Siz olsanız hangi yolu izlerdiniz?

arkadaslar 1 yıldır düzenli bir ilişkim var çok seviyorum ve evlilik planları yapmaya dahi başladım ve sevgilim bana benim ilk olduğumu söyledi daha önce bir çok kadınla kızla vakit gecirdim doya doya yasadım o yuzden sevdiğimden cinsel yönde bir beklentim olmadı dün bana bakire olmadıgını söyledi kısaca yalan söyledi ve bunu şimdi sölemesinin sebebi olarak da ondan soğuyacağımı düşünmüş. Tamam bende temiz biri değilim yatıp kalktıgımı ınkar etmiyorum o yuzden namusta 0 km hatayla ilerlemiş birini beklemiyorum ama bu da çok ağır oldu onu kaybetmek istemiyorum onsuz belki yaşıyamam napabilirim nasıl bir yol izlemeliyim düşünemiyorum. lütfen yetişkin cevaplar verin dalga konusu olacak bir durum değildr.

Güncellemeler:
BEYLER SİZ NE DİYORSUNUZ AYNI OLAY SİZİNDE BAŞINIZA GELEBİLİR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM AMA DÜRÜSTÇE..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• ya yorumlari okudumda cok sacma yorumlar yazilmis..BIKERE KIZ KENDINI KORUMALI..safiz diye pacayi yirtmaya calisiyorlar... hic bir erkek kizla zorla.beraber olmaz..ben 23 yasindayim ve.sukur ki boyle bisi yasamadim..sana tavsiyem ilerde yuva kurucaksin senin icin soluyorum hep suphe duyucaksin..koynuna.girerken dusuneceksin benden once biriyle beraber oldu zoruna.gidicek bu sefer.sen sogacaksin..suan seviyorsun evlenince durum farklilasacak...ustelik ortada yalan var..neyse yinede Allah yardimcin olsun..pisman olacagin kararlar verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgi çok önemli tabiki.sevdiğinden bir anda ayrılmak zorunda kalmak kötü.asıl kötü olan onun yalan söylemesi.bu namus konusu erkekler için çok hassas.erkeklere herşey serbest,kadınlar yapamaz,yapmamalı.bekarken serbest yani erkeklere de.ben ilişkini bir gözden geçirmeni tavsiye ederim.sevdiğin kişiye başkasının dokunmuş olduğunu düşünerek onunla beraber olabileceksen sorun yok.

0|0
    0|0
    • böyle cevap vereceksenz intihara sürükleyeceksiniz beni..

• polyanna mı olmak gerek yani.çok sevmişsen onsuz olamayacaksan affet gitsin...

• Bu yüzden ayrılmayı düşünmüyorsun degil mı? Dürüstlük yapmış ve açık olmuş. 1 senedir ciddi bir iliskiyi paylaşmış iseniz devam edin derim ilişkinize. Ask ve uyum kolay bulunmuyor.

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında değildirki sevmek dürüstlük haysiyet namustan çok daha önemli kavramlardır bir zar parçası için ömür boyu seni mutlu edecek insanı bir kalemde silip atmamalısın. daha önceden yaşnmış ve bitmiş bence seninde aklına gelmesin sonuçta sen varsın şuan bence sevdiğin insana her zamankinden daha sıkı sarıl sonuçta bir jinekolog değilsen sana dürüst davranmasaydı bu olayı gizlemenin bir çok yolu vardı ve sen bunu asla bilmeyebilirdin sana dürüst davranmış bu çok çok daha güzel.

0|0
    0|0
  • İlk iliskimdi 5 yil surdu herseyi onla yasadim. Olmadi bitti evlilik esiginde ayruldik aradan zaman gecti. Gonul bu sevdi. Hemde deli gibi sevdi. Karsima bole biribib vikcagini bilseysim evden disari adim atmazdim gerekirse ama bilemipsun iste. Hersey cok mukemmeldi hem dostuydum hem arkadasiydim hem aileai hem sevgilisi. UZun bir sure konu cinsellige gelmedi i sormayinca ben de anlatmadim. Ama bir gun konusu acildi. Herseyi bastan sona tum hayatimi anlattim.uzuldu kabullenemedi ayrildi bensiz yapamadi. En son namus 2 bacak arasinda degil dedi bende yasasim dedi. bakire kiz bulurum belki ama kalni senin kadar guzelini bulamam dedi. Simdilerde istediler siz Nisan filan yaptik. Ev bakioz mutluyuz. Bidaha hic o konular acilmadi.

0|0
    0|0
  • Seven her haliyle kabul eder.. dediğin gibi sende temiz değilsin..

0|0
    0|0
    • o yuzden temiz birini haketmediğimi biliyorum ama gine de çok zor durumdayım.

• Bence onu kabul etmelisin

• evlendikten sonra kafana takmayacağından kızı bu konuda üzmeyeceğinden eminsen devam et.aksi halde ayrıl daha ii.

0|0
    0|0
    • ddaha kötü bir söz dahi söylemişliğim yok bildiğin tasma takıp gezdirebilir beni o kadar vahim bir durumdayım sen esin olacak insana bunları anlatsan ne cevap beklerdın

• erkeklerin çok azı anlayış gösterir.genel olarak terkedilme ihtimali var kadınların.karşı tarafın gözünde imajı değişiyor.o yüzden diktirse daha iyi.çünkü o aşağılanmayı kaldırmak kolay olmaz.

• Arkadaşım bu olabilecek bir durum yardım etmek isterdim ama senin aşman gereken bir durum. İnsanlar hatalar yapar , bu saatten sonra onu kabul etmen lazım namus orda değil , hatadır gençliktir yapılır , biz kızlar çok safız , 2güzel söze neler yapıyoruz , malum duygusal varlıklarız.

Senin bu saaten sonra tek yapman gereken onu kabul etmek ne olursa olsun benimde başıma geldi ilerdede aynı durum başıma gelicek , o yüzden hak vermek lazım istersen konuşuruz özeldende

0|0
    0|0
    • konusabilir miyiz senınkınden biraz farklı sanırım

• Sen ne olursa olsun bu yüzden terk etme.

Erkekler Ne Diyor 2

• cok zor bı soru sormusun ınan omur boyu aklının bır kosesınde kalıcak acaba kım bozdu onada bana sarıldıgı gıbımı sarılıyodu kac kez yattı agzıylamı yaptı bosaldımı vs bınlercesı elıne bır bardak sual duyguyla mantık arasında bır cozum bulursan banada mesaj at yoksao suyu ıcıp kahretmeye devam .diger yandan vicdanını rahatlatmak ıcın benden once olmus bananeşu anbenı sevıyomu o onemlı namus ordamı dıme bende yattım hemde bı duzune onabakarsan bende bakır degılım oda bana hesapsorabılır bende yalan soylemıs oluyorum ozaman odestık kızın bı sucu yok da dıyebılırsın secım senın

0|0
    0|0
    • bu sordugun soruların tüm yanıtlarını aldım ve şu sitede bir kere olsun insan gibi duygularıyla cevap verecek insanlar olduğu için teşekkürler..

• nedemek asıllbız tesekkurederızz hepımızz ınsanızz hatalarbızler ıcın

• kızı seviyorsan evlen derim

sen evlenmeyecende kız ortadamı kalsın

hem o hatayı sende işlemişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...