Erkekler için bekaret ne kadar önemli?

sorum acık ve net bekaret sizin için ne kadar öenmli...;?

Güncellemeler:
cevaplarınız için tesekkr ederm bende bekaretin bir önemi olmadnı düşünenlerdenm ..neden mi..?

çünkü gördüğüm seylerdn bu yorumu yapıyorum oturup bana namus dersi veren cogu kız hakkında neler duydum en düşük ihtimalle elletiyorlr siz olsaydın bunu yapıpta bakire olsn ne olursa olsn mu derdiniz bakireliğe önem veren arkadaslar su zamanda bsyler yapmamıs erkk cok cok az sizler bunu yaparken kızlardan da tertemiz olmasnı bekleyemzsnz ... ruhu kaltak olanın bedeni bakire olms neye yarar.

0|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret toplumsal bir konu burada kimse biz delikanlıyız ayağı çekmesin. Avrupada bir yerde doğsak biz de bekarete önem vermiyor olacaktık. Ancak bizim toplumumuzda bekaretle ilgili sorun başka. Bizim toplumumuzda bekaret önemli olduğu için akıllı uslu temiz niyetli kızlar bakire kalıyor. Alınmayın ama gezmeye tozmaya meraklı kaba tabirle yollu kızlar bekaretini kaybediyor. O yüzden bir Avrupalı kız ben bakire değilim derse onun karakteri ile ilgili bir yorum yapılamaz. Ama bu toplumda yaşayan bir kız ben bakire değilim deyince genel ahlak seviyesinin düşük olduğu izlenimi yaratıyor. Ben şahsım adına sevdiğim kadının geçmiş hayatını sorgulamamam gerektiğine inanıyorum. Ama yaşadığımız toplumda bakire olmayan bir kıza da tam olarak güvenebileceğimi söyleyemem.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Bakire olupta önüne gelenle anal oral yapmış biriyle olmaktansa; Bakire olmayan, sevdiğine inanıp beraber olmuş ya da erken anlaşamamış boşanmışta olabilir ve önüne gelenle yatmayan ahlaklı dürüst yalan söylemeyen biriyle olmayı tercih ederim.

1|2
    0|2
  • Müslüman bir erkek için çok önemli...Ama din ile pek alakası olmayanlar için çok değil ! Çevremden görüyorum...

1|2
    0|0
  • Diğer ekleri bilemem ama ben önemserim arkadaş.

Hem dinen hemde kişilik meselesidir bu benim içim bunu isteyen örümcek beyin olarak düşünsün zerre kadar umrumda değiller zira Allah karşısına çıkan o gün bakalım o zaman da böyle konuşabilecek misiniz. Ben bakir bir erkek olarak bakire bir kızı istemem en doğal hakkım ki bu böyle olması gerekir zaten.! ben nasıl hiç bir kızla bir alt yaşamadıysam onunda yaşamamasını isterim ..!

0|0
    0|0
  • Önemli değil. Bizim sevişmeye hakkımız varsa sizin daha çok var.

1|0
    0|1
  • burası ortadoğu,burda bekaretini kaybeden kız yoldan çıkıyor,elbette görmemişlikten çoğu zaman..avrupa ve amerikada ise böyle bir kavram olmadığı için kızların ahlaklarında bir bozulma olmuyor..o yüzden türkiyede ailesiyle yaşayıp türkiyeden kız bulup bakir olmasa da olur diyen salataları nişan arefesinde görmek lazım, nişanlar neden atılır işte bu yüzden,kaldırmak zordur..kimsenin de kaldırmaya mecburiyeti yoktur

1|1
    0|0
  • kim ne derse desin erkekler ne kadar önemi yok, bu devirde ehum uhum , bilmem ne dese de seni daha değerli yapar. yani hayati bir mesele olmasa bile bakireysen daha kıymetlisin ;)

1|2
    0|0
  • cok önemli

ben zkişmediysem karşımdakinden de onu beklemem normal :)

0|1
    0|2
  • Aslında haklısın... Ama bu dünyaya gezmeye eğlenmeye gelmediğimize göre bir misyonumuz yok mu sizce ?

0|0
    0|0
  • Eline erkek eli değmemiş olacak :)

0|4
    1|0
  • ekmek gibi, su gibi önemli

0|2
    0|0
  • cok önemli

1|2
    0|0
  • öncelikle bekaret demek ne demek onu çözmek gerek yani bekaret bence sadece zar demek degil zarı saglam ama her haltı etmiş biride bence bekaretini korumus sayılmaz

0|0
    0|0
  • Bakir değilim, bakire kız olsun diye deli dana gib anırmam

sevmişsem dürüstlüğüne inanmışsam önemsiz...

1|0
    0|3
  • benim için

%70 bekaret

%29 iç güzellik

%1 dış güzellik

çünkü bende bakir olduğum için eşit şartların sağlanmasını istiyorum evlenirken ve buna hakkım var

0|0
    0|1
  • bence hiç önemi yok sonuçta namus orda değil kafadadır insan olsun yeter benim için

0|0
    0|4
  • artık bekaratin onemi kalmamalı biz herseyi yasılayım sorun olmasın bayan yaşayınca hemen o... damgası yiyor ozmn bayanında bekaret aramaya hakkı var eşitlik varsa sadece bekarete göre seviyorsun oyle sevgi sevgi değildir...

0|0
    0|2
  • Bakirim

Çoooooook önemli

O kadar önemli ki zırdeli aşık olduğum kızın bakire olmadığını öğrendiğim anda silip atarım onu

0|1
    2|3
  • Artık bir zar namus kurtarmıyo..ruhu patlaksa o kötü hacı

0|0
    0|2
  • açık ve net hiç önemli değil

0|0
    0|0
  • bekaret değil dürüstlük önemli namus bacak arasında değil beyindedir

0|0
    0|0
  • benim için degil.benden sonrası önemli ben yaparken ona yapma diyemem namus tek orda degildir

0|0
    0|0
  • bekaretten kastın. Zarı sağlam olup beyni o*rspu olanlarsa diğerini tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Sen hala anlamadın mı. Başkasının dokunduğu tene dokunmak midemi bulandırır. Bakire olmayan hatunda bozdururken o tene dokundurmadan boz duramayacağına.? Sürtürende aynı bozduranda aynı. Biri sürtük biri rospu olmuş işte. Bikere oldu hiç keyif almadım diyenlerde hikaye bunu keklere anlatsınlar.

0|2
    1|0
  • bakir olmadığım için bakire eşim olmasını istemeye yüzüm nasıl olabilir

0|1
    0|1
  • bakire olmayan anal orla yapmış diye kural koyanlara öyle biri denk gelirki anasından doğduğuna pişman olurlar,bakire olanların %95 i erkekle yalnız kalmaz ve bişey yaşamaz,bakire olmayan ise kaybedecek birşeyi kalmamıştır anal oral vajınal fark yapmaz..benim gibiler yapar bekarete önem vermeyen nasıl olsa çok erkek var bu yüzden vahşice yapıyorum kızlarda biliyor yamanırım birine diyor

kunteper gibilerinden piyasada çok:)

0|1
    0|0
  • % 51 önemli.

0|0
    0|0
  • ana kuzusu olanlar için çok önemli kanlı çarşaf ister bazılar.. böle ailelerden uzk dur ben gerdkte kızdn kan akmsn dert etmem aşk benim için önemli.gerisi boşş

0|0
    0|3
  • Benim namus kavramım bacak arasında değildir. Önemli olan karşılıklı saygı ve gücendir. Sevmiş, inanmış ve teslim olmuş olabilir, bana en başında açık ve net olur herşeyi anlatırsa yani güven oluşturursa onunla o yola çıkarım, günümüzde bakire olup ta yapmadığı kalmamış olanlarda var, onlarda bakire mi gerçekten, namus bir zar parçasından mı ibaret... iz erkeklerde hepimiz bakir miyiz ki karşımızdakinden illa bunu isteyeceğiz, herkes önce kendisini sorgulamalı, eğer bakire istiyorsan el alemin kızına da dokunmayacaksın o zaman...

2|0
    0|1
    • Aynen dediğiniz gibi...

• bekaretini kabetmiş kadın 1 kişi ile oldum der..nedense bana gelip benden gidip başkasıyla olanlar için her zaman bu böyledir...benim en az 300 kez yaptığım kızın evleneceği çocuğa kendim bozdum dediği gibi tabi çocuk seviyor sorun yok(bende kızla devam ediyorum tabi)

0|1
    1|2
    • yuhhhh..:)

• en azından doğru olanı yapmışınız kardeşim. Takdir ettim sizi. Severek elbette zordur ama ne olursa olsun o artık başkası ile birlikte.ve hiç tasvip etmediğim ise ona yalan söylemesi. Sizinle neler yaşamış ama ona yalanla aldatmış. O adamın hakkına girmiş. O belkide onu çok temiz, kimse ile ilişki yaşamadığını düşünüyor. Yanlış yapmış. İnsan vicdan yaparda kandırama karşısındakini. Bu kurnazlık değil. Yalancılık.

• tamam ama farkeden ne?o adam adam olsaydı ben anlattıktan sonra aradan eçkilirdi,kızın beni sevdiğini biiyordu ispat ettim,ailesiyle sorunum var sen çekil aradan ben ailesini ikna edice dedim adam gavat çıktı anladınmı?aslına bakarsan benim acım bitti sadece bu yaşıma geldim böyle şeyler yaşamamıştım,yıllarca bekaretimi aldın diye beklet sonra başkasına git

• dürüsst olmak lazım bu konuda ben bakir değilim onun için karşımdaki kişiyi bakire olmadan dakabul ederim öbür türlü i*nelik olur

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• çoğu için hala ölüm kalım meselesi.

3|4
    2|3
  • xmmm beylere sordun galibaaaaaaaa

0|1
    0|1
  • bir rezillik gördüm sanki...

0|0
    0|0
  • Bakireliği iç güzelliğinden daha değerli gören var,nasıl bir zihniyet nasıl bir beyin bu.En sonunda yurtdışından birisiyle evleneceğim her şeye bekaret gözüyle bakmayan beni gerçekten ben olduğum için seven birisiyle.Sanki birisiyle birlikte olunca herkesle yatılıyormuş gibi konuşuyorlar erkekler her haltı yesin istediğini yapsın elinin kiri kız olunca adı çıkıyor.Bakireliğe saplanıp kalan örümcek beyinlerden nefret ediyorm.

4|0
    0|0
  • amerikaya gidiyorum oradaki ilk sevgilimle aynı eve çıkıp 1 ay yaşayıp vericem

0|0
    3|0
Yükleniyor...