Erkeklere soru...Sevdiğiniz kişiye şans verip yeni bir sayfa mı açardınız ?

öncelikle hayırlı günler arkadaşlar.geçmişte çok büyük bir hata yapmış hatalarından dolayı pişmanlık duyan bir sevdiğiniz var.evlilik aşamasına geldiniz ve bakire olmadığını öğrendiniz fakat pişmanlığını gözlerinden okuyabiliyorsunuz sizi kaybedeceğini bilse de dürüst olmayı tercih etmiş siz bu durumda vazgeçer miydiniz yoksa sevdiğiniz kişiye şans verip yeni bir sayfa mı açardınız ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• .şapkamızı önumuze koyup konusalım. O kızın yaptıgını erkeklerın cogu yapmıstır. Erkek ınkar eder ben yapmadım ama yapsam ederım . Neden delıl yok bende? Nerden bılcek dımııı ? o yuzden empatı kurup dusunelım. Herseyı bana acıkca anlatırsa ve gercekten pişman oldugunu anlarsam ustunu orterım ve onunla evlenırım ... Ve hayatım boyunca acmam bu konuyu ne ona nede aıleme ya da bı baskasına

1|0
    0|0
    • keşke bütün insanlar böyle düşüne bilse ama çok yanlış şeyler düşünüyolar her insan hata yapabilir önemli olan yaptığı yanlışın farkına varıp pişman olması değil midir sonuçta herkesin yuva kurmaya hakkı var ama düşüne bir tekmede onlar atıyorlar

• bencede önemli olan o . yaptıgı hatanın farkına varması... dedımya hanı kızlarda bakırelık bellı oluyo ya keske erkeklerde de olsaydıda ( kı bunu bır erkek olarak soyluyorum cunku cok gordum erkeklerden yapanı ) o zaman bakalım bunu dıyen ne bılım kesınlıkle olmaz dıyen erkek gene boyle dıyebılcekmı ya da o evlenecegı kız onu kabul edecekmı...

Erkekler Ne Diyor 12

• bu devirde bakire arayan var mı?

insan olsun kafi

biraz da vefa!

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiye güvenim tam olursa ve gerçekten bunu söyleyerek bana dürüst bir davranış yaptıysa kesinlikle yeni bir sayfa açar mutlu olmanın yoluna bakardım.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle şans vermezdim, kendine yeni bir yol seç ordan ilerle. Ben affettim de ne oldu; aynı tas aynı hamam.

0|0
    0|0
  • Ben vermezdim açık söyliyeyim... Sonuçta evlenecem kızla her yataga girdimde o kişi kimdi düşünüp beynimi yiyemem...

0|1
    0|0
  • Aranızdaki bağların kuvveti önemli bu konuda.. Eğer aşkınız her şeyden üstünse o zaman sorunlar daha çok halledilebilir..

1|0
    0|0
  • bakirelige bagli bir karar vermek abes degil mi artik ? Bir tek benden hoslanmis, hayati boyunca birtek beni sevmis olmali ! Bu manyak ego tarihin hangi parcasindan kopup gelmis aceba ?

1|0
    0|0
  • ona olan güvenimi kaybederdim ama eğer gerçekten seviyosam yani bir sayfa açarım ama bu o olayı unttuğum anlamını gelmez bir yerde durur onada bu konularda güvencimi yitirmiş olurum

0|0
    0|0
  • tabiki vazgeçmezdim..

0|0
    0|0
  • Ben olsam kesinlikle şans verirdim. Herkes hata yapabilir. Önemli olan dürüstlük.

1|0
    0|0
  • Evet benim eski sevgilim bakire olmadığını söylemişti bana

0|0
    0|0
    • kabul ettiniz mi yani

• peki size dönecek olsa kabul eder misiniz

• Ederdim heralde yine. Ama o en çok da bu yüzden ayrıldı beni aldattığı için

• Bakiresine güvenmekte zorlanıyorsun, acaba öpüşüp koklaştı mı geçmişte diye, bir de bakire olmayana hiç güvenemem. Vermezdin heralde. Ama yine de insan aklı işte, şaşar beşer.

0|0
    1|0
  • hayırlı günler... baya zor bir durum...hatta çoğu erkek hala karmaşa içindedir bu durumlarda ama benim kişisel fikrim eğer arada aşk varsa görmezden gelinebilir... tabi bu gibi durumların son aşamalarda söylenmesi kötüdür,bunu ilişkinin en başında konuşunulup anlaşılmalıdır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dürüstlük bacak arasındaki bir zardan çok daha değerli bence...

1|0
    0|0
Yükleniyor...