Bakir nişanlım benimle sevişmiyor, ne yapmam lazım?

Ben nişanlımdan önce bakire değildim bir çok ilişkim olmuştu oda biliyor bunu. Neyse ona ilişkiye girmeden evlenemeyeceğimizi söyledim çünkü sonuçta elbise alırken bile deniyoruz. İlerde cinsel problemler yaşamak istemiyorum. Ama o kendini gerdek gecesi adlı bir rüyaya kaptırmış ona asla evlenmem senle benimle yatmazsan dedim ama dinlemiyor. Ben yanlız yaşıyorum sık sık evime geliyo öpüşmekten ileri geçmedik penisine bile dokundurtmuyor. Oral yapmayı çok severim ama asla izin vermiyor. Onu bundan nasıl vazgecirebilirim? O 25 ben 26 yasındayım.

Not: ikimizde dine önem veren insanlar değiliz zinadan falan korkuyo desem öyle bir şey söz konusu bile değil

Güncellemeler:
İkimizinde maddi durumu gayet iyi sırf tahrik etmek için en pahalı markalrın iç çamasırlarını alıyorum jartiyerler giyiyorum karsısına çıplak çıkıyorum penisi kalkıyor anında ama kesinlikle el sürmüyor bana eğer böyle devam ederse evlenemem. Bide al desem koşa koşa gün alır nikah için evlenmek konusunda inanılmaz israrcı artık bunalıyorum

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• 1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bazen Ne din Nede Para İnsanı Etklilemez neden biliyormusun adam gibi seven erkek bunu evdi kıza yapmaz madem sizin için zina önemli değil evlenmeyede gerek yok ki evlilik sadece ilişkinin adını koymak normalde yaşaya bilirsiniz ama o erkek seni seviyor ve zina vb düşkün olmasa bile belkide geleneklerine düşkün hem bu erkek bence inancı var ondan inşallah mutlu olursunuz

0|0
    0|0
    • Benimde inancım var sorun inanç değil zina falan hiç umrumda değil o beneden daha inançsız oruç tutmaz nama nasıl kılınır bilmez. O sadece kendini gerdek gecesine kaptırmış

• inanç dedinde oruç tutmak mı oluyor mesela oruç tutanlar inançlımı sabah oruç tutup gece icen adam oruçlu iken küfür edem adam tutu orucun ne anlamı var bence konuyu kapatalım bende ilk eşimle yapmak istiyorum neden mi ilişki kişileri birbirleri bağlar vicdan azabı duyar insan keşke yapmasaydım dersin falan neyse kal sağlıcakla

• inanılır gibi değil çok duygulandım şu an :D ağlamamak için kendimi zor tutuyorum

1|0
    0|0
  • çocuğa saygı duy

1|0
    0|0
  • Bu hikayeye kesinlikle film çekilmeli.

1|1
    0|0
  • Masumiyeini düşünüyor

0|0
    0|0
  • sen de yalansın! :)))

3|0
    0|0
  • onu haketmiyorsun.

2|2
    0|0
    • O beni hak etmiyor

• Evet çünkü problemler olursa ne olucak ? Burda okuyoruz yok erken boşalıyo yok penisi küçük. Beni doyuramazsa ben onu doyuramazsam ne olucak ? Evlilik bozulucak

• k.bakma ama öyle sevgiye tüküreyim. bu işler sana göre değil senin olayın fuckbuddy. şahsi olarak algılama bu zihniyete tepkim.

• bence sen sallıyorsun bunları ne anlıyorsunuz bu fantazilerden ya nasıl iğrençlik bu bir sürü kişiyle yattım faln bir kız bunları deemz sen kz kılıklı erkeksin bence eğerdeğilsende o adam seni en kısa sürede terk eder napsın adam seni* ın yol geçen hanı gibi olmuş

1|0
    0|1
    • Beyfendi biz senin gibi geri kafalı yobaz değiliz o gayet normal karsılıyor ilişkilerimi. Oda bakir olmasa bende normal karşılardım onun ilişkilerini. Benim bakire olmamam sorun değil aramızda herkes sizin gibi düşünücek değil

• Öpüşmekten ileri gitmedik arada gögüslerime dokunuyodu pantolonu hiç çıkmadı

• sakıncası yoksa beni eklermisn özelden soracaklrım var

• Cinsel uyum cokonemlidir dogru bir karardasin. Nisanllin neden böyle bir komiklik yaptigini anlamadim.. ewlenme bence bir is var gibi. Karsimda senin gibi nir bayan olacaknve seni doyurabilmek icin ortaligi yikmayacagim

0|0
    0|0
  • helal olsun çocuğa kıymetini bil nişanlının biraz zorbulursun böylesini bundan emin ol o seni aldatmaz

1|0
    0|0
    • Ya penisi küçükse ya erken boşalıyosa ? Evliliğin yarısı cinselliktir sonuçta

• bence onları sorun etmiyordur bir ilaç içer hepsini unutur

• yaptıktan sonra evlenmez belki senle

2|1
    0|0
    • Ben çok gönüllü değilim zaten evlenmeye ama o asıl isteyen he desem yarın gider gün alır. Artık evlenelim diye sıkıştırıyo

• belki de bakir olduğu için senin onu beğenmemenden korkuyordur.

onu rahatlat normalmiş gibi göster

• güzel yazmışsın ...

1|0
    0|0
  • neden böyle erkekleri tercih ediyorsunuz anlamış değilim..

veya hadi tanıdın hala niye ısrar edersiniz.

ilginç adammış..

0|0
    0|0
  • dünya tersine dönmüş :))

nuri alço taktiği mi denesen :P

0|0
    0|0
  • bunu anlammak için sen ona çaktırmadan viegra içir sana karsı davranışında bir değiklik olmazsa o zaman gerçekten sadece sana bakir

0|0
    0|0
    • Benim evime geldiğinde sürekli erekte ve küçüklükten beri tanısıyoruz. Sürekli gerdek gecesini anlatıyor işin büyüsünü bozmak istemiyomuş

• Seviyorum zaten onu ama gercekten çok korkuyorum acaba cinsel bir hastalığı mı var düşünüyorum ben bakire değilim eğer o bakir değilse söylerdi bana ki biliyorum bakir olduğunu ama ilerde problem yaratır gercektn yatmadan evlenemem

• çocuk dürüst çocuk öyle birseyi olsa seninle evlenmek istemez birkere çıkar aklından böle düsünceleri

• Sinan Çetin yakın arkadaşımdır...

1|1
    0|0
  • Yani biz mi seks yaptıralım siE yapmıyosa yapmaz başkalarını denw al ama başkaları onun mal olmaz söyliyim :)

0|0
    0|0
  • Çocuğun davranışı aslında olması gereken gibi duruyor. Ancak ben yinede mal diyorum kendisine. Çünkü ben olsam kayardım.

Sonuçta zemin kaygan :/

0|0
    0|1
  • anlat anlat heycanlı oluyor

0|0
    0|0
  • Kullanma iste onun bedenini. İlla istiyorsa yap bı resmi nikah.. Helâlin yap.

0|0
    0|1
    • Helal ne ya ne saçma helalım olması için nikah gerekmez. Ayrıca yatmadan yapamam

• Doğru ya. Helal konusuda sen ona helal olacaksın. Aklıma soranın Erkek olduğu geldi.

Bu kadar sinirliysen de en iyisini yapıyor. İki mesajınla bn bile korktum ya senden.0

• yaa nası adamlar var anlamış değilim

0|0
    0|0
  • ilginç durum genelde erkeler ister kızlar istemez evlenmeden ama taş devrinden kalma nişanlın

0|0
    0|0
    • Katılıyorum ne yapacağım hiç bilmiyorum

• bence nişanlınla evlenme daha şimdiden sorunlar başlamış

• adam tam mal sen acilen bırak abaza birini bul hayatın tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • vay anasını ya nasıl sabrediyor ortamda da var birde dine önem vermiyoruz demiş gavur :D

0|0
    0|0
    • Bende anlamadım ya ne yapsam olmuyo

• şaşırtıcı...sex konusunda seni tatmin edebilecekmi acaba..birde çok acayip buldum ya..sen bakire değilsin o bakir..ve sen nişanlın olmasına rağmen önce yatcaz seni bir göreyim diyorsun yatakta nasılsın diye...bende merak ettim cidden soruyorum..eminim senin gibi düşünen çok bayan vardır ama senin gibi davranmaya imkanı yoktur..yatakta o nasıl olursa işte tam istediğim gibi dersin..evet evlenilebilecek birisi dersin..biraz açıklarmısın sevinirim...

0|0
    0|0
    • Bu niye çok dikkat çekti anlayamadım. Evet çok ilişkim oldu ama onunla tanıstığımdan sonra geçmişimin bir önemi kalmadı. Hem abim bile ben bakire kızla evlenmem diyo çevremdeki tüm erkekler böyle biraz yurt dısında yasadık sanırım onunda etkisi var bunda. Erkek yapar kadın yapamaz zihniyeti yok ne bende ne ailemde ne nişanlımda. Erken boşalmasın birbirimizi doyuralım ve pozisyon sınırlamamız olmasın.

• Cinsellik benim için önemli herkes için önemlidir hatta ben de aeviyorum ama tatmn etmiyo beni. En fazla öper arada nadir gösüme dokunur

• tabi onu görmedik belki görseydim biraz tanısaydım sana çok doğru şeyler söyleyebilirdim..karekter büyüme tarzı çok önemli...belkide çok güvensiz..beceriksiz olduğunu bildiği içindir..sen evlenince ona öğretmenlik yaparsın

• Off cok sikici seyler bunlar.boyle birseyi nasil gormemezlikten gelir pes.

Fuckbody lazim boyle durumlara.yaptinmi ya da yapiyormusun baskasi ile.

0|0
    0|0
    • Yapmam asla ben nişanlımı seviyorum aldatmam asla

• Evlen o zaman

• sen motor olmuşssun bir kere..

2|3
    0|0
  • ayril gitsin disarida degerini daha iyi bilecek birsuru insan var.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bu zamanda s.ken yaranıyor diye boşuna demiyorlar :D

1|0
    0|0
  • Ahahaahah. Belki kendisine güvenmiyordur.

0|1
    0|0
  • Şaşırdım. .

0|1
    0|0
  • aklıma 2 şey geliyor... 1. Artık size yuhh diyorum başka da bir şey yok , millet böyle erkek bulmak için can çırpınıyor

2. bu soru fake soru kafa yapıyorsun artık bilemem hangisi doğruysa

2|1
    0|0
    • Neden böyle erkek isteyeyim ya ilerde cinsel problemleri miz olursa ? Cinsellk evliliğin yapı tası

• Ya özel olmak ne demek ben sizin gibi düşünmüyorum yaşadığım hiç bişeyden pişman değilim oda çok iyi biliyor bunu hem kafa olarak hem yatakta uyumlu olmamız lazım bana göre yoksa evliliğin anlamı ne ? Cinsel problemler yasamak istmiyorum ilerde

• sen bu adamı eğitirisn ileride tecrübelerini veririsn ona sıkma canını o kadadar

• vayy be çocuk bakir mi bari ?

1|1
    0|0
    • Bakir

• Aç gizliliğğini ekleyeyim seni inanmıyosan

• tmam

Yükleniyor...