Sevgilim, ilk sevdiği kız bakire degil diye kabul etmemiş.

6 aydır süren bir ilşkim var ve ilk sıralar sevgilime daha önce aşık odlugun birisi olmustu deniştim evet bir defa olmustu ama cıkmadık dedi neden felan diye sordum. Kız bozuktu dedi onu öyle sanmıyodum dedi teklif ettim o da ben bakire degilim kabul edersen evet derim demiş benimm erkek arkadasımda kabul etmemiş. Siz sevdiğiniz halde sırf bakire degil diye vazgecermiydiniz ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle evet ciddi düşündüğüm bir kızsa ve ilerde benim karım olacaksa o bütün hazlarını benle yaşamalı çünkü evliliğin amacı birlikte kurulan bir aile ve onların özel hayatları bu özel benden önce başkasıyla yaşanmışsa bu kabul edilemez aynı şeyi bn yapmış olsaydım da bakire olan biriyle evlenmeyi kendime yakıştıramazdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yaaa tamam da birisiyle çıkmak demek onunla evlenmek demek midir... tabi ki hayır eğer bakire değilse daha bile iyi cinselliği sorunsuzca doya doya yaşamak anlamına gelir bu ayrıca onu ilişkinin ilerleyen zamanında evlenecek kadar sevdiysem yine önemli değil bakire olup olmaması sonuçta sevmişim bir kere...

0|0
    0|0
  • bekaret olgusu müslüman ülkelerin kültürüne yerleşmiş durumda bunun için orta doğuda, erkeği yargılamak yerine aynayı kendi çevirmeli kadın..avrupada yaşıyorsa çift elbette bu sorun olmayacaktır..kültür farkı,dışlanmaya yol açar

1|0
    0|0
  • Bir kız ilişkiye başlayacaksa ve niyeti baştan belirlemişse kafasında söylemeli bunu. Kız doğru yapmış çocukta kendine uymayınca reddetmiş. Ben de yapmadım daha önce böyle bir şey ve açıkçası ciddi bakmazdım o kıza. Tabii neden böyle yaptığını içten ve doğru şekilde anlatırsa bunu oturup düşünebilirim. Ama açıklayıcı bir sebep bulamayacağına eminim.

0|0
    0|0
  • bAŞTAN SORARIM TABİ KABUL EDEMEM :(

0|0
    0|0
  • Vazgecerdim. Ben bakirim bakire kız isterim bu benim en dogal hakıkım

1|3
    1|1
  • Çok kilişi olabilir ama ' Bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudakları ve çalınmamış kalbidir ' ..

1|0
    0|0
  • geçmem egerki yolgeçen hanına dönmediyse

0|0
    0|0
  • pek inandırıcı gelmedi bana

0|0
    0|0
    • bilemiyorum artık yalansa kendine günahı

• Başkasının dokunduğu bir tene dokunmak midemi bulandırır. Olay sırf zar değil Ama onuda kaybetti mi kaybetmiştir yani yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünüyordur, bu şekilde de evlenmek istemiyordur. Kendince haklı ve doğru bir şekilde davranmış. Ben öylemiyim dersen değilim.

0|0
    0|0
  • Hangi kız ilk etapta böyle bir şeyi söyleyebilir. Başka bir sebebi vardır.

0|0
    0|0
  • heralde kızım ,kız bakire olcak bikere namus meselesi başkasına vermiş kızı kim napsın

0|0
    0|0
  • seviyorsam vazgeçmem..kadın zardan ibaret değildir..erkek arkadaşın biraz geri kafalı sanırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vazgeçerdim ben.

0|0
    0|0
  • sana bunu kız bozuktu diyerek söylemesi çok kaba bir şey bir öküzle berabersin

1|0
    0|0
  • Hayır tabii ki vazgeçmem.

0|1
    0|1
  • haklıdır bakirse bakire istmesi normal

0|0
    0|0
  • Erkeklerin de tercihine saygi duymak lazim ama tamamen bir ego tatmimi icin gerekli o zar dedigin sey

0|1
    0|1
Yükleniyor...