Kafam çok karışık.. lütfen yardım..

selamlar.. ben yaklaşık iki hafta önce biriyle tanıştım. bana karşı çok ilgili ama cinsellikte yaşamak istiyor. sınırlı şekilde yaşadıkta. ama ben cinsellik tarzı birşeyi kendime yakıştıramadığım için bir çok kez ondan ayrıldım o ise hep ikna etti beni.. bana çok değer veriyor. cinsellik dışı şeylerde çok yaşıyoruz. geziyoruz romantik anlar yaşıyoruz. onun mesleği psikayatris dr. ikna kabiliyeti çok güçlü ve çok anlayışlı. sorun şu: ben ona aşık değilim sevmiyorum. sadece ilgisi kişiliği hoşuma gidiyor. benim için fedakarlıklar yapıyor. ve geleceğe dair şeylerden bahsediyor. ama onun yanında çok mutlu değilim. fiziki olarakta beğenmiyorum. ilgisini ve şefkatini seviyorum sadece. onu bırakmamam için elinden geleni yapıyor. tutarsız olduğumu düşünüyor çünkü bir kaç kez bıraktım yeniden barıştım. kafam çok karışık. sizce sevmek aşık olmak gereklimi? ben onu sevmiyorum aşık değilim. gelecektede olucağını pek sanmıyorum. ne yapmam gerek?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gönder gitsin daha 15 günde netleşmiş kafanda vakit ruh ve beden kaybı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kesinlikle geleceginiz yok...Karşindakı kısmende olsa profosyonel biri

Kısaca seni kullanıyor.Bedensel mutlulukların peşinde,

Senin için yaptıgı harcamalar ya da romantıık dakıkalar onun için fazlaca bir kayıp değil...

Yol yakınken uzaklaş...Ha bu arada senın istediğin sadece ilgi vede senı sen oldugun için sevilebılmek.Açsin sevgiye vede içten samımı davranişlara...adam seni boşluk doldurma gibi kullanıyor kızım anlasana...

Geçmiş olsun.Şimdi olmasada 5/6/7 neyse takip eden aylarda zaten olmaması gerken bu ilişkı bıtecektır...Oda takıntılı biri anlattıgın kadarıyla...

Sevmediğin bırıyle ne kadar yaşanılabılır ki,ne kadar verici olabılırsın ki(sevgı konusunda )

0|0
    0|0
  • herşey ortadayken neden halen yanında duruyrsn yazık değil mi admaa durduk yere durmadan güven verysn madem istemyrsn kararında sadık ol görüşme tabi işine geliyr sevgisi sadakati..

0|0
    0|0
  • Okuyunca kafam çok karıştı ne önersem acaba? Zamanla kendinden soğut bence her aradığında değilde bazı bazı cevap ver. Her görüşmek istediğinde görüşme. Bazı bazı görüş, mesaj çekiyorsa her mesajına karşılık verme ve bunların dozunu her geçen gün birazcık daha artır. O zaman senden soğumaya başlar diye düşünüyorum vesselam.

0|0
    0|0
  • Apacik ortada abazanin birine denk gelmissin ve soruda soyle demmissin bana karsi sefkatli ilgili felan yani kaz gelen yerden tavuk esirgenmez kendine su soruyu sor sen bu adamla cinsellik yasarsam bende yaratacagi fizikler ve ruhsal degisme bir travmaya yol acarmi bu sorunun cevabina göre hareket et kanimca seni sevdigi felan yok sadece sana sahip olmamin sarhoslugunu yasamak istiyor

0|0
    0|0
  • Sen zaten cevabını vermişsin.

Fakat sen onu kendine yakın bulduğun için onunla berabersin,kendine farklı ortam yarat başka arkadaşlarla çık ve seninle çıkmak istediğinde bahaneler uydur yoksa hayatında çok pişman ve başarısız bir insana dönüşürsün.

Belki ileride istemeyerek onun istediklerini yaparsın hatta bu evlilik dahi olabilir.

0|0
    0|0
  • 1. erkek arkadaşın uzun süreli ilişki yaşamamış ve seni buluncada bırakmak istemiyor

2. şu an egonu tatmin ediyorsun

3. aşık olman gerekmez ancaaakkk ! gelecege dair bir plan kurarsa senin hakkında direk duygularını söyle derim...

0|0
    0|0
  • fazla bişey yapmana gerek yok. empati yapsan yeter

0|0
    0|0
  • paketle gitsin çünkü nekadar psikiyatrist tanyorsam hepsi kafayı yemiş tahtaları kırık

0|0
    0|0
  • her şeyi evlendikten sonra yaşa ki anlamı olsun

0|0
    0|0
  • evlenmeden yaşama derim

0|0
    0|0
  • 2 haftada sımırlıda olsa yaşamışsım sen kolay birisin bnce

0|0
    0|0
  • adamın ümitleriyle nie oynuyorsun ablacım ayıp

0|0
    0|0
  • 2 haftada tanisip cinsellik yasayip iki ayrilik yasamaniz baya ilginc 3. Haftaya cocuk bekliyoruz :)

0|1
    0|0
    • Ne yazmaya düşündüysem noktasına kadar aynı .. Zamane gençleri hızlı yaşıyor .. Ve bence basitleşiyoruz , Malesef ..

Kızlar Ne Diyor 4

• ayrılsana ! sevmedıgın bırısının sadece ılgısı ve fedakarlıgı hosuna gıdıyor dıye nıye onun ısteklerıne boyun egesın kı ? sana adam mı yok ? sen bundan bı ayrıl kafanı bı bosalt bak gor neler cıkacak karsına...ıkna kabılıyetı cok ıyı olan bı adam ,ıstegınıde ki sadece cınsel anlamda degıl,hayatına daır herseyde almasını ya da ıkna yoluyla yaptırmasını bılecektır.gelecekten bahsetmesı ve senı bu yolla ıkna etmesı onun elındekı en buyuk koz bence.o yuzden kafan karmakarısık bıle olsa,olayları cozumleyebılecek bırıne benzıyosun.mantıgını dınle kalbını degıl.kazanacaksın.bol şans : )

0|0
    0|0
  • ayrılıp bıramışsın muhtemelen bir daha ayrılacaksın ama anladıgım kadarıyla o sana aşık yazık etme derim ona karşına al bu hissettiklerini oldugu gibi ona anlat muhtemeln sevmedgni duyunca oda senden ayrılmak isityecek

0|0
    0|0
  • sakın onla cinsellik felan yaşama aynı şey benimde başıma geldi çok ilgiliydi onun ilgisi beni mest ediyodu cinsellik sınırlı bir şekilde bizde yaşadık ama daha fazlasınıda istedi bir süre sonra ben istemeyincede s. git dedi aynı şeyi sende yaşama zaten sevmiyomuşunda gönder gitsin daha çok alışmadan

0|0
    0|0
  • o zaman ne işin var kızım adamın yanında. sevmiyosan nie cinsel şeyler yaşıorsunuz çok saçma değil mi sence de.?

0|0
    0|0
Yükleniyor...