Birinin illa sevgilisi olmak zorunda mı?

Bir ortam da vs sevgilim yok dediğim zaman resmen gay muamelesi görüyorum illa bir sevgilim olmak zorunda mı? Bu düşünce ne zaman yerleşti toplumumuza?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• asıl olması anormal 2 insanın birbirini sevip bide anlaşması çok zor :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zorunluluk değil ama ideali iyi anlaştığın, seni mutlu eden biriyle olmak. Hem gay'lerin de sevgilisi olur, onlar çok cahilmiş :)

0|0
    0|0
  • ben artık totomdan nişanlılık filan uyduruyorum

kendimi düğünlerde pastayı yemeden kaçarken, yeni evlilerin ilk misafiri olarak eşleştirilmeye çalışırken buluyorum hep

rahat bırakın azizim isteyen evlensin,isteyen avare olsun,isteyen samanlıkta buluşsun

eğer yaşlılar evcil hayvan gibi çiftleştirmeye çalışıyosa sessizce uzaklaşmak lazım zira kavga çıkarırsan "yalnızlık başına vurmuş,evet evet bu koca istiyo..." gibi salak sapık etiketlerle nam salıyosun dfghjıko

0|0
    0|0
  • Yoo

0|0
    0|0
  • illa olmak zorunda degil çünkü moda degil illa olcak diyenler basıtler bnce bır tane olur onunda zamanı beklenır

0|0
    0|0
  • olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Milleti ne takıyorsunuz ya.

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mecburiyet yok,ama canlılar hep çift yaratılmıştır,illaki bir eş bulurlar,

0|0
    0|0
  • benim de merak ettiğim bir konudur.fakat şu gay kısmını abarmışsın :)

0|0
    0|0
  • İnsanlar artık sevgiliye süs muamelesi yaptığı için bu durum yaşanıyo. Yoksa olmaması çok normal.

0|0
    0|0
  • İlle de sevgilim mi olucak ya sevgili olmadan yaşanılmıyomu benim de yok olmasını da istemiyorum

0|0
    0|0
  • Kendilerine ne amk nnde gıcık olurum öyle şeylere hauat senin nasıl îstersen öyle yaşarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...