Bir kadın birkez yaptım derse inanırmısınız?

Sevdiğiniz evlenmek istediğiniz kişi bakire değil,ve sorduğunuzda bikez nişanlım zorla yaptı veya parmağını soktu veya alkollüydüm sevgilim zorladı,veya mast yaparken kendim bozdum gibi cümlelere ne kadar inanırsınız?

ben bekaret konusunda şunu söyleyim bakire olmayan birisi yüzlerce kez yapmıştır benim birlikte olduğum kadınlar evlendiler ve kocalarıda namuslu görünüyor kimse burada ahkam kesmesin özellikle erkekler namustan behasedersiniz ama aşk yaşayan başkasını seven kızla evlenmek için 100 takla atarsınız

link

bu kızlada yarın birgün evlenecek erkek namusluyum demeyecekmi?

Güncellemeler:
benim gibilerinin yattıklarıyla evlenenlerin çocu kamuda çalışıyor..özellikle bakire olmayan kızlar size tavsiyem uzman çavuşlar biçilmiş kaftan:)

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• ya ben erkekleri cidden anlamıyorum . gün görmemiş okadar kızcağız varken yani sürekli yatak ilişkileriyle dolu bir hayatı olmuş kadınla neden evlenip çocuk yaparsınız .ne mide kardeşim .

1|2
    0|1
    • kelebek çicege sinek de başka bişeye konuyor işte dostum

• Ya bide bu çıkmış namus bacak arasında değildir diye namus ordadır benim için namus önemli bir kavram değil de ama namus orda değil demek komik biraz kendini eşine saklamamış bir kadında daha ne namusu kalmıştır ki.Tamam sadece bekaret ile olmuyor ama o da gittiyse geriye ne kalmış

• ya kendileri bilir bize ne . namus demesinler ama ona kızıyorum . namus kavramından bahsetmesinler . başkasınla yatan kızın namusu gitmiştir . tabikide bacak arasındadır namus . evliliğie kadar vur patlasın çal oynasın sonra evlen aa namus bacak arasında değil beyinde . yuh be kardeşim . istersen keraneden al banane ama o kadınlarda namuslu diyemezsin . allah sorar adama . yok öyle yağma .

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben sizlerin ikili ilişki anlayışınıza bir türlü akıl sır erdiremiyorum.. bahsettiğiniz insanlar ya sürekli birileriyle birlikte olan kişiler ya da el değmemiş kişiler.. bakış açınız her şeyi keskin bir çizgiyle ayırmış durumda..

birinden elektrik aldığın zaman normal bir insanın aklına o kişinin daha önce kimlerle birlikte olduğu, bakire olup olmadığı gelmez..

onun duruşu, ses tonu, iletişim tarzı, karakteri, terbiyesi, zekası, aile yapısı, zarafeti, kendi ayakları üzerinde durup duramadığı, bakış açısı vs.. senin onunla ne yaşayıp yaşamayacağını ya da ne hissedip hissetmeyeceğini ilk zamanlarda zaten belirginleştirirsin.. ve onun nasıl bir karaktere sahip olduğunu, birbirinizle uyumlu olup olmadığını işaret eden bir sürü faktörle karşılaşırsın ve o anda ilişki kaderin çizilir zaten.. ..

bir insanın cinsel hayatından önce onu o yapan o kadar fazla donesi vardır ki, sen o doneleri yakaladığında ilerde onun cinselliğe mi daha meyilli olacağını yoksa seninle bir hayat mı paylaşacağını çok kolay kestirebilirsin..

kendini erkeğin mezesi yapan bir kadın ile kendi gücünü kontrol edip, ne istediğini bilen ve tercihlerini belirleyen kadınlar arasında dağlar kadar fark vardır.. eğer erkeğin mezesi olan kadınların etrafındaysanız ve sürekli de bundan şikayet edip duruyorsanız, bu insanların etrafınızda ne işi olduğuna dair birazda hatayı kendinizde arayın..

1|2
    0|0
  • Ne diyelim Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

1|0
    0|1
  • yapılanlar,yaşanılanlar her zaman bedende izler taşımaz.insanın nasıl biri olduğunu sözler ve davranışlar uzun vadede karşılar.tek tip olayı ele almak basit bir görüşten öteye gitmez.

0|0
    0|0
  • Bunları etraftan duymakta yaşamakta güzel bişey değil ama kimin ne yaşadığını nasıl o noktaya geldiğini kimse bilemez o yüzden kimsenin namusu hakkında kimsede yorum yapmamalı yargılamamalı Allah bilir belki ağzından büyük laf çıkar sende yapmam dediğini yaparsın o yüzden kesin hükümler verip kesinlikle yapmam evlenmem demek doğru değil.Doğru söylediğini zaten anlarsınız ya hissedersiniz ya da bir şekilde belli olur yalancının mumu yastıya kadar yanar.Erkeklerde de hata var kızlarda olduğu kadar sen erkeksin annen var kız kardeşin var ilerde evleneceksin eşin olacak kızın olacak bunlardan birine yapılırsa hoşuna gider mi acaba ? Gitmez işte yapmadan önce bunu düşünmeliler ayrıca zina yaptıkalarının farkına varmamlılar Allah affetsin

0|0
    0|0
    • vereni yaparlar ve bende verenleri yaptım..ama sihirli değnek bendeki penis..hepside evlendi

Erkekler Ne Diyor 10

• bir kez yaptım diyen bir kıza kesinlikle inanmam.

0|1
    0|0
  • vallahii o halde bile evlenmişler ne diyelim dediğin doğru şimdi bunun sayacı yok bakire değil ama ne kadar beraber olmuştur bilemezsin tabii

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmasın ama benim yattığım kızların %90 ı evlendi bir şekilde uyduruyolar havasına beni ilgilendirmez sadece şunu düşünüyorum acaba benim penis dediğim sihirli deynekmi ?

0|0
    0|0
    • benim yattıklarımın sadece biri bekar gerisi hep evlendi

• Benden öncesini niye bu kadar irdeleyim ki?

Benden sonrası önemli

Hayır irdelesem neyi geri getircem

Yalan söyleyip operasyon geçirip içinde kuşkular üzüntüler olması daha mı iyi?

namus anlayışı iki bacak arasında olunca at gözlüğü çıkmıyor kafalardan

Olmuş olabilir benim yorumuma kapalıdır geçmiş

1|0
    0|0
  • Tek başına bekareti yetmez benim için kadında ahlak olarak daha fazlasını ararım zaten bu kriterlere uyan birisinden de şüphe etmem ama bekareti önemsizdir demiyorum yanlış anlaşılmasın

0|0
    0|0
  • Namusu bacak arasinda ararsan öyledir. Ama akilli insan olsaydin namusun bacak arasinda olmadigini bilirdin.

1|0
    0|0
  • Eşim olmasını düşündüğüm insana güvencim de sonsuz olmalı. İnanırım ama üzülürüm de. Sanırım evlenmem ama.

0|0
    0|0
  • ohoo ne motorlar evlendi be :D bide onlarla evlenenler ben öyle kızla evlenmem diye nutuk atıyorlardı :)

0|0
    0|0
  • belli olur o nişanlılık döneminde

0|0
    0|0
  • bana ters düser

0|0
    0|0
Yükleniyor...