Birbirimizi kandırmayalım, neden böyle yapıyorsunuz?

Sizlerde bizler gibi insansınız hatta bazı durumlarda cinsel istekleriniz bizden fazla olabiliyor. Bakireleri saymıyorum hadi onların korumaya çalıştığı birşeyleri var. Bakire olmayan bayan arkadaşlar cinsel isteğiniz arttığı zaman etrafınızda binlerce erkek var ama beraber olmuyorsunuz sebebi nedir. açıklamada yaparsanız sevinirim.

• Toplum baskısından korkuyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cesaretim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erkeklere güvenmiyorum ağızlarını tutamazlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendime yakıştırmıyorum
    100% (4)100% (1)100% (5)Oy Ver
  • Kendi başıma daha başarılıyım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Buna edep deniyor. Bazı erkeklerde de vardır bu ama bir kısım erkek ve kızlarda baya zayıf nedense. Aslında o zayıf olanların sorgulanması gerekiyor.

0|2
    0|0
    • peki bunu aşk adı altında yapmak konusunda ne düşünüyorsun. Yani aşık olunca çok hoşlanınca yapıveriyorlar yani aşk bu durumu meşrulaştırıyor mu. Yani dinde ya da toplumda haaa aşıkmısın o zaman normal şeklinde bir madde mi var ?

• güzel yorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakire olmamak gördüğün her erkekle beraber olmak anlamına gelmiyor çünkü

1|2
    0|0
    • bende öyle demedimki zaten. Ama hoşlanıp beğenim cinsel anlamda isteseniz bile kendinizi tutuyorsunuz çoğunlukla onun sebebini soruyorum bu bir abazanlık değil araştırma sorusu ;)

• valla arkadaşlar siz beni yanlış anladınız kimseyi ne kaşarlıkla nede başka bişeyle suçlamıyorum. Benimkisi sebep sonuç ilişkisi kurmak. Yapmıyorum çünkü şundan şundan dolayı kısmını mrk ediyorum belkide kadın psikolojisini dah aiyi anlamak için

• yanlış anlamadım merak etme istesen de öyle bir hakkın yok zaten suçlayamazsın :) Yapmıyorum çünkü her hoşmuş dediğim insanla cinse birliktelik yaşamak yanlış geliyor bunun için duygularım önemli kötü hissederim kendimi. Yaşadığım ilişkiler uzun sürelidir zaten. Bunu yaşamaya başladıktan sonra iki erkek arkadaşım oldu biriyle de hala beraberim.

Erkekler Ne Diyor 1

• oldu mk aynı anda 5 kişiyi alsın içine istersen başka bir emrin var mı..bu ne abazalıktır lan

0|1
    0|0
    • sebep soruyoz orda maybaş grmüyormusun derdim abzalık olsa bir kaç farklı profil açarak açıkdan sorarımki ( senin gibi ) arayış içinde olanların düşme ihtimali daha yüksek olur. Çok zeki sanıyorsun dimi kendini

Yükleniyor...