Kapat

Bir sevgilim var ama ilk beraberliginden bahsetsene diyor

Yani ona anlattim ilk basta sende önce biseyler yaşandı diye. Bakire olmadigimi biliyor.. tabi onla okadar daha ileri gitmedik. 2yildir cikiyoruz ve bu aralar bana ilk beraberliginden bahsetsene diyor ya.. neyin kafasi bu? Sanki cok güzel biseymis gibi birde anlatmami istiyor. Cok kırıcı bisey ya

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Adam seninle birşeyler yaşayacaktır ileriyi düşünüyordur, fakat sana bunu sorma sebebi eskisi ile ne kadar başarılıydı ve sana yetip yetmeyeceğini dert etmiştir. Yani kıskanma ve daha yeterli olma konusunda eskisinden daha iyi olabilmek ister

1|0
    0|0
  • ne olacak bekaret takıntılı dar görüşlü bir erkek işte emin ol anlattığın her şey zamanı gelince aleyhine delil olarak sana geri dönecek...

0|0
    0|0
  • buna olan takıntısı geçen günlerde kısa zamanda ilişkinize zarar verecektir. Ağır ve tutumlu bir biçimde ikaz et aksi halde mesafe koy.

0|0
    0|0
  • hem git ver elin adamına. Bu kadar basitse senin için kulak zarından içeri girenlere aldırış etmiyceksin anlatıcaksın.

0|0
    0|0
    • Marifet gibi görmüyorum zaten ama onun bunu iki yildan bir sobra dile getirmesi cok sacma

• kandırsaydın o zamAN. Ne bicim seysin kızım sen ya :D

• Ben yalan söylememe taraftariyim yalanla başlayan bir ilişki hayırlı olamaz

• Önceden birşeyler yaşaman onun zoruna gitmiş , birikmiş içinde o sıkıntı. Onu sevdiğini belli et , ihtiyacı var buna.

0|0
    0|0
  • Güzel değilse niye yaptın asıl senin kafa güzel bacım :D

0|0
    0|0
    • Sanki ben cok bisey yasadimda bir kerelik biseydi ve ilk basta söyledim

• Daha ne yaşayacaktın ya ? Sanki çok bişey yaşadım diyorsun.

• senin içinmi kırıcı çocuğa sor bakalım bide nasıl bişeymiş?

0|0
    0|0
  • Ruh hastalığı bu bildiğin.

0|0
    0|0
  • seni gözden çıkarmışş

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar bundan hoşlanır. Seni paylaşmaktan çekinmez. Gerekirse başkasıyla olurken izler

0|0
    0|0
  • çok güzelmiş ki yaşamışsın bir de neyin kafası diyorsun,onunla niye beraber olmadın?

0|0
    0|0
  • :) Çok güzel bişey değilmi :) neden yaptın ozman. Gidip da o adama güzeld eğildi açı çektim aklımda hep sen vardı ızdırıp doluydu diyecek halin yok heralde. Oda kek değilse yemez sanırım bunu.

0|0
    0|0
  • seni sevmiyo. anlat diyo dinleynce seni öyle hayal edecek. bir süre sonra aynısını isteyecek. ayrıl

0|0
    0|0
  • hem bakire değilsin hemde 2 yıldır bişey yapmadı neyin kafası bu geç bunu

0|0
    0|0
  • 2 yıldır çıktığınıza göre ciddi düşünüyor. geçmişini bilmek istemesi doğal..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bakirelik konusunda dar görüşlü biri olabilir ama seni seviyorsa bunu atlatmaya çalışıyordur. aklına gelmiş soruyor olabilir bu yüzden. ama üstünden zaman geçip sorması çok saçma. bunu ona açıkla hatta açıklamadan önce bu konuda düşüncesi neymiş tam olarak öğren.

bir erkek yanında olacaksa geçmişin geçmişte kaldı artık benimsin benimlesin diyebilmeli...

0|1
    0|1
  • o da bakir değilse sorun yokda , istek belirtisi oalbilir

0|0
    0|0
  • bence sevmiyor seni o. seven adam seni başka biriyle bişiler yaşadıgını aklının ucuna dahi getirmek istemez çünkü :(

0|3
    0|3
Yükleniyor...