Evliyim, vicdanım sızlıyor, ne yapabilirim?

8 yıllık evliyim 17 yaşımda evlendim görücü usulu ilk zamanlar aşıktım ona bağlanmıştım gözünün içine bakıyordum resmen ama o beni sevmiyordu biliyordum beni eve annesinin yanına atıp kuzenleriyle konsere falan gidiyordu ben evde tabİki beni hep başkalarının yanında aşşalardı küçümserdi çocuktumya anlamazdım genede severdim onu ama hep ağladım bu arada döverdide ne olduysa sevdi beni ama hep uzaktı kızmaları bağırmaları ben gel deyince gel git deyince git demeler başladı sonra örendimki bir gün resim yakaldım üvey dayımın kızıyla parkta resim çektirmiş saklıyor sordum sanane sen kim oluyorsun bana karışamassın dedi sonra yine kavga ama her kavganın sonunda gönlümü alırdı barışırdık belki sevgi belki vicdan azabı diyelim annem yoktu benim başına omzunu yaslayabileceği annem sonra bir oğlum oldu şimdi 5 yaşında düzelen bir şey yok ama internette kızlara msş atmış hiç duymadığım güzel sözler yazmış aşşağlanma duygusunu hep yaşattı bana cinsellik bile hep onun istediği şekilde sonra biri çıktı karşıma patronum o kadar iyi diki bana karşı anlayışlı sonra beni sevdiğini eşimin beni haketmediğini söyledi oda evli şimdi birlikteyim onla ama bende evliyim vicdanım sızlıyor ama her geri dönüşümde eşime küçümsemeleri kavgaları geri itiyor patronuma ben belki eşimi halla çok seviyorum ama ben onu seviyor muyum sevmiyor muyum bilmiyorum ben napıyorum lütfen yardım edin bana belki çok suçluyum ama bir karar veremiyorum

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır zaten seni 17 yaşında veren ailen a... koyayım kusura bakma. Bir de görücü usulü. Önce onlar senin hayatını elinden almışlar. Daha sonra eşin olacak ş.refsiz'den boşanmak iççin girişimlerde bulunmalısın, çünkükendine saygını kazanma ve kendine değer verme zamanına gelmişsin. patronun evli olduğu için senin bu boşluğundan yararlanıp bir güzel tadını çıkarıyor.

Kimseye yem olma, ne iş yapıyorsan eğer tek başına geçinebileceğin şekilde düzenini kur gerekirse şehir değiştir ama artık kendin için birşeyler yap, kalan hayatını adam gibi yaşa.

Elbet düzgün biri de çıkacak karşına, eşinin e' sini hatırlamazsın bu durumda. Sevgi falan değil sadece alışkanlık, küçük yaşta sana empoze edilmesinden kaynaklanıyor. Daha sabi sübyanken kocaya vermişler seni.

0|0
    0|1
    • BOŞANMAYI DENEDİM AĞLADI SENİ SEVİYORUM DEDİ ÖLDÜRÜRÜM KENDİMİ DEDİ BENDE KORKTUM ÜZÜLDÜM ONA O CANI BEN VERMEDİMKİ SEBEBİ BEN OLAYIM AMA YORULDUM ARTIK DEİŞEN BİRŞEY OLMADI DAHADA KÖTÜYE GİDİYOR PATRONUMLADA CİNSELLİK YAŞAMIYORUM BUNU KENDİME YAPMAM EN BAŞTA EVLADIMA YAPMAM AMA BENİ ANLAMASI DİNLEMESİ DEĞER VERMESİ GÜZEL İNSAN OLDUĞUMU ANLADIM AMA GİNEDE NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM BU ARADA MUASEBECİYİM ÖZEL ŞİRKETTE 2 MİLYAR MAAŞ ALIYORUM AMA ELİME GEÇEN 10 TL BİLE DEİL EŞİME VERİYORUM

• Başka bir şehirde elinden iş gelmez mi peki? Çalışsan uygun bir lojmanda kalsan?

• Merak etme bir bütçe oluşturursun, oğlunda sende düzeninizi kurmuş olursunuz. Adamın zaten size doğru dürüst faydası yok ki. Kendi başına gül gibi geçinirsin. Kafan da rahat olur.

Erkekler Ne Diyor 12

• Hadi senin eşin kötü bu bir gerçek ama evli olan patronunun evli bir bayana bakması da onun iyi biri olmadigini gosterir. Patronla evlenirsin ilerde senle evliyken gider baskasina bakar. Huy bu degismez. En mantiklisi esinden bosanman olarak gozukuyor benceşu anama tabi hayat senin hayatin. Umarim mutlu olacagin tercihler yaparsin.

0|0
    0|0
  • Senin eşinden bir farkın kalmamış bu yaptıklarınla.Hatta şuan ondan bile kötüsün onun halini görüp ders çıkaracağına olanlardan onun yaptığını yaparak ve birde annelik duyguların içinde bunu yapman çok iğrenç bişey.

Madem sevmiyordun eşini ve patronunda seni seviyordu ikinizde ayrılsaydınız eşlerinizden böyle iğrenç bişey yapmasaydınız.Ayrıca o patronun denen herif senden sıkılınca bir paçavra gibi seni atacak buna garanti verebilirim.

0|0
    0|0
  • Boşanmalısın bence. Başka yolu yok. Tartisma her evlilikte var ama boyle cinnet gecirmesi normal degil. Kendi ayaklarinin uzerinde durabiliyorsan niye katlanasin?

0|0
    0|0
  • seni bu yola kocanın ılgısızlıgı davranısları ıtmıss ama senin yaptıgında dogru degılll kocandan ne farkın kaldı peki şimdi burda kimse senin vicdanını rahatlatamaz patronun adam olsa evli kadına sarkmaz madem seviyonuz denemesi bedava kocamı bosuycam evlenelım de gor ozaman senden nasıl uzaklastıgını o senı kullanıyo bu tıp ılıskıler saglıklı degıl bırgun yasenın kocan ya onun aılesı ogrencek ve yıne huzun senmadem ılıskı yasıycan bekar bırını bul kocandan bosan oyle yasa ozaman evlenmendede sorun cıkmaz yok ama ben boyle ıyıyıyım alan memnun veren memnun dusunuyosan ozaman bende sana napsın nıyazı derım ılerıdede basına bısey geldıgınde kımseye dert yanma aradıgın mutlulugun yolu bu degıl

0|0
    0|0
    • teşekkürr edrim

• boylede omur gecmezki bee kızımkorku korku nereye kadar yaayaklarının ustunde durucan ya da saglam bı adambul kendıne terket su herıfı unutma sendeki canıda allahverdii ama baskaları sanaeziyet etsin diye degil insan sevdigine nasıl el kaldırır anlamıyorum

• kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsan açıkca konus kocanla adam gibi bir koca olacaksa olsun yok aynı kafada ise makul bir şekilde ayrılın yalnız patronunun dedigi kelimeler yanlış bence bu kelimelerin sonu metresi olursun sen işini yap diger kelimeleri ha ha deyıp kulak arkası yap ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
    • BEN YANINDA ÇALIŞMIYORUM AYRILDIM METRESİ ASLA OLMAM BUNU KENDİME YAPMAM

• kocana ihanet ettin

allaha tövbe et

yada yazık değilmi birde erkek çocuk sahibisin

ilişkin yürümüyorsa boşanmalısın

0|0
    0|0
  • sana öyle davranan birine iyi yapmışsın bırak ne vicdanı nasıl mutluysan öyle devam et

0|0
    0|0
  • Erken evlenmişssin.Yaptığı muamele seven erkek karakteri değil.Seven başkasının yanında küçümsemez.Yanlışlar girdabındasınız ikinizde.Niyetin ve amacın ne?

0|0
    0|0
  • Boşan seni ikinci eş olrak alsın , tabi alırsa hiç sanmıyorum ya , bir dünya bahane sunar sana, hele konuyu bir aç boşanayım ikinci eşin olmak istiyorumde bakalım o iyi adam nediyecek

0|0
    0|0
    • cinsellik denilen birşey yok ben zaten onu yapmam ama yorumun için saol

• ne çektin be efnan :D ayrıl sorman hata

0|0
    0|0
  • patronuna veriyorsan muhtemelen onun için öyle davranıyordur sana genelde öyle olur.

0|0
    0|0
  • patronunun işi biliyor biraz gaz biraz haz ofiste fantazi yapıp kendini tatmin ediyo sende boşluktan dolayı tatlı dil güler yüze kandın

0|0
    0|0
    • öyle birşey yok aslada olmaz ama yorumun için teşekkürrlr

• patornunla mutluysan seni mutlu ediyosa hem sen yaşa hemde ona yaşat

Kızlar Ne Diyor 14

• her ne yaparsa yapsın onun başkalrıyla toğraf çektirip saklamasına kırılmış incinmişsin, peki aynı şeyi neden sne ona yapıyosn ? ewet, belki snei gerçekten hak etmiyordur adam akllı boşanıp yeniden mutşlu olmayı deneyebilirdn evliyken başka evli adamla olmak seni .' ...'' yapmaktan başka bişi olmaz,

patronunda durmuun farkında tabii seni kullanıyor adam olup o da boşansın ine uygun davranmış olursunuz ,sonra haberlerde adam karsını öldürdü bilmem ne ? üzülüyruz ama kusura bakma ein öğrense seninde sonun farklı olmaz gibi geldi bana.. üzücü, şu ülkenin gidişatına bak ..yazık.. evli kadınlar evli adamlar zina yapıyo , Allah katındada boşanma diye bişi var o da değil çocupğundan bari utan ! evli adamla birliktesn bu utanç la ben yaşayamam ama yaşayan yaşıyor demekki...

0|0
    0|0
  • ayrılmayı dene çünkü evlilik bitmiş kızlara mesaj atıyosa seni aldatmayada başlıyacak gözü dışarda. senin yaptıgında yanlış evli bir adamla beraber olman şöyle bir söz var senin için başkasını terkeden başkası içinde seni terkeder. al oğlunu işe gir ve kendi ayaklarının üstünde dur hemen boşan demiyorum ama evini aayır uzak kal uzakta teyzen halan varsa ona git

0|0
    0|0
    • aynı kuzenimin durumu canım çok iyi anlıyorum ben seni beklediğin ilgiyi patronundan gördüğün için aldattın emin ol peşine iki gün takılıp gider senin değerini anlar. sen dediğimi bir dene uzaktaki bir yakınına git konuşmayın görmeyin birbirinizi ozaman seni özlicek birde senden ayrılcam olmuyo böyle de kafayı yesin ben naptım desin. allah sana sabır versin bitanem herşey güzel olucak zaman ver kendine

• utanman yok mu senin be kadın !

0|0
    3|0
  • Senin annen baban neredeydi sen bu hatayı yaparken ? Adam zayıf noktanı bilerek yaklaşmış sana zarar verdirme kendine ilişkini bitir, hiçbir şey için geç değil açıktan liseyi oku eşinden ayrıl ve yeni bir hayata başla

0|0
    0|0
  • Bir başkasına gitmen o kadar doğal ki. Bu kadar şeye kim olsa dayanamazdı. Senin yaptığın doğru demiyorum ama 8 sene boyunca böyle bir evliliği yaşamak çok zor. . Bir başkasından ilgi gördüğünde

karşılık vermen senin karaktersizliğin değil ilgiye, sevgiye olan açlığın. .

Boşanma gibi bir ihtimalin yok mu?

0|0
    0|0
    • denedim ama herseferinde kıyarım canıma dedi o canı ben ona vermedimki sebebi ben olayım te korkum o aslında mesela benim bir evim var annemden kalan abimle bana kalan onu al diyor sürekli hakkını ala ben de abime kıyamıyorum o otursun dedim ben almasını bilirim dedi bende ben oturmasını istiyorum dedim bana evinide al ss ol git dedi evin olmasa almazdım seni dedi sonra şakaya vurdu daha neler neler anlatsam arkadaşım ama artık çok bunaldım

• bir yol gösterirmisin ban napmalaıyım

• Abinle aran iyi ise, seni anlayabilecek biri ise onunla konuş ilk önce. Anlat ona bize anlattığın gibi. Boşanmak istiyorum de , hayatımı yeniden kurmak istiyorum, destek ol bana de. O yanında durursa kocan sana daha zarar veremez.

• Eşin ne kadar kötü olursa olsun.Bu yaptığın haklı bir şey değil.Senin gibi 'anne' olan bayana yakışmıyor.

Seninki az çok hak ediyor diyelim, peki onun karısı,çocukları ne olacak?Bunu doğru yollarla yapın.Ahiretinizi yakmayın.

0|1
    0|0
    • Bak canım seni asla kınamıyorum.Yaşadıkların kolay şeyler değil.Fakat böyle olmaz.Çocuğuna yazık.Böyle sağlıksız ortamda nasıl sağlıklı bir birey yetiştireceksin?

Ayrıl ve ailenin yanına dön.Söyledikleri her şey yalan.Aklı sıra blöf yapıyor.

Bu durumda yapılacak en iyi şey Allah' sığınmak ve ailenin yanına dönmek.

Allah yar ve yardımcın olsun.

• patronunu ghayatından cıkartmakla basla hayatına yön vermeye canm.

0|0
    0|0
  • yorum yok Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • kadınlar ılgıszlıge gelemez ve asagılanmaya sen vıcdan azabı cekıyorsun kı cogu kadın hırslandıgı ıcın yapar ve gercekten de hıc vıcdan yapmaz oh der ıcınden aldım hıncımı cok gordum

0|0
    0|0
    • bence hak etmıs tabı bunları yaparken Allah katındakı durumumuzu dusunmemız lazım cok kaptırmamak lazım bu hayata kendımızzı ben ef dıleyın ılk once Allah tan.cocugunuzu dusunun yarın obur karsısına cıkar bu durumlar ve cocugunuza olan olur yazık gunah

• Patronunla evlenin.

0|0
    1|0
    • hepsini geçtim ama annene küfür etmeye hakkı yok. boşan ondan boşan kadın sığınma evine falan sığın. sana bunları yapmaya hakkı yok. hele ki annene küfür etmeye ! Şerefsiz allahından bulsun

• Ne yaparsan yap ama onu hayatından çıkardıktan sonra yap.

0|0
    0|0
  • Kocanın yaptıklarını haketmiyosun ama o birlikte olduğun adamın karısıda bunları haketmez bence yuva dağtmamalısın

1|0
    0|0
  • patronun seni kullanıyor patronunla bir geleceğiniz olamaz bunu aklından çıkarma.eşinde seni kullanıyor.ikiside seni sadece cinsellik için kullanıyorlar.

0|0
    0|0
    • sana bazı dualar buldum onu önerebilirim.mesajla yollamak istedim ama yetkim yok.arkadaş olarak ekle yollayım

• yolladım mesaj kutuna bak.

• o kocayı boşayıp kendine yeni bir hyat kurmann zamanı gelmşte gçioo .

0|0
    0|0
    • kenedeni ve çocuğnu dşün ilerde dha çok zararı dknuck gbi druo maalesf .s

Yükleniyor...