Evlendiğiniz kadının bakire olması önemli mi?

sizden once biriyle beraber olmus ama sizede acik acik soyluyo ortada yalan falanda yok .ne soylerdiniz? Evlendiğiniz kadının bakire olması önemli mi?

bu arada yazdiklarim bana ait degil ,kufur edip durcak bazi karaktersizler :/

Güncellemeler:
eksiciler geldi yine :D neyse guncelleme icin ozur dilerim :D byeee

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• evlenip boşanmıştır nişanlanmıştır tek kişi olmuştur ama çok pişmann olmuştur tövbe etmiştir asla başka erkekle konuşmamış yanyana gelmemiştir dini islama uygun yaşamaya başlamıştır olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bakire kızla asla evlenmek istemem, sebepleri ise

1. Kesinlikle benim kafa yapıma uygun değildir, bir çok saplantısı vardır. Etrafı çok takacaktır, yok bu bunu dedi, komşular neder falan, malın tekidir büyük ihtimalle.

2. Benden önce kimseyle olmamış olduğu için, gözü dışarıda olacaktır ve büyük ihtimalle beni aldatacaktır

(Türkiye'de bir çok kız evlendiği erkeği "AÇACAK" olarak kullanır)

3. Bir çok şeyi bilmediği için "onu yapmam bunu yapmam" triplerine girip beni kendisinden soğutucaktır.

4. İleride allah göstermesin kızımız falan olursa, kendisi gibi kezban yetiştirmeye kalkışıp çocuğun hayatını karartacaktır. Oğlumuz olursa da, gidip kahvede oturacak bir adam yetiştirmeye kalkışacaktır.

5.Genel kültür seviyesi yerin dibinde olacağı için zaten anlaşabileceğimi sanmıyorum, hayatında belki de hiç kitap okumamış, sadece tv de ki saçma sapan dizileri izleyip ağlayan bir tiptir.

(Büyük konuşmak gibi olmasın, FRINGE izlememiş , Stephan Hawking ve Karl Sagan okumamış kız ile işim olmaz)

6.Sonunda adamı DELİRTİRRRRR :)))

4|4
    10|5
    • +11111111111

• Teşekkür ederim Havucrendesi :) ama baksana ben adamsam memlekette adam kalmamış -11 bu bir eksi rekoru herhalde, Bu milletin erkekleri de kızları da, kolay kolay adam olmaz :))

• ben bakir'im. evlendigim eşimin bakire olmasını isterim.. bakir degilsem bakire aramam.. ben kızları bozmuyorsam.. gidipte erkeklerin bozduguyla evlenmem.

3|3
    0|2
  • altı üstü bir zar. evlendıgın akşam karını kanatsan ne olcak kanatmasan ne olcak. herkes hata yapar

1|1
    0|0
  • bakire olması önemli

3|1
    0|2
  • Bakire olmasa bile başkasının dokunduğu tene dokunamam midem bulanır. Bakire olmayan da bozdururken heralde tenede dokudnurmadan bozduramayacağına göre. Sapına kadar dokunulmuş bir kadına dokunmak midemi bulandırır.

3|1
    1|2
  • O zaman düşünürüz

0|0
    1|0
    • insAllah oyle sey olmaz da ,dusunmezsin

• bakire olması önemli benim için...

1|3
    0|2
  • Benim için önemli

2|2
    0|1
  • Bekaretin benim gozumde bir onemi yoktur. Insanlari buna gore kistasa almam. Bakire olmayi namus gibi goren biriylede anlasabilecegimi hic sanmıyorum

0|0
    0|0
  • geçmişe sünger çekerim ama o çekmezse geçmişe takıldığını hissedersem evliliğe kadar verdiği zarar ayrılığa götürür.

Cut.

0|0
    1|1
  • seviyorsam açıkça söylemişse evlenebilirim

ama bakire değil diye başkalarıylada yatmışsa evlenmem

1|1
    1|1
  • iyi en azından dürüst ya verip de söylemeseydi :(

0|1
    0|1
  • seviyorsam evlenirim.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakire değilim. Bakir biriyle evlenmem asla

1|2
    3|3
    • Bakir biriyle evlenip ne yapıcan zaten, bomboş bir adamdır o +111111111111

Yükleniyor...