Kızla biri size çıkma teklif ettiğinde kabul etseniz bile hep hayır mı dersiniz??

Kızlar diyelim ki birisi size çıkma teklif etti.. Siz kızardınız bozardınız hayır dediniz..

Ancak kızın tavırları sanki "Evet" demiş gibi... Yani hayır diyen insan konunun üzerinde durmaz öyle değil mi ? Ancak kız size hayır demesine rağmen sizi her gördüğünde kızarıp bozarıyor, arkadaşlarına sizi gösterip kıkırdıyor... Size de kırgın mısın felan gibi mesajlar atıyor ... Ben ise bir kızın ağzından "Evet teklifini kabul ediyorum" ya da buna benzer bir şekilde sözlü olarak ifade etmediği sürece reddedildiğimi düşünüyorum.

Sözel olarak Evet demek kızlar için çok ütopik bir şey mi ?

Yani kızlar davranışları ile mi belli eder sadece sözlü olarak evet demezler mi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bazıları utanır :P ama davranışlarıyla belli ederde ben öyle dalavereye gelmem evet demessem ve seni seviyorsam şunu anlaki ben daha gencim evlenmeyi düşünmüyorum ama seni seviyorum şimdi düşünmüyorum dersem yanlış anlarsın o yüzden devam ederim bu işe zamanı gelince evet derim

0|0
    0|0
    • Sen bir kere hayır dedikten sonra zamanı gelince beni bulup teklifin hala geçerli mi diye sorarsın yani anlamadım?

Yani ben bir teklifte bulundum diyelim .. sen de hayır dedin... Ben peki teşekkür ederim deyip yanından ayrıldım.. Sonra arkadaşız diye bir iki defa seni aradım. Sen de cevap vermedin.. Ben de istemiyor işte rahatsız etme kızı diye düşünerek aramayı da kestim.. Sonra birden pat diye karşıma çıkıp tamam artık vakti geldi mi diyeceksin?

• heey ne demek elveda Dünya ya ne biçim konuşuyorsun?

• abim çok üstüme geliyor dünü atlattığım için Allah'ıma bin şükür olsun ama bu gece...nasıl anlatsam herkes görsün istemiyorum ya abim beni öldürçek ya da ben yetti artık deyip kendimi öldürçem bir şekilde artık üstüme gelmesse iyi ama :'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( çok mutsuzum çok alıp başımı bir yerlere gidesim var :'((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( halinize şükredin yarın öbür gün böyle aile olabilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Peşinden koş istiyor, kaşınıyor yani.Bırak o kızarıp bozarmaya devam etsin sen biraz yüz verme seninle konuşmak için 8 takla atar.

0|0
    0|0
    • Yüz vermemekten ziyade hayır dediği için beni reddettiğini düşünerek peşini bırakıyorum...

• neden kzarıp bozarayım ki ciddi i teklif almışsam kabul ederim

0|0
    0|0
    • Teklif ciddi ancak teklif eden kişi haddini bilen biri.. Yani sana asılmamış ve elini dahi tutmamış birisi. Normal bir arkadaşın gibi davranıyor o zamana dek... Ciddi olduğunu düşünür müsün yine de ?

• evet düşünürüm

• Keşke gerçek hayatta karşılaşsaydık derim o zaman ben...

• Seviyor ama hayır diyor açık ve net .

0|0
    0|0
    • Neden ama ?

Hayır dediği zaman reddettiği ve istemediği anlamı çıkmıyor mu?

• Ben de istemediğini düşünerek konuyu kapatıyorum. İçimde fırtınalar kopuyor belki ancak o hür iradesi ile hayır dediğine göre bu tamamen benim problemim diye düşünüyorum. Sonra kırgın mısın vs. deyince yoo bir teklif yaptım sen de hayır dedin konu kapandı diyorum bu sefer acaip sinirleniyorlar

• seviyor ama yaklaşmaktan korkuyor

0|0
    0|0
    • Neden korkuyor ?

Beni reddettiğini beyan ediyor ve konuyu kapatıyor.. Nasıl birisi olduğum, onu ne kadar sevdiğim, ona olan ilgim vb herşeyi de baştan reddetmiş oluyor öyle değil mi?

Bir kıza neden teklif edersin ki ? Onu özel biri yapmak için.. Onunla ilgilenmek için... Teklif etmeden böyle bir işe girişirsen de adı asılmak oluyor.. Ben böyle biliyorum...

• Kimisi de peşinde koşturmaktan zevk alır biliyorsun... Tek niyeti peşinde koşturmaktır...

• seni kküçük duruma da düşürmekten zevk alıyo bu tipler.saçma boş insanlar.kimseyi sevmeyeceksin arkadaş.

• yoo ne alakası var evet der istese bence o bir anlık hayır dsemiştir sonra pişman olmuştur ya da sen heponunla ilgilen istiyordur

0|0
    0|0
    • Diyelim ki hep onunla ilgileniyim istedi.. E ben zaten böyle bir teklifi bunun için yapıyorum... Sürekli onunla ilgilenmek için.. hayır deyince bunu da reddetmiş olmuyor mu?

• onun düşüncesini bilemem

• Tek bir kişiden bahsetmiyorum... Çoğu zaman böyle oluyor...

Erkekler Ne Diyor 1

• Naz yapıyordur belki. Ben olsam başlatma nazına der bir daha da muhattap olmazdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...