Bu durumda onunla olan yakınlığımızı kaybetmiş miyimdir?

Sizi çok sevdiğini bildiğiniz, zamanında flört de ettiğiniz bir kız üstü kapalı bir şekilde sizinle birlikte olmak istediğini söylüyor ve siz reddediyorsunuz. Onu istemiyorsunuz. Ayrıca etrafınızda da çok kadın var, biri gider biri gelir, canınız seks yapmak istediğinde yapabiliyorsunuz yani. Bu kız hakkında nasıl düşünceleriniz olur, ondan tiksinir misiniz? Pişman olur musunuz reddettiğinize? Ayrıca sonradan kızın bakire olduğunu da öğrendiniz. Burda başka bir etken de devreye giriyor, kız sizden ilişki istemediğini, sadece bunu istediğini soruyor, neden reddettin diye konuşuyor, bütün psikolojik problemlerini ortaya döküyor falan.

Kısacası ben onunla sevgili olamayacağımı bildiğim için bunları yaptım ve çok pişmanım, kim bilir ne düşündü hakkımda? Üstelik onun da bana saygısı ve sevgisi vardı, bir yakınlığımız vardı. Bunları kaybetmiş miyimdir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• kız bakireyse iyi ki olmadı derim.elimin altında bisürü garı gız var resmen jigolo olmuşum napcam ki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Burada benim anladığım, kız sevişmek istiyor. Eleman istemiyor. Ama erkeğin dayanma gücü var. Bi noktaya kadar geliyor ve sonunda sevişiyor. Şimdi bekareti bozduğunu da sonra öğreniyor. peki şimdi aranızdaki arkadaşlığın zedelenip zedelenmeyeceğini soruyorsun.

Tabi ki zedelenecektir, eskisi kadar rahat olmayacaksın. o da olmayacak. arkadaşlık sınırınız genişledi artık. Saygı azalmasından ziyade artması olur bir müddet. Eğer tabi bu arada işin laçkasını çıkartmazsanız, işin laçkası çıkarsa saygı felan da kalmaz.

Bekaretini ona verdiğinden dolayı saygı biraz daha artacaktır.

Eğer onunla sevişmek istiyorsan fırsat bulduğunda seviş ama yalakalık yapma, artık kamuya malolmuş bir hatunsun! tek erkek o değil :) ama onunla ileriyi düşünmene gerek yok! o işi unutabilirsin :D hayırlı olsun erkek milletimize, piayasaya yeni hatun çıktı!

0|0
    0|0
    • hayır, sevişmeyi kabul etmedi, sonradan da konuşurken bakire olduğumu öğrendi. Ben reddedildiğimde biraz duygu patlaması yaşadım, konuştuk biraz, benimle zamanında yakınlaşmıştı, aramızdaki arkadaşlık değildi, sonra ben onun üstüne gidince beni reddetti, istemedi. ben de saygısı azalmış mıdır diye ondan sordum, nasıl devam edecek ilişkimiz, hep etrafımda çünkü o.

• çirkinlik olsa keşke, en azından anlamlandırırım. ama bu adam da kimseyle sevgili olmayan biri, gecelik ilişkiler tercih ediyor, herkesle flört ediyor, benimle de etti, üstelik duygusal yakınlıklarımız da oldu. sevgili edinme konusunda sorunlarım var, o doğru, aynı sebeplerden reddetmiş olabilir. hem duygusal bir kızım hem de sevgililik yerine seks istedim. bu çelişkilerim ve her şeyimi bu kadar ortaya dökmem onu korkutmuştur. peki tiksindirmiş midir? bunu hiç istemem.

• yok, tiksindireceğini sanmam. yani şu var; sevgili edinme konusundaki sorunların içerisinde belirli bazı şeyler varsa ki (şimdi burada sıralarsam iyi olmaz) belki tiksinme olayı olabilir. Ama onun haricinde tiksinme olmaz. Gecelik ilişki yaşayan biri zaten bu tür konuları aşmış demektir.

• Seni beğenmemş işte

0|0
    0|0
  • Bi an düşündüm de çok B .K tan b i durum senin ki .

0|0
    0|0
  • Etrafında biriysen daha temkinli davranacaktır. Arkadaş olma ihtimaliniz pek yok.

0|0
    0|0
  • Eger sorunlu bir kizsa beni bozdun diye pesinw takiliyorlar daha snra . Basima geldi zor kurtuldum. Bu yuzden boyle tipleri bende reddederim

0|0
    0|0
  • senin hakkında sadece bunu düşündü.. aha bir kız daha düşürdüm

0|1
    0|0
    • egosunu tatmin etti yani :)

• ben egomu yerle bir ettim, reddedildim :(

• rededilmek o kadar kötü bir duygu olmasa gerek..rededilmek size çok ağır geliyorsa gurur probleminiz var demektir

• vardır bir sebebi

0|0
    0|0
  • seks çoğu gizemi yok eder;) özellikle bir erkek için hevesi azaltır

0|0
    0|0
  • bu çocuk kadir gecesinde doğmuş?

0|0
    0|0
  • kaybetmişsindir

bedava veren kız durumuna kendini düşürdün

hem senin kızlığını alıp

üstüne dert yapmak istemiyordur

hiç bulaşmamak daha iyi

0|0
    0|0
  • Garip durum ya ama bende sevgilime aynı şeyi yaşatmıştım o bana cinsel birliktelik teklif etti kabul etmedim etmeme rağmen beni sevmiyorsun gibi gibi şeyler döküldü felan aynı şeyi bende yaptım sana o gözle bakmıyordur belki ben o gözle bakmıyordum çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini bukadar küçük düşürdüğüne deydimi?

0|1
    0|0
    • değmedi, çok pişmanım ama bana sürekli yakınlık gösteriyordu, bir şekilde sonuçlandırmam lazımdı artık.

• Agirdan satcaktin kendini

• bu ne cesaret böyle i bakiresim bekaretinin hiç ugruna vermeyei göze aldın yani

0|1
    0|0
    • aldım çünkü bekaret benim için bir yük, ama bir şey hissedemediğim biriyle yapamazdım, onu istedim.

• neden öyle düşünüyorsunuz ki , çocuğun red etmesi ilginç

• sevgilin olmayan biriyle yatmak ne derece doğru ?

0|1
    0|0
    • aşıksan. ve sevgilin olması imkansızsa, kimseyle sevgili olmayan biriyse.

• doğru söylüyorsun.

• yni yapma demiyorum ama değcek kişiyle olsun bu , sana değer veren biri olsun :)

Yükleniyor...