Okullarda cinsellik eğitimi olsa nasıl olurdu?

biyoloji kitabında ahanda meme diyen insanların erken yaşta alıcağı cinsellik eğitimi düzeltemez mi bize almanyada hep hocalar anlatırdı şu şöyle yapılır bu böyle yapılır burada eve sevgilimi film izlemeye çağırsam yollu deniyo ben 17 yaşımda sevgilimle tatile çıktım ama burada markette alışveriş yapsam birde azıcık seksi giyinsem hemen söylentiler çıkıyor sizce cinsellik eğitimi ve toplu yaşama bakış dersi alsaydınız kötü mü olurdu

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• o cinsellik eğitimiyle alakalı değil toplum yapımızla alakalı. dedikodu yapanlar herşeyi dedikodu malzemesi yapmassa giyinende kendine söz getirmicek şekilde giyinirse hiçbir problem kalmaz. Ne toplumun insanların şekli şemali konusunda baskı yapmasına nede özgürlük diye insanların gtünü başını açmasından yanayım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ama kendin söylüyorsun, seksi giyinmek, zaten bu her türlü erkekleri kendine çeker buna mani olamazsın, eğitim aileden başlar kültür yapısı bilinçlenme ve on yargılar dahilinde belirginleşmis düşüncelerdir bunlar

Ve bir de yaş olarak henüz kucuksun o yüzden çekiciliğin oldukça sürekli seni korumak isterler bu doğal birşey sonuçta onların sorumluluğundasın sen

Toplumumuz bu yönden çok cahil fakat eğitim aileden gelir ve bunun önüne geçmek zor en iyi yapabileceğin kulak tıkamak.

Cut.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de alsanda değişen pek bir şey olmaz, örf, adet, gelenek, görenek v.b. şeyler olduğu sürece nereye kadar. Türkiye'dede bazı şehirlerde o tür şeyler rahat oluyor laf eden olmuyor. tamamen insanlarla, toplumlarla alakalı bir durum. Ha şu açıdan iyi olurdu gerçekten bilgisiz kızlar, erkekler çıkıyor bu sitedede çıkıyor bazen.

0|0
    0|0
  • Evet olmalı bence dde

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye ne kadar uğraşılsada değişmeyecek şeyler var mesela benim olduğum yerde gece sevgilinle dolaşmaya çıkıyorsun laf ediyorlar iyice alıştım ben bu duruma

0|0
    0|0
  • peki yurt dışında uygulamalı eğitimde yapıyorlar mı, bir çift bulup çocukların önünde seviştirip bak oğlum kızım bu penis şimdi vajinaya giriyor gibi eğitimde var mı?

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye Almanya değil cinsellik eğitimi verirsin iyice azarlar. Çok yanlış yere değindin :)

1|1
    0|0
  • Eğitim şart tabi...

0|0
    0|0
  • yakın zmanda o da olur zatii kanka

0|0
    0|0
  • iyi olurdu ama bu ülkeye uymaz. isyan çıkar

0|0
    0|0
    • bize okulda verilird,

• evet ama almanyaya geri dönemem annem almanyada adamla evlendi ona baba diyemem

• o zaman kimseyi takmayacaksın

• ortadoğudaki hiçbir ülkede tutmaz, dünyanın sonuna kadar pisliğin içinde yaşamaya mahkum bu millet

0|0
    1|0
  • hayat okulu diye bir yer var yeterince eğitimini veriyorlar.

0|0
    0|0
  • bence olması gerek

ben 6. sınıfta çocuk hangi organdan doguyor onu bile bilmiyordum o derece

0|0
    0|0
    • oov çok kötü 13 yaşında bekaretini kaybeden arkadaşlarım var

• o zaman herkes aynı değil diyeceğim

onlar da çok erken vermişler be

• beyenmiyorsanız avrupaya gidebilirsiniz. Eminim orada Türkiyedikinden daha iyi bir aile hayatınız olur.

1|0
    2|1
    • almanyada yaşıyodum zaen

• çok güzel oradaki aile yapısıyla buradaki aile yapısını görme şansın olmuştur. Hangi aile yapısı daha iyi ve yaşanılabilir.?

• uygulaması olursa neden olmasın

0|0
    0|0
  • malesef ülkemiz bu durumda çok çok cahil ve bu hiç hoşuma gitmiyor.sen hala almanyadmı yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • hayır babamla türkiyedeyiz

• annenle pek anlaşamıyorsun anladıgım kadarıyla böyle tahmin ettim

• evet o da beni sevmez

• zaten eğitim verilmediği için millet eşekle seks yapıyor. kesinlikle eğitim verilmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cinsellik, cinsiyet kavramı ve sosyalizm dersleri alınsa bir değişiklik olurdu belki ama tek başına cinsellik eğitiminin yeterli olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • oturduğun il ve semtte önmli bakışaçıları yönüneden insanlarn.büyükşehirlrde böyle tepkilr almazsın.

0|1
    0|0
  • işin cılkı çıkardı .. uygulamalı ders haline gelme olasılığı yüksek

0|0
    0|0
  • biz böyle memnunuz..sen aldıysan sana yetmiştir..kimseleri düşünme.

0|2
    0|1
  • Ben 10-11 yaslarındayken herseyi p*rnolardan öğrendim. Düşünebiliyo musun yaşadığım travmayı. Çocuğum olursa asla bu ülkede yasatmam. Keşke keşke okullarımızdada eğitimler verilse ücretsiz kondomlar dağıtılsa genç kızlar okul tuvaletlerinde düşük yapmaya çalışmasa

0|1
    0|0
    • okullarda ücretsz kondom dagitilsa ? 16 yasindaki erkek ogrencilere 13 14 yasindaki kizlari rahatca becermeleri icin kondom dagitilsa?

• Beyfendi bir avrupaya bakin bide donup turkiyeye bakin egitim sistemlerini derslerini yasayislarini karsilastirin. Asla cocugum turkiyede olsun istemem ve 16 yas cinsellik icin ideal

• 10 11 yaşında nasıl bir aile terbiyesi aldın,p.rno izleyecek duruma geldin ben erkek oldugum halde 11 yaşında kıslarla seksek oynardık yaw nasıl iş siiznki kendi yapdıgınız çirkefliği eğitimle karıştırıyorsunuz,sırf çocugum okulda rahat se yapsın amacında bir eğitimde saçma olur mantıksız bir düşünce allah senin eşin ya da olacak kişiye sabır versin

• karma eğitimde bu dersler yanlış olur

0|1
    0|1
  • orta okulda üstü kapalı fen hocamın anlatırdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...