"Erkekler hep seks mi düşünür ? Hiç doymazlar mı ?" Bütün erkekler ve bayanlar bu soruya !

Evet sorum genel olarak herkese. Biliyoruz ki kızlar da erkekler kadar cinsellik düşünürler fakat rahat bir şekil de belli edemez çoğu bayan. Benim merak ettiğim , neden her kızın aklından şu soru geçiyor ; '' Erkekler hep seks mi düşünür ? Hiç doymazlar mı ? '' Neden Türk erkeklerine hep abaza gözüyle bakılıyor merak ediyorum. Sadece 3 5 abaza yüzünden bütün erkeklerin adını kirletiyorlar. Ona bakılırsa şu da bir kesinlik kazanmış bir şey ! Devir değişti , kızlar artık erkeklerden daha istekli veya bakireliğini kaybeden kızların sayısı çok fazla. Eee kızlar ne diyorsunuz bu işe ? Erkekleri karalamaktan çok biraz kendinize baksanız ? Herkes çok iyi biliyor ki , sizlerde erkekler kadar yaramazsınız fakat YANSITAMIYORSUNUZ korkularınız yüzünüzden. Bu duruma geniş bakıp da ne dersiniz ? Yorumlarınız neler ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• abaza olduğunuz için olabilir mi acabaa :D

0|1
    0|0
    • Abaza olduğunuz için derken bütün erkekleri kast ediyorsun. Herkes birmidir ? Nereden biliyorsun ki ? Yoksa bütün erkeklerle tanışıyormusun ? =))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ne kadar azgın olsamda bakire kalmayı tercih ettim kimseyede abaza demem

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• genellemeler olmasa kızlar hakkında güzel soru ama şu kadar diyebilirim ki kızlar da artık pek kısıtlamıyorlar zaten kendilerini.. abaza lafı bir etiket olarak kalmış bize istesen de istemesen de bu etiketle yoluna devam ediceksin benim gibi veya diğer erkekler gibi :)

0|0
    0|0
  • burda sana helal olsun dediğim nokta bakire olmayan kızların çokluğu. lan veriyosunuz veriyosunuz bide erkekleri lekeliyosunuz.

0|0
    0|0
    • Ben genel olarak erkekleri savunuyorum bu konu da dostum. =) Hem az değiller , bir de bizlere suç atıyorlar. :)

• ben artık %75-80 i bakire değil diyorum. ama baksam bakir erkek bakireden daha çoktur. ama gelip bize laf söylüyolar. şunu bilin siz kızlar yakışıklı bir erkekle çıkmak için namusunuzdan vazgeçiyosunuz ama o laf söylediğiniz erkeklerden çoğu evlenmeden size kıyıp dokanamaz bile!

Yükleniyor...