Gerçekten gerdek gecesi eskide mi kaldı?

bazen sitede öyle cevaplar okuyorumki sanki dünyada tek bakire ben kalmışım gibi hissediyorum . garip oluyor :D. özelliklede erkeklerin bazı sorulara verdiği cevaplara şaşıyorum gerçekten eskidemi kaldı?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• senide kötü ruhları kovmak için kesecez zaten ...

Kutsal Bakire Kanı ...

İLe ..

6|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• yazılanlara bakma çoğu sallıyor..

inan senin gibiler çoğunlukta..

2|0
    1|0
    • çoğunlukta mı? bugüne kadar çıktığım kızlardan sadece 1 tanesi bakireydi..yani bakire olduğunu söyledi...diğer hepsinin öncesinde cinsel ilişkisi olmuduğunu söyledi...

• yaşadığın yer ve gezdiğin ortamla alakalı birazda..

• Gerdek gecesi insanoğluyla beraber yaşıyor

0|0
    1|0
  • bakirelik oraninin azaldigi bir gercek. ama sen bu sitedeki atip tutanlara bakip da ulan herkes değildirmis diyip gaza gelmee bircogu oldugu halini değil olmak istedigini halini yansitiyor burda.. sanala lem nasil olsaa... burdaki kizlarin yarisi vajinusmustur o kadar diyim ben sana D:DD

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı dikimi artık neredeyse merdiven altına düşmüş. 600 Tl'ye bile var(mış). Kredi kartına 20 taksit yaptırsa o kızkendini ayda 30 liraya adama ben el değmedim diye kakalamış oluyor işte. Önemli olan yapılan değil; niyet. Dürüst olmayan birliktelikten zaten hayır gelmez. Siz doğru yoldasınız, anlatılan çoğu şey yalan ve uydurma fanteziler.

0|0
    1|0
    • artık bununda normal olup olmadıgı anlaşılıyor bir bakışta...

• Nasıl yani? Hymen dikimi operasyonu mu bir bakışta anlaşılıyor? Enteresan. Bunu bilmiyordum açıkçası.

• sen bakma buraların böyle olduguna nede olsa sanal sen kendini doğru insana saklamaya devam et o zaten birşekilde karşında yada karşına çıkacak artık bakirelik bir klişe-kalıp olmaktan çıkıp normal bir durum gibi görülmeye başlandı ucu açık bir konudur tartışılır...

0|0
    0|0
  • Bu olaya böyle bakmamak lazım. Şimdiki ilişkiler uzun süreli olup ardından eğliliğe bağlanıyor buda dolayısıyla birlikte olma ihtimalini arttırıyor.4-5 yıllık bi ilişkide erkek ister doğası gereği ve kadında ister emin ol. günümüzde bunun artmasının sebebi ilişkinin süresi.

0|0
    0|0
  • sen, bakireliğini koru. hala gerdek gecesi var. kendini eşine sakla. en güzel duygu o. gerdek gecesi, helal olan ve ahlaki olan. benim gerdek gecem de çok güzeldi. güzel bir tecrübe oluyor. ama malesef boşandık. belki 2. gerdek gecemi yaşarım tekrar, Allah nasip ederse inş.

0|0
    2|0
  • dogru yoldasın devam et

0|0
    0|0
  • gördüğün siteler karı düşürmek işteyen

kişilerden oluştuğu için

normal

benim çevremdeki bir çok erkek

bakir sen rahat ol

0|0
    0|0
  • evet piyasada sağlam kız bulmak zor bulursan çok şanslısın

0|0
    3|0
  • çoğu senin gibi bakma sen onlara sen nasıl istiyorsan öyle ol

0|0
    0|0
  • evet eskide kaldı..

zaten otelde gecelemek veya balayına gitmekde bunun için...

0|0
    0|0
  • hala sürüyor bu neden devam etmesin ki

0|0
    0|0
  • Kalmadı tabiki hala bu gelenek devam ediyor.

0|0
    0|0
  • çogu kız evlenmeden bozduruyo bence...

0|0
    1|0
  • kız kaşarsa eskide kalır tabı :)

0|1
    4|0
  • evlenmediğim için bilmiyorum. artık bakire az gerdek gecesi yapıp morelini mi bozaksın :D

0|0
    1|0
  • Artik o geceden once yapiliyor hersey zaten dugundu oyundu yoruluyorlar tabiki birde devaminda sex daha yorucu oluyordur. Oncesinde bekaretini ya evlenecegi kisiye yada daha oncesindeki sevgilisine verip kurtuluyorlar birde meraktan yapan bile taniyorum.

0|0
    0|0
  • Bence evlenmeden cinsellik konuşulmalı ama evlenmeden yapılmamalı . Bi kere düşünsene evlendiğiniz akşam göreceksiniz en azından bi farklılık olur önceden yaptıysan ne farkı kalır o akşamın.. Cinselliği konuşmadaki amaç şu : Mesela benim pen.sim baya küçük o yüzden baştan söyleme ihtiyacı hissederim.

1|0
    1|0
    • O zamanda gerdek gecesi diye tabir edilen geceden bi sonraki gecenin bi farkı kalmıyacak

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle hissetme o zaman.Yalnız değilsin dost...En doğrusu bu, içini ferah tut.

0|0
    0|0
  • niye eskide kalsın..bazen gerdek gecesi değlil geceleri olabiliyo :) ilk gece yapamadılarsa 2. 3. geceler :)

0|0
    0|0
  • çoğu kezban bunların, seksin s sini yaşayamayıp, burada bilmişlik taslıyorlar. Sakın gerçek sanıp koyverme:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...