Bir erkeği etkilemek ne kadar zor olabilir?

Mahallemize yeni taşınan adını bilmeidğim ama ilk görüşte vuruldugum bir erkek taşındı gerçekden çok yakışıklı boylu postlu

ilgi çeken bir fiziği olan yani ilk defa birini bu kadar begendim hayatım boyunca ve erkek meraklısı falan değilim ama bunu dğeil kızlar erkekler bile begenir gidip üsütne atlayasım geliyo yüzünü gözünü yiyesim geliyo

her gördüğümde bayılıcak gibi oluyorum dışarıda pek çıkmıyo bu i*ne ama ben buna vuruldum merhaba falan diyorum hoşgeldin diyorum tşrk edip gidiyo yani benimle konuşmuyo oysa ben çirkin biri değilim yani bununla çok konusmak istedim gülüp geçiyo sadece yüz vermiyo

havalı birinede benzemiyo

ama ben bu erkeği istiyorum peşinide kolay kolay bırakıcak değilim

bunu nasıl etkilyebilirm ne yapabilirm naısl muhabbet kurabilirm

benimle konussa bile yeter yani Sıf sesini duyım yanımdan hiç gitmesin hep konussun benimle aşık etmek istiyorum kendime

ama bişeyden çok korkuyorum GAY OLABİLİR BU KADAR GÜZEL BİŞEY KUSURSUZ OLMAZ bir B*KLUK ÇIKIÇAK DİYE ÇOK KORKUYORUM

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir yemek yapıp hoş geldiniz'e git.Adamın üstüne pek gitme ağırdan al biraz madem çok yakışıklı bunu senden önce fark edip kapmak isteyenlerde olmuştur.Olağının dışına çıkıp dikkat çekmeye bak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen hoşlanmışsa ne ala.. hoşlanmamışsa zor.. belkide bir sevdiği var ne biliyosun

0|0
    0|0
  • link

her kadına sulanmayınca gay oluyoruz demekki :)

0|0
    0|0
  • Morfoloji ile etkilenmenin bir alakası yoktur.. Bİr erkek ne kadar bir kız üzerinde kötü fikirler yürütürse,o kızdan o kadar çabuk etkilenir.. Senin üzerinde art niyeti olmayan erkekleri etkilemek zordur,çünkü ancak aşk paklar,fizik değil.

0|0
    0|0
  • ben çirkin biri degilim yazmışsın nerden biliyosun :) belkide sevgilisi vardır çocugun seni çok yılışık bir tip buluyodur hoşlanmamıştır asosyaldir herşey olabilir :D

0|0
    0|0
  • erkeksizlikmi vurdu la seni :D adamın tipi fena merak ettim yalnız

0|0
    0|0
  • Dünyanın en kolay 5 şeyinden biri bu

0|1
    0|0
  • kızım sen utanmıyormusun erkeğe yavşıyosun kızlığını bil otur o gelsın

0|0
    0|0
  • adam olanı etkilemek zordur...adı ve tipi erkek olan her erkege aynı gözle bakmayı bırakın

0|0
    0|0
  • geydir o gey yoksa biz bir memeye tahrik oluruz allahın i*nesi ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gülüp geçiyosa senı yılışık bulmuş olabılır yanı muhabbet et selam deme nasılsın de mesela tanışabılırmıyızde :D

0|0
    0|0
  • ne gay i ya belki sevgilisi vardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...