Sevgilim ne kadar inandirici?

sevgilimle birlikte oldugumda bakire degildi ve ameliyat oldugunu ve kizligi bu yuzden bozuldugunu soyledi,sizce bu ne kadar inandirici?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Doğru olabilir yalan da olabilir.Bilemeyiz bilemeden de yorum yapamayız,güveniyorsan doğru söylediğine inan.

Burada direkt yalan söylüyor diyenlere teşekkür etmelisin sevgilini günahlarından arındırıyorlar.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doğru olabilir .hemen illa yatıp kalkan muamelesi yapmayın. ne hastalıklar ne kazalar geçiriyor insanlar.

1|1
    0|1
  • Benim arkadaşım var kist vardı alırken ameliyatı alttN yapmışlar kızlık zarı yok

1|1
    0|0
  • Yalan. Sen bekarete bu kadar takmasaydın sana dürüst olurdu

0|2
    1|0
  • ne ameliyatı ki bu bende fıtık ameliyatı olmuştum benimde bozulmuşmudur ki?

0|1
    1|0
    • Saçmalamayın lütfen ya , ne alakası var. =)

• bilemedimki ben onu :) ameliyatla kızlık nasıl bozulur kadın hastalıkları desem bakire kızlarda kadın hastalıkları çok nadir görülür onun dışında kızlık zarı büyük ölçüde mikroptan korur zaten ben saçmalamadım ama sevgilinin ne ameliyatı olduğunu ciddi anlamda merak ettim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğru olabilir. İlla bekaret önemliyse senin için hastane raporu epikriz falan vardır iste göstersin. Fakat bu hareketten sonra sana o da güvenir mi ya da ne gözle bakar bilemem.

0|0
    0|0
  • Dostum inan bana şimdi ki kızlar o kadar çok yalan atıyor ki bu kızlık konusun da , duyduğun şeyler dudağını uçuklatır. Bazıları çok başarılı olur , bazıları da çok saçma yalanlar atar ve sende inanmış gibi yaparsın. Neler neler duydum ben , he gerçeklik payımı var mı senin durum da diye sorarsan , evet olabilir , gerçeği bilemezsin , şahsen bana pek inandırıcı gelmedi , ne ameliyatı olduğunu öğren ve o ameliyatın öyle bir riski var mı araştır , zeki davran biraz. =)

0|0
    0|0
  • ne ameliyatı olduğunu o an sormalı ve cevap almalydın, şimdiye cevabını çoktan hazırlamıştır, inanma kardeşim gitsin doktor raporu getirsin

0|0
    1|0
  • Yalan dolan

0|0
    0|0
  • vajinasındanmı ameliyat olmuş?

0|0
    1|0
  • benim eski sevgilimi ben bozmuştum 3 yıl yattık sonra evleneceği adama rahim ağzı kanseri olup kızlığının bozulduğunu söylemiş

0|0
    1|0
  • Yalannnn, yalannnn söylüyor. Nolmaz öyle şeyyyy, bisikletten düşse neyse:))))

0|0
    1|0
Yükleniyor...