Erkekleri anlamıyorum :( bir cevap lazım lütfenn

Bir tane hoşlandığım çocuk var maşallah yakışıklı yani ve okulu vs de iyi neyse bu çocuk tanıştığımız ilk zamanlar hoşlanır gibi sinyal verdi. Zaman geçti hoşlanma kısmı devam etti ama olmazmış beni üzemezmiş vs vs bana eğlencelik değilsin seni üzmek istemem dedi çok fazla fırsat varken dokunmadı uyurken izledi buseler kondurdu. Aramızda cinsellik geçti ( tam anlamıyla değil ) çocuk bana saygılıydı ve bazen düşüncelere daldı bugün beraber sarılıp film izledik sonra cinsel birliktelik istedi bana hayır demezsin küserim dedi ama hayır dedim sonra tam kalktım oturacaktım gelip yanıma yatsana dedi ben sana küsemem dedi şefkatliydi. Sizce seviyor mu kısaca ? Şimdi de mesaj attı bana. İlk mesajı ondan bekliyorum

Güncellemeler:
Bu çocuğun derdi ne arkadaşlar
Bu ara dediğimi yaptırıyorum şunu getir , bunu yapalım bugünde cinsel açıdan karşılık vermedim beni istemiyorsun dedi ama bana karşı iyiydi. Durum nasıl kontrol edip lehime çeviririm ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• genelleme yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sevmiyor oyalıyor

0|0
    0|0
  • Zaman geçti hoşlanma kısmı devam etti ama olmazmış beni üzemezmiş vs vs bana eğlencelik değilsin seni üzmek istemem dedi çok fazla fırsat varken dokunmadı uyurken izledi buseler kondurdu.

bugün beraber sarılıp film izledik sonra cinsel birliktelik istedi bana hayır demezsin küserim dedi

Kendin söylüyorsun dostum :) Güven oyunları gibi geldi sanki.

0|0
    0|0
  • kızım üç tane soru oldu şu an. üçüne de cevap veriyorum

1 sevmiyor

2 derdi seks

3 durumu hala lehine çevirmek istiyorsan onun yaptığı klasik ıssız adam triplerine sen de klasik namuslu kezban tribiyle ben senin bildiğin kızlardan değilim de ve bitir ilişkini...

0|0
    0|0
  • adamın derdi seni yatağa atmak sonra da bir bahaneyle bırakmak,başka çiçeklerden bal almaya devam etmek:)))

0|0
    0|0
  • Eninde sonunda seni elde edecek. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • çocuk seni elinden kaçırmak istemiyo haklı:) ilerde tam anlamıyla cinsellik yaşayabileceğinizi düşünerek hareket ediyor.Erkeklerde standart prosedürdür seni elde edene kadar devam edecek.

0|0
    0|0
  • DOĞRUYU SÖYLEMEK GEREKİRSE SEVGİ DENİLEN ŞEY O KADAR KÜÇÜK DEĞİL NE BİLEYİM EN AZINDAN BEN SEVDİĞİM İNSANIN YÜZÜNE BİLE BAKAMIYORUM ;)

0|0
    0|0
  • oyun bu cikar dogrultusnda kurulmus bir oyun .. erkekler kullip atar .. asiri yakisikli isde .. ve bunun farkinda ise

0|0
    0|0
  • kaptan kaptan

buz dağı !

0|0
    0|0
  • O zaman Sen ona kay ve bırak...

0|0
    0|0
  • açık konuşayım mı

0|0
    0|0
    • Evet

• tek amacı senle yatıp kalkmak. başka da bir amacı varsa bak çok iddialı konuşuyorum gelsin beni...

• yüzmek kücültürmü? bira neden lezzetli? aziz yıldırım böyle şike yapmayı nereden öğrendi?

0|0
    0|0
  • adam azmış diycek bişi yok. :)

0|0
    0|0
  • seni elde edicek ki sende saf birine benziyorsun sonra burda sevgilimle ilişki yaşadık sevgılım benı terkettı hayatım karardı ne yapmam lazım diye soru sorcaksın her zaman ki gibi yaşlar kaçtı ?

0|0
    0|0
  • aşık olmuş ama çok hızlı gitmişsiniz.

0|0
    0|0
    • Aşık olduğunu nereden anladınız ? Durum nasıl toparlanır ?

• ben 19 yaşındayım ve bu kadar ileri gitmek istemiyorum ama ... bende çok hoşlandım (veya aşıkmısınız, seviyormusunuz yani kendi duygunuz, düşünceniz ne ise onu ifade etmelisiniz) diyebilirsiniz. iila ki ilişki istiyorsa 2 hafta içinde bu kadarı olmamalı bence tabii (bu arada çok ilginç yani bu kadar kısa zamanda sizi ilişkiye zorlamaları..)

• içinizde güvensizlik yaşıyorsunuz ki bunu sorma ihtiyacı duyuyorsunuz ki doğaldır bu kadar kısa zamanda bu kadar ileri gidilmemesi gerekir.

• Kızım sana kayar sonrada sigarasını içer ve*ip gider...

0|0
    0|0
  • Yazık yazık iki günlük daha sevgili olmadığın bir çocukla cinsellik konuşabiliyorsun ya diyorum işte kızlara böyleleri yaranır.

0|1
    0|0
  • seven adam sikmeye kıyamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• salla senı yoldan çıkarmaya çalışıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...