Kapat

Siz bu durumu nasıl aştınız?

sitede evli arkadaşlar var . bakire kızla evlenmeyen arkadaşlara soruyorum . nasıl bir his . malum erkek kısmı önem verir . ilk olmak önemlidir bir çok erkek için . siz nasıl aştınız bunu ya da gerçekten aştınız mı ?aklınıza hiç gelmiyor mu?

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu erkek kısmı önem veriyor da kız kısmı önem vermiyor mu?

ben şunu çok merak ediyorum, bekaretini birine vermişsin (%80 sevdiğin birine) 1-2 yıl da sevişmişsin. aradan 3-5 yıl geçmiş başkasıyla evlenmişsin. Bekaretini verdiğin adam hiç mi aklına gelmez? o adam tekrar gel sevişelim dese gitmez misin?

Erkekler de tabi ki bu konulara dikkat eder. Ancak şu var ki bu tür evliliklerin çoğu bir nevi evlilik olsun amacı ile yapılır, çok az kısmı gerçekten aşıktır, bir kısmı da mecburiyetten yapılır.

Her zaman ilkler unutulmaz. Bir erkek bile, bir o*yla ilk defa yapsa, o o*yu ömrü hayatı unutmaz. Aynı şey kızlar için de geçerlidir.

Ben şuna inanırım, bekaretini / bakirliğini veren bir kişi, evlenirken bunu aramaya hakkı yoktur.

Bu yüzden ben bu noktayı aşmış bulunuyorum. benim bakire bir kız isteğim hakkım olamaz. Bu tür şeylerde istemek için hakkın olması lazım. eğer ben bakire istiyorsam, benim de bakir olmam lazım! yoksa seks konusunda aileler ömür boyu sorun yaşar!

4|1
    0|0
    • yoo öyle brieşy yok . ben bakireyim eşim bakir olmasada olur . kadın çicek gibidir bir kez dokunulursa solar gider . erkek öyle değil . erkek sahiplenici olmalı . ve ek olarak hiç bir kadın ilk erkeğini unutamaz . aklına gelince içi acır . arkadaşlarımdan biliyorum .

• nerden biliyorsun başındamısın herifin . ayrıca inanmıyon değil inanmıyorsun. türkçe öğren biraz kıro

• hahaha, Türkçe öğretmenimi oldun şimdi? yerim seni bennnn :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• benim için önemli; ben yapmadım diyemem ama hiç kimseyi ne vaadlerle kandırıp ilişkiye girdim ne de kızlığını bozdum; çıktığım kızların içinde hiç öpüşmemiş olanlar bile vardı, çoğuna masum gelebilir ama evlenirsek yaparız dedim.. kimse kusura bakmasın ama 50 kişi üstünden geçmiş ama ruhu temiz diye evlenemem kimseyle, ha diyecekler ki; kızlığı bozulmamıştır ama kimbilir ne haltlar yemiştir; kısaca cevabım çok şükür salak değilim; bir kızın ne halt yediği hal, hareket ve konuşmalarından belli olur.. yani evleneceğim kadının bakire olması önemli benim için; yıl 2013 değil 9913 olsada önemli..

1|2
    0|1
    • zaten benim nişanlım bir kızın ne halt yediği öpüşmesinden bile belli olur der . deneyimli biri anlar şıp diye . yani sadece zar olayı değil .

• helal sana dostum çok iyi yazmışsın +1

• Bekaret zerre umrumda olan bisey değildir. Bakire değil diye kizlara hakaret eden zihniyetide iinarim etrafimdada barindirmam. Hatta evlenecegim insanin mumkunse tecrubeli olmasini isterim cocuk buyutmeyle sevisirken isigin acik olabilecegi ustumuzdenyorganin olmasina gerek olmadigini ogretmeyle ugrasamam . Bakire ya da degil ikiside ayni kisidir gozumde. Kadinlar ilk erkeklerine asik olur falan diyorsunuz. Onu sizin gibi bekareti devlet meselesi haline getiren bayanlar yapar ancak . Bekaretin sacma bir et parcasi oldugunu bilecek kadar kendini yetistirmeyi basarmis bayanlarda böyle bir düşünce olmaz

0|1
    0|0
    • sen öyle san . duygusal bir kadınsa bağlanır ilkine ve unutamaz . duygusal değil sadece seks düşünen biriyse tabiki bağlanmaz . ama oda evlilik için ne kadar uygun bilinmez . neyse tecrübeli arkadaşlarla olman dilegiyle ..

• tamam tombik

• Evli değilim

0|0
    0|1
  • Erkek kısmı kendi penislerinden emin olmadığı için öenm verir.''Ya benden önce genişlemişse ve benden zevk alamazsa?'' şeklinde zavallıca ve bencilce bir düşünce zar bekçiliğine iter.Hemcinslerimi ifşa ediyorum şu an.

2|1
    0|0
  • ablacım ne bekareti yaaa! bu bekaret konusunu taktıkça ahlaksızlık, iki yüzlülük üretiyorsunuz. bir de bunu dine günaha bağlayanlar yok mu...kendi onuruna yakıştırmayacağın bir şey yapma, gizli saklı işler çevirme gerisini boşver. bekaretmişş..

0|2
    0|0
    • abla mı ?bekaret önemli bence . sen önemsemesen bile

• selametle ablacım. sen ve kutsal kukun beyaz atlı prensinizi bekleyin ama o prens gelene kadar birlikte olduğunuz erkekleri kullanıp, harcamayın

• prensimi buldum çok şükür . sana derdi düşmedi .

• hayatta evlenmem,namusu iffeti geçtim yalanın bini binpara anne mi olur ulan ondan

3|2
    3|1
  • evet aşıksam ve karakterine güveniyorsam .hayat kadını bile olsa sorun değil benim için

2|2
    1|2
  • bu konuda verilebilecek en güzel cevap şudur...kendin nasılsan evleneceğin kişide öyle olmalıdır...

1|1
    0|0
  • nıç evlenmem gitsin kime vermişse onla evlensin amk

1|1
    1|0
    • evlenen çok var

• vala ölelerıni kınamam da helal olsun derim özgüvende nirvanaya ulaşmışlar heralde öyleleri

• yıl olmuş 2013 hala

1|0
    4|6
    • yılı mı var bunun

• bunun yıl , ilericilik, medeniyet ile alakası yoktur. Bunun din, vicdan, toplum kuralları ile alakası vardır. kısaca etkeni sadece yıl , medeniyet değildir!

• Din sana genel evden kadınla evlenmek sevaptir diyor sen bekaretten bahsediyorsun.

• beyni bakire olsun

1|0
    0|1
    • vücudu bakire olmayanın beyninin bakire olmasının imkanı yoktur!

• evet ironik yani . beyni bakire vucudu bakire değil nasıl oluyor . bir çeşit kendini rahatlatma şekli erkeğin

• soru şeklin ne kadar ters. çok mu aşıktın nasıl aştın falan. sanırsın kız başkasıyla seks yapmamış insanlığa büyük bir zarar vermiş..

Kendi hiç bir kızla ilişkiye girmemiş erkek, kendi dengini aramaya bir anlamda hakkı var. Ama ille bakire olacak diyenler hep keraneciler oluyor nedense. Asıl pisliği yapıp bildikleri için kendi meşreplerinden birini istemiyorlar.

0|2
    0|2
    • bir sürü kızı bozduktan sonra bakire kız arayan erkek hak etmez tabi . ama kadınlarla ilişkiye girmiş olabilir erkeğin ihtiyacı çünkü .

• ihtiyacıdır . ama erkekler kadar istekli olmuyorlar

• biraz araştır bu ihtiyaç konusunu sen

• çokkk takıyorum bunu kafama ama ona belli etmemeye çalışıyorum...ilki olsaydım eğer..onu on kat daha severdim ..daha çok bağlanırdım...

0|1
    0|3
    • evlendin mi peki onla

• olmaz tabi o onunla başta bazı etkilenmeler ister istemez olduğu için evlenmiş olabilir ama ileride işte o etkilenmelerden eser kalmıcak sonra herşey biticek bir tartışma olduğu zaman iyice soğuyacak belki ona söyler belki içinde tutar ben bununla nasıl evlendim allahım ne kadar aptalmışım hayatımı kendim mahvettim dicek.

• benim nişanlımda öyle diyor . birisi oldu hayatımda 4 sene yaşadım diyor onla . bir türlü içime sinmedi . bakire değildi . çok sevdi eni ama dedi hep birşeyler eksikti ayrıldım bende . oda evlilikten dönmüş .

• ruhu bedeni bakire olsun öylede zaten evleneceğm kadın o bende bakireyim

0|0
    0|0
  • Kendisi bakir miydi acaba, onu düşünebilmesi in kendisi de öyle olmalı...

1|0
    0|0
  • Anlamıyorum insanları. Evlenmem yazanları. Bunu yazan kendisi de kendini saklıyorsa anlaşılır. Bekarete önem veriyordur benim gibi. (Biz eşimle birbirimizin ilkiydik.) Birisi yapınca namussuz oluyor. Ona namussuz diyenler kendileri yapıyor onlar temiz pak oluyor. Yok böyle bir saçmalık, yok böyle bir aşağılık düşünce. En güzeli herkesin kendini eşine saklaması tabi ama bu bir düşüncedir. Kişiden kişiye değişir. Ama karşıdaki yapınca o* olsun sen yapınca herşey normal olsun. Yok öyle dava.

3|0
    0|0
  • evdemi kaldın ne bu şiddet bu celal ?

0|0
    0|0
    • yooo

• kimsenin gerçeğini bilemezsin . gelip sana anlatmıyolar heralde ilklerini

• yani

• bakire olupda heryola gelen o kadar çok kadın tanıdımki. Yalanlar entrikalar arkadan iş çevirmeler 3 kağıtcılığın bini bin para. Bakire olmayan biriyle evli değilim ama. Şahsen benim için bundan önemli şeyler var. Cin fikirlilere ruhunu şeytana satmışlara egosu tavan yapmışlara geçimsizlere tripcanlara tercih ederim.

0|0
    0|0
  • bir kız olarak bu soruyu senin sorman ilginç...

0|0
    0|0
  • emin ol gönlüm yatan kişi bakire olup olmaması önemli değil ve onunla hayatımı paylaşmak istiyorum... ama baktığı yok ki ! :( :'(

1|0
    1|0
  • kandırdı beni namıssız

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok güzel souymuş

0|2
    1|0
Yükleniyor...