Bakire olmayanlar, bakire olanlara neden çamur atarlar?

bakire olmayan, bakire olup birşeyler yaşan neden sürekli çamur atarlar? örneğin; bakire değil ama arkadan veriyor, bakire değil ama elletiyor? vs...

Güncellemeler:
bakire kızlara söyledikleri lafların sonunuda, erkeğin tamamlamasını beklerler (yani şu şekilde, evet biliyorum, en azından sen DÜRÜSTSÜN) bakirelik önemli, ama imzayı atana kadar, o noktaya kadar erkek seni ciddiye almıyorsa erkekler için bakirelik %99.999 önemlidir.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bakirelik onden vermeyip onun harici herseyi yapiyorsa elletiyorsa arkadan falan veriyorsa oda bakire degil gozumde. Bakirelik evlendin adama nikahi bastirip ondan sonra sana baska birinin elli bile degmediyse bakiresin. Yoksa her turlu naneyi ye ben onden vermedim diyede kimse bakireyim diye gecinmesin. Erkekler icin bu cok onemli kimse demesin benim icin onemi yoq diye. Elbet var yoksa bakirelige takilmazdi cogu erkek. Herkesle olurlar ama is evlilige gelince cogusu el degmemis bakire ister onlar ilk olmak isterler o kizin hayatinda. Kizlarda bunun kiymetini degerini bilmeli elindeki hazinenin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskanıyorlar da ondan , kızlar birbirini çok kıskanır, kendileri bir hata yaptılar diye diğerlerine öyle olacak diye düşünürler.

2|3
    2|0
  • evli 5 cocuklu adamla sevgili olan kız tanıyorum. aklına gelebilecek her türlü şeyi yaptılar ama kız bakire. Çünkü o adamla bir geleceği yok ve kendini gayet iyi pazarlayabilecek zqr sayesinde. ne bileyim bunları gördükçe bekarete olan inancım azalıyor.

2|2
    1|1
  • Bakireyim kimsenin eli değmedi.bakirelik böyle olur zaten.diğer türlü bakirelere bende çamur atarım.

1|2
    0|0
  • kimse kimseye güvenemiyor bu devirde bu da yetmezmiş gibi kızlar birbirlerine laf atıyormuş. yazıklar olsun

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya zaten kimse kimsenin iyiliğini istemez helese kızlar birbirilerini hiç çekemzler ya ondan çamır atıyolar

0|0
    0|0
  • Kimse tekerim patlak demiyo onunkide patlak diyo

0|0
    1|0
  • kardeş şunu derler,bakiredir anal oral yapmıştır bellemişler bunu,napsınlar kendilerinde her yol açık karalama yapmak için bunu derler ama bazı erkeklerinde kadınlardan aşağı kalır yanı yok,bakire olup anal oral yapacağına bakire olmasın daha iyi diyorlarya,eski sevgililerimle evlenen çocuklar aklıma geliyor vajınalarını dizlerinin dibine indirdim ama fark etmiyor evlenecek erkek çok:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...