Eşim geçmişimi yüzüme vuruyor bıktım artık .... ne yapıcam?

4 yıllık bir birliktelikten sonra evlendik . 4 aydır evliyiz . eşimi çok seviyorum . geçmişte bir birlikteliğim oldu . yani bakire değildim . sürekli kavga çıkıyor bunu yüzüme vuruyor . sen ısrar ettiğin için evlendim yoksa senle evlenmezdim vs vs bir sürü şey diyor . boşanıcam senden olmuyor diyor bazen . sonra susuyor .barışıyoruz her şey yoluna giriyor . ama yine bunu açıyor . bıktım artık . ilişkimiz varkende böle yapardı bazen . çok ayrılmak istedi . ben peşinden koştum çünkü çok sevdim . sonunda evlendik şimdi yine böle . bir türlü aşamıyor bunu .

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişini yüzüne vuramaz...Buna hakkı yok...Boşanma olursa bu konuşmayı ispatlarsan kusurlu o olur..İnan ki böyle..Allah korusun yuvan yıkılmasın.Ama böyle...

Ya nasıl bır davranış bozukluğu ,senin eskiden birlıkteliğini bilipte evlendikten sonra zırt pırt konuşuyor,yüzüne vuruyor...

Bakın olumsuz konuşmak,sizi üzmek istemem.Şunu bilin;Evlılıklerde,beraber ilişkilerde eğer ki,boşanalım, ya da ayrılalım deniliyorsa, şimdi olmasa da mutlaka boşanma gerçekleşiyor.Sadece zamanı ötelemiş oluyoruz..Kısaca şimdi olmasa da ayrılık sizin evlılıgınızde kaçınılmazdır...

Bu kanaate varmamın sebebı bende ayrıldım..Kendine saygısı olsa sana da olur arkadaşim.Nasıl olurda geçmişini yuzune vurabılır.Eşinin bu davranışını kabul etmeyerek ikaz da bulun.Ezdirme kendini...

1|0
    0|0
    • ilişkidede ayrılmak isitıyordu ben ikna ettim evliliğie . şimdi bunuda aşarız inşş

• terazi

• Anlıyorum...Emek verdiğin için,avlılık yaptıgın için bir hiç uğuna gitmesini istemıyorsun.Ok...

Sen nıyede benım söylediklerimi düşün.Lutfen...

İnan kı vallahı ısterım mutlu olmanı,karamsar konuşmak değil amacım.Bılgılendırmek.Yoksa ıkı satırla es egeçerdım.İçtenlıgımı anlayın lutfen.Selamlar

Erkekler Ne Diyor 25

• sen bence evde kalmamak için koştun peşinden o da sana acıdıgından dolayı seni aldı seni bekaretsiz almış o adam daha ne şikayet ediyon. size kolay geliyo herkesin altına yatıpda savunma yapmak ama bir erkek için kolay hiç kolay değildir. o erkek senle beraber olurken şunu düşünür bu kadın benden öncede başkasına açmış bacaklarını ve kendini ona vermiş hiç bir erkek 2.el mal almak istemez.

0|0
    1|0
    • almasaydı o zaman

• sana burda yardım edecek erkek sayısı çok az. ben burdaki ortamı biliyorum gizli. ben sana doğruları söylüyorum inanki. burda her cevap yazan erkeğe inanıp hareket etme. sana boşa gitsin ayrıl gitsin takma kafana diyen herkes bir bok bilmediği için ya da sana o şekilde yaklaşıp sohbet etmek istediği için yazıyor ama işin aslı aynen senin yaşadıkların bunu senin yüzüne vuracaktır sürekli vurmaz ama kavga ettiğinizde vurur yüzüne.. almasaydı o zaman demişsinde çok koştum peşinden diyosun adam almş.

• sana kemik atan oldumu aslanım 2 kişi konuşuyo burda niye havlıyon hemen.

• Sevgisinde eksiklik ve kişilik problemleri var, ya da ailesinde baskı görüyordur, sen sevsende o seni sevmiyordur,sadece hoşlandığı için evlenmiştir,

0|1
    0|1
  • Eğer ilişkinizin gelişme zamanlarından bu yana bu sorun güncelse ve her defasında tekrar ortaya çıkıp seni zedeliyorsa sana tavsiyem ileri de çocuğunuz olmadan önce bu evliliği bitirmek. Aksi taktirde daha kötü sonuçlar doğurabilir.

0|1
    0|1
    • bende aksine çocuk yapıp bağlamak istiyorum yiice

• gidiyor zaten . yani evlenmeden önce bir kaç kişiyle aldattı beni

• Kesinlikle "sunomerirfan" haklı, eğer ilişkinizin devamlılığı için yani kendi menfaatin için bir de çocuk dünyaya getirirsen ileri de o çocuğun yaşayacağı acıları da düşünmen gerek. Bir anne olmadan önce bunu idrak etmelisin. Evlenmeden önce geçmişe dönüp iyice bakmalıydın, dün sevgiliyken bunu yüzüne vuran adam bugün evlilikte aynı şeyi gerçekleştiriyorken neden ileride de aynı şeyleri daha fazlasıyla yapmasın ki...

• Aşması için ona öncekini hiç bir anlamı olmadığını ona iyice anlatman lazım. Bir hata gibi bahsetmen lazım.

0|1
    0|0
  • Boşa onu ajhsd

0|1
    0|1
  • Esinin yaptıgı gercekten cok ayıp ve karaktersizce bir davranıs. Seni her sekilde sevip, sahip cıkması gerekirken bunu yapması, gercekten dusundurucu. Sahsi fikrimi soracak olursan, bence eger cougun yoksa, ayrıl esinden. Hemde hic dusunme. Cunku bunu bu kadar sık dile getiren bir erkek, mutlaka kendine baska bir alternatif bulmustur. Ama gercekten cok uzuldum yani. Daha fazla seni incitmesine izin vermemelisin.

0|1
    0|0
  • çocuk yokken ayrılmak en iyisi yoksa her zaman yüzüne vurur bunu demedi deme başkasını bulursun. hem boşandığında evlenip ayrılmış olursun başka biri olursa öncesini söylemessin sorun olmaz hiç. ama böyle diyorsa ayrıl bence her zaman yüzüne vurulması iyi değil piskolojin bozulur

1|0
    0|1
    • olsun ben çekerim boşanamam

• bir zaman sonra aldatır seni hiç bişi diyemezsin yine açacak konusunu diye.

• Adam haklı eğer sen adamın peşinden koşmuşsan ve geçmişte affedilmeyecek bu hatayı yapıpta bu adama varmaya karar kıldıysan adamın dediği her lafa eyvallah çekeceksin

0|2
    1|0
  • eşinin karısına nasıl daranılmalı diye bir kurs varsa oraya gitmeli. insan evlendigi kişiye böyle dermi . namusu bacak arasında arayan zihniyete lanet olsun. eminim o da senden önce bişeyler karıştırmıştır ama onunki sorun olmaz tabi erkek adam ya erkeklik bu degil

1|0
    0|0
  • yaşın çok geç değil yapamıyorsanız bence ayrıl katlanmak zorunda degilsin,seni geçmişinle beraber kabul edecek biriyle birlikte olursan daha mutlu olursun umarum.

1|0
    0|0
  • Boşan gitsin seni öyle kabul etmeseydi o zaman amk

1|1
    0|0
  • Takıntılı biri olduğundan yapıyor, beyninin bir köşesinde sürekli bu durumu kuruyor.

0|0
    0|0
  • Bende çok düşünüyorum evlendiğim kadın öyle çıkarsa evlendiğim zaman hep aklıma gelir diye.

Peki bakire olmadığını bile bile mi evlendi seninle ?

0|0
    0|0
  • Öyle diyen herifin feriştahını sikiym. Bir dakika bile bekleme, boşa gitsin. Kafasına silah dayayıp mı imza attırdın evlilik cüzdanına? İstemese zaten gelmezdi. Bir dakika bile bekleme. ''Siktir git boşa lan'' de, bakalım boşayabiliyor mu

2|0
    0|1
    • asla boşanmam .

• kırılıyor ama seviyorum

• Ah be ablacım... Bari biraz rahat bırak adamı. Üzerine gitme. Konuşmaya çalış...

Belki düzeltebilirsin. Üzüldüm senin adına.

• ilginç bir hayat hikayesi, evlenmeden önce bakire olmadığın için onu eziklik olarak görecektir hep ve yüzüne vuracaktır, aklına geldikçe hatırlayacak ve hatırlatacak... sanırım

0|0
    0|0
  • suç sende degil bunu kusur olarak görüp senle evlenende eger bu durum önemliydi magdem sen ne kadar peşinden koşsan da evlenmemesi gerekirdi.

0|1
    0|0
    • aynen ... bana acıdığı için evlenmiş . çünkü onun yüzünden kürtaj oldum bir kere

• boyle şeyler olabiliryor ama uzun zaman sonra konuşmak hoş degil bir hata yapmışsınız çocuk için hazır olmayan çiftlerde yaptırıyor

• yol yakınken boşanın... 1 yılınız dolsun gidin verin bir dilekçe birlikte... bitti gitti...

0|0
    0|0
    • asla boşanmam

• iyi böyle kavga edin durun o zaman... akıl yok ki sen de! kadın inadı! cahil kadın inadı hatta! teyze inadı! adam madem kaldıramıyor bakire olmadıgını... ki bence çok saçma ama toplumun cogu böyle... boşanın bu işin bir sonu yok... sürekli rahatsız olacak herifin...

• Sen bir hata yapmışşın sana söylenmesinde hak var.Ama oda seni bile bile aldı kabul etti.Başbaşa herşeyi ortaya döküceksinzi konusacaksınız karar vericeksiniz kendinizle ilgili

0|0
    0|0
  • En kötü durumlardan birini yaşıyorsun,

Sen sürekli peşinden koştuğun için snei garanti görmüş keşke bu evliliği yapmadna önce düşünseydin iyice

Bir kadının en büyük korkularından biridir bu

Sen umursamıyormuş gibi yap birazda bakalım nolcak

0|0
    0|1
  • terk et dallamayı

1|0
    0|1
  • İşte bakireliğin ne kadar önemli olduğunun kanıtı. Yok efendim bedeni değil de ruhu patlak olan daha beter olurmuş da geleneklerimiz boşa önemli tutmuyor kızlık zarını arkadaşlar, ayıplamıyorum evlilik öncesi ilişkiye girenleri ama böyle sorunlar oluyor sonra neyse ya. Bu şekilde böyle kavgaların arkası kesilmez nerden biliyorum benim de sevgilim vardı sürekli kavga ediyorduk olmuyor yani...

0|0
    1|0
  • O işi yapmadan elin pıcleriyle yatmadan once dusunecektın ıkınızınde sucu var..

0|1
    1|0
  • kendin etmişsin kendin çekiyorsun niye şikayet edersin ki. Ne olacağını sanıyordun bile bile lades demişsin

0|1
    1|0
  • Kusura bakma ana cok yapmacik anlatmissin. Hicte inandirici degil. Sanirim bakire degilsin evlenmeden once tecrube kazanmak istityorsun oyle bir hissiyatin var.

0|0
    0|0
    • hayır gerçek maalesef

• O zaman o laney olasicaya soyle bunu bile bile kabul etti. Kalbini kirmaya hic hakki yok.

• ilişkiye girdiğin kişiyi tanıyormu?ondan öncemi oldu

0|0
    0|0
    • tanıyor yani kim olduğunu biliyor

• tanımadığı biri olsa sorun olmazdı ama tanıdığı için tekrar yapabileceğini düşünüyordur

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler istedikleri ile ustelik para karsiliginda iliskiye girip övunurken kadinlarin bundan dolayi öldurulmesi vahsice bir sey ama oluyor. Kendine guvenmeyen erkek butur seyleri daha cok kafasina takar, özellikle senin iliskiye girdigin kisiye kiskanclik ve kin gudebilir bu duygusunu ona gösteremedigi icin sana gösterir. Ama bunun icin terapi alabilirsiniz, ayrilmadan önce aile terapisine gitmenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bu böyle gider. sonunu gördüğün şeyin peşinden koşman ne yazık ki kötü olmuş. torba değil ki ağzı büzesin.

0|2
    0|0
  • benim nişanlım geçmişimn en ince detayına kadar biliyo hatalarımı yanlışlarımı pişman olduğumuda biliyo hiç yüzüme vurmadı Allah ondan binlerce kez razı olsun ama onla hayat gecmez zannetmiyorum benim yüzüme vursa dakika durmam yanında gururm el vermez

0|2
    0|2
  • sen onu sevmiyorsun.. onun varlığı ile kendini garanti altına almaya çalışıyorsun..

seni şuanda aşağılıyor ve sen buna göz yumuyorsun.. kimsenin haddi değil ondan önceki bir geçmişi yargılamak..

bana üstünlük taslamaya kalkan bir adamın yanında 1 dk bile durmam

0|0
    0|1
  • hep yüzüne vurması kötü ALLAH yardımcın olsun bnce onunla konuş bu durum bni üzyo de hani yaptıgı yetişkin bı insana aykırı bı durum

0|0
    0|0
    • öyledim çok üzülüyorum dedim . bende üzülüyorum diyor

• boşanamam çok emek verdim çok seviyorum .

• o zaman sabredeksın ALLAH sana bı kapı acacaktr inş zor bilyorum ama zorlugu astıgında karsına çıkacak güzelklerı düşünerek devam edeceksın zamanla asacaksınz inş ALLAH yardımcın olsun

• İnandırıcı degil ama sazanı bol burda nedense

0|0
    0|0
  • kendisi daha önce ilişki yaşamamışmı sanki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...