Doğum kontrol hapı ile gögüs büyütmek caiz midir:)

doğum kontrol hapı kullanmyı düşünüyorum bunu korunma amaçlı değil çünkü bekarım. sadece bızdık gögüsleirm büyür mü ? zararı olur mu

Güncellemeler:
caiz kelimesine takılan arkadaşlarım ben bunu mümkün müdür anlamında sordum tamamen ağız alışkanlığı .. konuyu dine bağlamayalım lütfen ciddi bişi sorduk
Bu konu karakolda biter:))) Konu kapanmıştır kapattık dükkanı tasfiye ettik hepiniz kardeşimsiniz bundan böyle :)

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs büyümesi dedinde aklıma Yalan Dünya dizisindeki Çağatay geldi. Linkteki videoyu 10:30 itibaren seyret. :))

link

0|0
    0|0
    • çok ii ya demek işe yarıyormuş:D

• Dizide işe yarıyor ama gerçekte yarar mı bilemeyeceğim. Olmadı slikon taktır. :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Göğüsler genetiktir, doktor çoooook gerekli görürse yani adet falan da görmüyorsan doğum kontrol hapı değil ama hormon hapı verir.

Bilmen gereken , vücut düzeni ve dengesi ile oynamak istenmeyen sonuçlar da verebiliyor. Azıcık büyüsün derken inanılmaz büyüme de gelişebilir. Bu durumda nasıl küçülür diye mi koşturacaksın?

Beden kendi oranlarını genlerinden alıyor . Bunu sen begen ya da begenme , bu ozneldir ve hayatın boyunca geçerli değil yani bir heves sadece. Bu da yaşının gereği daha ilgi görme isteğnden kaynaklanabilir de , zaten küçükse de büyükse de ortada olmayacaklar. Gorunmeyecek birşeyi buyutmenin , omuz ve sırt kaslarına yuk getirmesi dışında ne faydan olacağını iyi hesabet.

caiz derken ? Bu ne alaka ?

0|0
    0|0
  • büyütebilir, içerisinde östrojen ya da progesteron içerirler. Ama hormonal dengeyi bozma bu tür basit bir sebepten illa böyle bir düşüncen varsa doktor kontrolünde olsun, zaten araştırma hastanelerine git onlar çeşitli testler yaparlar ona göre bir şeyler önerirler. Bu arada büyüyüncede rahat rahat giyinemiyorum, keşke büyültmeseydim deme.

0|0
    0|0
  • fetva veriyorum caiz değildir ..

1|0
    0|0
  • sadece biraz dirileşir.. zaten diriyse biraz şişme olur ama braktığın an eski haline dönücekler...

0|0
    0|0
  • Dikkat et başka şeylerin büyür

0|0
    0|0
  • Hile yapmayın lan :D

0|0
    0|0
  • büyütmenin tek yolu çocuk sahibi olmaktır.

0|0
    0|0
  • Hapa gerek yok sadece biraz masaj yapman gerek uc taraflarina

0|0
    0|0
  • olur ilaçlar zararlı zaten 1 faydası varsa en az 100 zararı var.

0|0
    0|0
  • hiç bir ilaç zararsız degıldır bence boyle seylere kafanı takma oldukları gıbı kalsınlar

0|0
    0|0
  • afedersin onu yapmak caiz degilde hapı kullanmak heç caiz olmaz :dimi:D

0|0
    0|0
    • onu yapmıyorum bekarım dedim zaten :S

• yo yo vardır bişiler yoksa durduk yere sormazsın(: seni senii

Kızlar Ne Diyor 11

• öncelikle doğum kontrol hapları hakkında söylenen çoğu şey yanlış bilgi edinmek istiyorsan iyi bir jinekologla konuşmalısın zira kontrol yönü dışında bir çok kadın hastalığında tedavi amaçlı kullanılıyor.. ancak yine de kafana göre hareket etmemeli gerekli tahlilleri yaptırdıktan ( karaciğer enzimleri vs gbi ) sonra sigara içilmiyorsa kullanılması uygun olur.. göğüs büyümesi daha çok eski dönem yüksek östrojen içeren diane gibi haplarda olabilir ancak 20mg yeni nesil haplarda bu pek olmuyor.. şunu da ekliyim bu etki geçici hapı bıraktığın zaman eski haline dönüyor, bazı bitkiler var araştırabilirsin

1|0
    0|0
  • merhaba canım. Hap kullanma. egzersiz yap. gögsünün hizasında kollarını birleştir açıp kapat. bu bir gögs kaldırma, şekillendirme ve büyütme hareketi. ben zayıf biriyim. bu hareketi yaptım ve nazar değmesin maşallah taş gibi. üşenme mutlaka yap.

1|0
    0|0
    • tamam ama onu bende bir ara denedim cidden işe yaramıştı sonra sıkıldım gnde kaç defa yapmam lazım

• nasıl bir hareket o tam anlamadım ben de yapmak istiyorum

• googledan doğal göğüs büyütme hareketleri yaz çıkar exper olmadığım için link gönderemiyorum. dert etme sakın herşeyin çaresi var. benim de kalçalarım hiç yoktu yine egzersizle dışa doğru şekillendirdiim. böylle hareketler gerçekten işe yarıyor

• erkekler kucuk goguslu kadinlari severmis. 2013 modasi.

1|0
    0|0
  • saçmaladığının farkındasın değil mi?

1|0
    0|0
    • farkettim ki :)

• niye saçmalıyor olsun ki. güzel vücut hatları istiyorsa saçmalamış mı oluyor

• olaya bu mantıkla bakıyorsan diyecek lafım yok demek sağlık sizin için dış görünüşünüzden daha önemli. ayrıca göğüslerinden memnun değilse bunun başka yolları var hormonlarını bozmadan.

• Allah ağzını yüzünü bir çarpar inşallah senin utanmadan dalga geçiyor birde.

0|0
    2|1
    • ya ne dalgası geçeceğim ALLAH seni çarpsın inşallah ! caiz midir yani mümkünmüdür anlamında ağız alışkanlığı dini inancımı sakın sorğulama Allahıma çok şükür inancım sonsuz!

• ya niye utansın sorduğu sorudan. siz erkekler penis büyütmek için ne çırpınıyorsunuz allah bilir. birde kalkmış kıza utan diyorsunuz. ki küçük göğüslü kızlarla alay edenlerinizde var büyütmeye çalışınca da saçmalık olur.

• nagihan boşver prim yaptırma şunlara.)

• Bunu da ilk defa duydum, boşu boşuna ilaç alınır mı ya

0|0
    0|0
  • elletince de büyüyolar :)

0|2
    0|0
  • sadece dolgunluk hissi weriyor hapı bırakınca da geri eski haline dönüyor.

0|0
    0|0
    • anlaşıldı efendim teşekkür ederim:)

• büyümez zaten başka yolları var onun

0|0
    0|0
  • Çarpılırsın!.

0|0
    0|0
  • gögüslerimi büyütücem diye hormonlarını alt üst edersin.

0|0
    1|0
    • zararı olur diyorsun yani?

• tamam teşekkür ederim

• reca

Yükleniyor...