Korunma yöntemleri tavsiyeleri neler?

Prezervatif, ertesi gün hapı, 3aylık iğne vs. Birçok yöntem var. ben sadece prezervatif kullanıyorm fakat devamlı bu şekilde olunca da sevgilimi tam anlamıyla hissedeniyorum. Diğer yöntemleri kullanan var mı ve nereden alabilirm ? Şimdiden cevaplar için teşekkürler

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yılını heba etmek zorunda değilsin. Genç de olsan 3 yıl sonrasını şimdiden planlamak ciddi bir iştir. Şu an düşünmüyorsun belki ama 3 yıl uzun süre. Daha kısa süreli olanları var iğnelerin. Hap da kullanabilirsin ama özellikle düzenli bir cinsel hayatın yoksa unutman çok mümkün hapı almayı. Ayrıca hissetme olayı genellikle fazla abartılıyor. Evet his kaybı oluyor ama %50 lere düşmüyor kondom kullanınca. %80 diyelim. Yani şimdi aldığın zevkin %20 si gibi bir artış olur. Zevk alman konusunda daha büyük bir mucize bekleme. Ama psikolojik olarak daha iyi hissedersin kendini orası da var tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu kadınların HİSSEDEMİYORUM zırvalığı... İyi o zaman doğum kontrol hapı alın, erken yaşta kanser olun... Harbi manyaksınız ha...

1|0
    0|2
    • link

izlede gebeşiliğini gider, kanser yapmaz kanser riskini azaltır...

• Linki izledim, umarım doğrudur. Ama bildiğim bir şey varsa vücut dengesine karışmamak lazım.

Bunun dışında benim birlikte olduğum kızlar hep prezervatif istemediler, benim baskımla kullandık. Bir anlık zevk için bir yığın baş ağrısına gerek yok.

Ayrıca karşımdakine de güvenemem, kız evlenmek için beni tuzağa düşürebilir, doğum kontrol hapı alıyorum der, sonra hamile kalır, al başına belayı, ipini sağlam kazığa bağlamak lazım.

• Ayrıca sadece doğum kontrol amaçlı değil, ya ben hastalık taşıyorsam ? ya kız hastaysa ? prezervatif ondan da koruyor. Kızlarda ki bu cesareti anlamak mümkün değil, daha ilk kez tanıdığı biriyle prezervatif kullanmak istemiyor, tamamen intihar gibi bir şey

(bana denk gelen kızlar genel de öyleydi)

• benim için en iyisi kadının korunmasıdır,prezervatif gülü maske ile koklamak,geri çekmek ise doymadan sofradan kalkmak gibi

0|1
    0|0
  • doğum kontrol hapı en rahat ve en güvenilir olanıdır. ancak ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değildir. sadece acil durumlarda kullanılır ve bir ay içinde birden fazla kullanılırsa sağlınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

1|0
    0|0
  • Yırtılsın o poşet sonra gör gününü :D

0|0
    0|0
  • serbest bırakın duvara et değsin tadını gör sen o zaman

0|0
    0|0
  • ne zor bir durummuş :p

0|0
    0|0
  • Prezervatifi erkekler kullanır sanıyordum la ben :(

0|0
    0|0
  • Eczahanelerden alabilirsin.

0|0
    0|0
  • bimden alırsan öyle olur :Dxddddddd

0|0
    0|1
  • En sağlıklı ve risksiz korunma yönetimi prezervatiftir. Diğerlerinin bir çok yan etkisi olmakla beraber en çok horon bozukluğuna sebebiyet vermektedir. Şimdilik sizin için en ideali bu...

0|0
    0|0
  • tırtıklı kullan bak nasıl hissediyorsun..buyrun link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ertesi gün hapı yan etkileri yüksek. Zaten doğum kontrol yöntemi değil. Bir kaza halinde başvurulacak son şans olarak düşün. Ben hap kullanıyorum. Ama aylık iğne bekarlar için daha pratik olabilir. Bunun dışında spriral hem masrafsız hem de zahmetsiz bir çözüm. Prezervatifi tavsiye etmem. Kaza ihtimali yüksek. Ayrıca latex alerjisi olabilirsin ki bu vajina florasını olumsuz etkiler. Sonuç olarak 1) Hap 2)aylık iğne 3) Spiral arasından birini seçmeslisin

0|1
    0|0
  • ertesi gün hapını asla ama asla tercih etme..dikkatli bir insan isen doğum kontrol hapı kullan yo unuturum diyorsan eğer iğne en iyis.

0|1
    0|0
  • yasmini kullanabilirsin ama dikkatli olmanda fayda va r unutma ertesi gün hapları ise korunma yöntemi değildir gebelik riski artar bilgin olsun çok acil olmadıkça alma hormonlara çok etkisi var geçen ay kullandım hay kullanmaz olaydım lanet bişey

0|1
    0|0
Yükleniyor...