|0
  • Ben bakirlikten çıkmam

1|0
    0|0
  • her mastürbasyon sonrası kendime güven geliyor benim

0|0
    0|0
  • Hiç haılamıyorum çook uzun yıllar oldu

0|0
    0|0
  • vallahi ben inanılmaz rahatladım ve daha önce neden yapmadım dedim 5 sene önce yapmıştımm ve kızları gözümde büyütmedim inanılmaz bir keyif geldi içimee zatn bir bayan psikloloğum önerdi cinsel hayatın olsun diyeee utangaçlığıında gider diyee

0|0
    0|0
  • kendime inanılmaz güvenim gelmişti her çıktığım kızla yapmaya başladım

0|0
    0|0
  • Bakirelik kavramının özgüvenle alakası yoktur, özgüven karakteristik bir özelliktir. Bazılarında bakirelikten sınra gelen baskılardan kurtulmamın vermiş olduğu psikolojik bir rahatlama ve esneklik olabilir.

0|0
    0|0
  • hergün sikecek biri arıyorum :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşkıma daha çok bağlandım :)

0|0
    0|0
  • önceden sex'i tam anlamıyla yaşamadığım için olmasa da olur gözüyle bakıyodum hatta sevgilime yalan söylüyodum regl dönemindeym diye çünkü ben zevk almıyodum ve yoruluyodum ama ilişkiden sonra gerçekten zevk almanın güzel bişey olduğunu fark ettim düzenli bir cinsel hayatımızda oldu

0|0
    0|0
  • Ohh şükür kurtuldum dedimm ve sevgilimlee düzenli sex hayatımız başladı

0|0
    0|1
  • bakirelikten çıkınca kendine güven mi gelir? ana ne gaciyim be beni de yapan bulundu çok şükür diye

1|0
    0|0
Yükleniyor...