Kapat

Bekaret neden bu kadar önemli?

Diyelim ki banyoda iken bir kaza oldu ve zarınız yırtıldı... Sonrasında ölmek isteyenler hayatım mahvoldu diyenler vs. Halbuki bu kişi kimseyle olmamış biri... Neden bunu bu kadar sorun ediyorsunuz?

Güncellemeler:
Yani zarı bir şekilde yırtılmış olup da ilişkiye girmemiş de olabilir birisi ... Bundan bahsediyorum...

Hatırlatma: Hz. Meryem de bakireydi... Ancak bildiğiniz gibi İsa Peygamberi doğurdu...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bakire demek el değmemeiş demek olay burada bitiyor

0|2
    0|0
    • Tamam el değmemiş ama zarın yırtık olması durumunu soruyorum..

• işte o da onun şerefine kalmış artık , anlaman çok zor aşırı tecrübeli değilse anlaşılmaz

• Kadın için de aynı şey geçerli o zaman...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Olay güvende bitiyor.Erkekler kolay kolay bir kadına güvenmiyor çünkü kadınlarla bir çok haltı yaptıkları için bayanlarda kişiye göre değişiyor benim için önemli değil ama tek bir insanla yaşamak istiyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok ilişki yaşamış biriyle anlattığın olay belli olur tecrübeli insan çok şeyi anlar

0|0
    0|0
  • bu konu çok derin bir konu ama ben çok önemli olduğunu düşünmüyorum...önemli gibi gösteriliyor konuşuluyor ama icraata gelince mahellenin an kaşarları adam gibi adamla evlenebiliyor..bu devirde bekareti önemseyen erkek görmedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...