Gayler piyasada çoğaldı mı ? heryer Gay kokuyor

Sanki eskiden bu kadar gay yoktu gibime geliyor. şimdi bakıyorum hem sanalda hem realde gaylerle karşılaşıyorum. çarşıya çıktığım gün gay gördüm bacakları benden güzeldi valla bak :DD bacaklarında hiç kıl yoktu kapri giymiş üstüne atlet kıvıra kıvıra yürüyodu döndü baktıki ne görim sakalları var sakallarınıda alaydı keşke...

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• gay arkadaşlar boşuna iştahla yazmasın, evet sapına kadar HOMOFOBİĞİM!

Doğuştan kendini böyle hissedenlere hiç bir lafım yok ama zevk için, sapkınlık için ve popüler kültürün ileride azalan kıt kaynaklar adına, insanların daha fazla üremesini azaltmak için eşcinselliği özellikle günümüzde bu kadar pohpohlaması sonucu buna özenip sapıtanlar için asla ama asla hiç bir şekilde ne bir saygı ne de bir anlayış beklemeyin boşuna benden!

Şu ana kadar doğuştan bu yönelimi olan hiç bir insanı aşağılamadım, rencide etmedim ama bu konuda ne zaman fikirlerimizi belirtsek hemen bir tepeden bakma, alaycı, cahil, geri kafalı sıfatları takmaya çalışma, kendileri için o kadar anlayış beklemelerine rağmen hemen bir tahammülsüzlük durumuyla karşı karşıya kaldıklarında kendi uydurdukları o saçmasapan homofobik lakabını yapıştırma ihtiyacı hissettiler. Kimse kusura bakmasın ama sizi anlamak ve kabullenmek zorunda değiliz. Kimsenin hayatı ve fikirleri kimseyi ilgilendirmediği gibi, sizin bu kendinizi kabullendirme, dikte ettirme çabalarınızı kabul etmeyişimiz de sizi ilgilendirmez.

Vücudunuzu nasıl hissettiğiniz, nasıl kabullendiğiniz sizden başka kimseyi ilgilendirmek zorunda değil. Ben bir erkek vücudunun öyle saçma sapan kılıklara bürünerek gözükmesini oldukça çirkin, zevksiz ve estetiksiz buluyorum. Yine benim bu düşüncem de benden başka kimseyi ilgilendirmez. Toplumda istediğiniz kadar yer edindirmeye çalışın kendinize, hiç umrumda değil. İstediğiniz kadar da tahammülsüzce homofobik homofobik homofobik diye yırtının, evet dediğim gibi sapına kadar homofobiğim ve madem sizin fikirlerinizle uyuşmayan insanlara bu sıfatı yaftalıyorsunuz, bende bundan, homofobik olmaktan sonuna kadar GURUR DUYUYORUM!

Toplumda kendinize yer edinip anlayış bekliyorsanız, önce insanlara alaycı ve tepeden bakmaktan vazgeçip yaftalamayı kesin. Aksi halde sizin tabirinizle homofobik duygularımız, her geçen gün daha da kabararak artmakta ve bundan mutluluk duymaktayız.

Böyle tahammülsüz, kendini bir bok sanan, doğuştan değil sonradan, özenticilikle dönme olan eşcinsellere karşı yaşasın HOMOFOBİKLİK!

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 26

• Gayler hep vardı tek fark kendilerini açıklayan eşcinsellerin artması oldu.. Bir insan gay olduğu için sakal bırakamaz mı? Gay deyince zaten aklınıza ilk olarak kadın gibi makyaj yapan erkekler geliyor.. Böyle olmadığını ne zaman anlayacaksınız acaba?!

4|2
    1|1
  • Ne olmuş peki varsayalım arttı? Başkalarının cinsel tercihi sana mı battı? Aşağılar gibi sormuşsun! Onlarda insan ve acı bir gerçek ki doğaya zarar vermeyen kişiler. İnsanlara zarar vermeyen kişiler. Gay olmayıpta senin benim gibi düz olanlar dünyanın aq. en azından onlar zarar vermiyor.

2|0
    1|2
  • valla bir artış var. ve bunu resmen göstermek istercesine davranıyorlar. tamam kişisel tercih, hormon vs falan ama fastfood sırası beklerken "ay burda kadınlar bekliyor ayol" diyenlerini gördükten sonra pek saygı beklemesinler.

ayrıca gerçekten çok hoş hatunlar varken bir insan neden gay olur, hala anlamış değilim =D

0|2
    0|2
    • Gay olmak penisle alakalı bir durum değildir, sizde neden bunu anlamazsınız bende bunu anlamıyorum... Penisi normal bir erkekten daha büyük ve daha iyi sertleşen gayler o zaman sizden daha erkek?!? Bu ruhsal, hissel bir durum... Gay olmaz, o zaten öyledir... Bu kafada devam edeceğini anladığım için seni sevindireyim bari biraz... O gay olduğu için o dediğin hoş hatunlar sana kalıyor... O homofobik küçük beynin ancak bunu kaldırır, mutluluklar sana :)

• penisle alaka kurmak? ben o kısmı düşünmemiştim açıkçası, aydınlattığın için sağol. penisleri daha küçük diyen oldu mu onu da bilmiyorum. Diyorum ya işte neden öyle hissediyolar anlayamadım diye.

şimdi ben erkeğim tamam. lan burda erkek bekliyo acele 2 çay desem çok mu normal? ya da 2 bayan beklerken burda fıstıkları bekletiyosunuz falan dese abest karşılamıcak mıyız? bu özgüven patlamasının bişeyleri bastırmak için olduğunu düşünüyorum. senin tavrından da farklı bişey anlaşılamıyor ne yazık k

• İnsan homofobik olmasın yeter ki... Zararından çok faydasını görmek elinizdeyken kendiniz kaybediyorsunuz...

1|1
    1|2
  • Azaldı mı çoğaldı mı bilmiyorum ama bu elemanların çarşıda pazarda sağdan soldan taş spoa yemeden yürüyebilmesi bana inan güzel bişey.

0|3
    0|0
  • evet hilmi cem ve murat çifti yeni bir devrim yapmış geylikte:D

0|0
    1|0
  • Hosuna gitmemiş olabilir belki ama oda bir birey kimssye zarari yok hatta bir cok heterosexuelden emin ol daha iyi sakin ve insan olan kisiler. Bu sekilde elestirmen çok düzeysiz ve terbiyesiz bir yaklaşım

1|0
    1|0
  • Bacağındaki göbeğindeki göğsündeki kılları alan gay olmaz o zaman avrupada erkek yok he kıvırta kıvırta yürüyorsa vardır bişey fakat kıl almayla gay olunmaz. Ayıca gaylerden nefret ederim. böğğ

2|1
    2|4
    • telefonla konuşuyordu kız gibi ses tonuyla.

• Ses Allah vergisi kimisi ip ince kimisi kap kalın . Bana görede ateistler cogaldı eskiden yokdu hiç bu kadar.

• Nefret ediyorum onlardan

2|2
    2|1
  • Erkek adam sakallı olur. Adama boşuna gay demişsin.

0|0
    0|1
    • bıyıklarıda vardı cemil ipekçiye benziyodu :sdfsdf

• asdshjgfjsdkf muhafazakar gaydir belki. Ama toplumumuzda daha sık olarak var. Her 3 kişiden 1 i eşcinselmiş bizim toplumumuzda. Bir çoğu gizliymiş. Feminist bir yazardan okumuştum. Şaşırmamak lazım. Bir de elini tutup öpüştüğün adam bile eşcinsel olabilir

• onlarada maço i*ne diyolar heralde :)

1|0
    0|3
  • Umarım hiç görmem

1|1
    0|0
  • dıkkat ett sanadaa gayyy masınlarr

1|0
    0|1
  • canları cehenneme

1|0
    0|2
  • çoğalmayan şey kaldımı :)

1|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin

ama hiç gay lez görmedim

görmediğime şükürler olsun

1|0
    0|1
  • Bu devirde bozulmayan şey mi kaldı?

1|0
    1|0
  • fatih ürek çıktı mertlik bozuldu:D

0|0
    0|0
  • Gaylere saygım var ama her iki cinse ilgi duyan sapıkları dışlıyorum.

0|0
    0|0
  • gey nası kokuyo la

0|0
    0|1
    • Evet canım gayler farklı bir yaratık ya hiç tahmin edemeyeceğin gibi kokuyorlar..

• amsterdamda çok

0|0
    1|0
  • alttaki arkadas demiş gay gibimi kokuyorlar yani vajina ustu kıl seven olurda sakallı sevende olabiliyormus demekki

0|0
    0|0
  • amk gaylerin kokusuda mı var

0|0
    0|3
  • Sorma ya her yerde karaktersizler birde sanki gayleri hoş görmek gibi bir mecburiyetimiz varmış gibi davranmazlar mı iyice deli oluyorum

1|1
    2|3
  • Milletimiz bunları normal görme çabası içerisinde olursa avrupalılaşırlarsa ben gibi dayı tipinde, bıyıklı gay'ler görürsünüz...

0|1
    1|2
    • Çünkü normal bir şey.. Çaba boşuna değil..

• Böyle bir açıklık getirirseniz eğer insanların eğilimini arttırırsınız üstad, bak sende bile bir eğilim söz konusu...

• güzel gözlü güzel sözlü hatunlar varken çoğalsalar ne olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kanki sen nerede yaşıyosun yav? hayır yani çıkıp hergün gay görebildiğin bir mahalle falan varsa eşcinseller mahallesi yapalım orayı en azından bir mahallede de olsa rahat ederiz :D

2|2
    0|0
  • sayısı falan artmadı ,baskıdan dolayı üstü örtülmüş şeyler bunlar, toplum olaylara daha mantıklı ve geniş bir çerçeveden baktıkca daha da ortaya çıkacaktır. tam destek !

3|2
    0|0
  • Adamin tarzidir niye kesin gay diyorsun ki

0|1
    0|0
  • Bu şekilde bir soru başlığı ve yaklaşımın çok kötü.

1|2
    0|0
  • gay nasıl kokar anlatsana brz

2|0
    0|0
  • He çoğaldı canlarım benim

1|0
    0|0
  • sayısı artsa nolcak sana ne zararı var? ayrıca o gördüğün büyük ihtimal travesti olabilir gayler genelde öyle gezinmezler sokakta.

1|1
    0|0
  • sen Bangkoku görmemişsin bir barlar sokağına gitte gel Türkiyede çok az :D

0|0
    0|0
  • lezbiyen olanda var

2|0
    0|0
  • Eee yani ?

0|1
    0|1
  • allah kahr etsin boylelerini