Sitedeki bayanlar cinsel tercihiniz ne yönde?

Biseksüel,lezbiyen,heteroseksüel hangisisiniz? ve sizi bu tercihe yönelten sebepleriniz neler? Lütfen bu terimlerin gerçek anlamlarını bilmeyenler yazmasın.

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben heteroseksüel ile biseksüel arası bişeyim, erkeklere de ilgi duyarım kendi cinsimden de hoşlanırım. Birkaç kızla cinsel birlikteliğim olmuştu erkekle de öpüşmüştük :) hepsi birbirinden farklı güzeldi. Biraz lezlik de var bende :)

Ama şu bir gerçek ki heekesin cinsel teecihine saygı duyarım hiçkimseyi tercihinden dolayı aşağılamam küçümsemem. Amaç cinselliğin doyumuna tadına varmak ve onu doyasıya yaşamaktır. Yani kişi kendini mutlu hissediyorsa sorun yoktur benim için ;)

5|3
    5|4
    • ben de öyleyim:) böyle düşünmen ne güzel sevindim

• Teşekkür ederiz efendim ^^

• Ne demek gerçekler :)))

Erkekler Ne Diyor 16

• yanıtları görmek için soruna gidim ama ne göreyim, erkekler yanıt vermş. halbuki sen kızlara sormuşsun. sazanımız bolmuş

2|1
    0|0
  • ben lezbiyenim.

1|1
    1|1
  • Sadece kızlara özel sorulan soruya erkeklerin cevap vermesi ilginç gerçekten

bunu belirtmek için cevapladım

3|0
    0|2
  • gaylikten iğrenirim resmen. heteroseksüelim...

1|1
    1|1
  • Erkek görünümlü bayan varmış baya :D Tercihlerini pat diye yapıştırmışlar :D Buda bize soruları ne kadar doğru ve detaylı okuyor anlıyor algılıyoruz gösteriyor.

0|0
    1|1
  • Güzelim Kadın ve Erkeğin birlikte yaşadığı cinsellik ne hale geldi yok hetero seksuel yok transeksuel yok bir seksuel yok lezbiyen yok gay yok say .

Bi söz vardır Düşünce Özgürlüğü Tüm Kötülüklerin Anasıdır diye . Söyleyeni hiç sevmem ama haklı mı ne . Bakın Tepkilere bakın şimdi :D

0|0
    3|1
  • doğuştan kız olsun :) ha birde nefeste alsın yav

0|0
    1|1
  • çoğu kız profilleri erkek olduklarını düşünüyorum

0|1
    1|0
  • lezbiyenleri izlemek çok zevkli oluyor. bunuda not düşerseniz sevinirim.

1|0
    0|0
  • Hetero

0|0
    0|0
  • genelde eşek yoksa koyun filan olur ,olurda olur bizi bu yöne yönelten sebep olmuyor bacım dayanamıyoruz artık vermeyince bizde ahıra dalıyoruz ..

0|0
    0|0
  • şimdi sallamalara bak normal kızların hepsi Biseksüel,lezbiyen,heteroseksüel olucaklar :D

0|1
    3|1
  • heteroyum ama kızlar için lez de olurum :D

0|0
    0|0
  • Ben bir eşcinselim , beni bu yönde etkileyen faktörlerimde olmadı ben böyle doğdum ergenlik dönemimden beri bu eğilimlerim var , bunun bilincinde hareket ediyorum.

2|0
    0|0
  • erkeksi lezbiyenim ben :D :D

0|1
    0|0
  • Evet ne yönde ne yönde :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• heteroseksüelim. hmm nasıl desemm kadın vucutları da çok güzel ama hiç sevişeyim diye düşünmedim :D

1|2
    1|1
  • Buna yönelten sebeplerim yok bunun sebebi yok zaten tercih meselesi değil tercihlerin sebepleri olur.Lezbiyen kelimesinden hoşlanmıyorum eşcinselim.

5|1
    1|2
  • lezbiyenim cocuklugumdan berı egılımım var. Tercıh degıl ben bunun ıcın doğmusum. Ama erkeklerı tanıdıkca ıstesem de onlarla olamayacagımı anladım lezbıyen oldugum ıcın şükrettim :)

3|1
    0|2
  • heteroyum sapına kadar. penisin olmadığı ilişki seks gelmiyor bana. onun harici yolda güzel hatun gördümmü bakarım, hatta çıplak kadın çizmeyi de severim ama bunun cinsellikle pek alakası yok :)

0|2
    1|0
  • Biseksüelimsi heteroseksüel :p

1|2
    0|1
  • bayanla sevişip erkekle devam etmek isterdim .bu hangi sınıfa giriyor

0|2
    1|1
  • Biseksim böyle doğdum. Biseks,lezbiyen vs. olmak tercih değildir.!

3|1
    0|2
  • Heteroseksüelim iyi böyle :)

1|2
    1|0
  • kızlar kızlar kızlar..

2|0
    0|2
  • pipi sevenlerdenim :)

0|1
    1|0
  • Erkekler tabiki bu ks deki kızlar kafayı yemiş resmen!

1|3
    1|0
  • Heterosexual im şekerim . Ilgim yrrklılara :DD

0|4
    4|1
  • Lezbiyen p*rnosu hoşuma gidiyor izliyorum ama gerçek hayatta kadınlar ilgilimi çekmiyor.erkekler tahrik ediyor beni azdırıyorlar.heteroseksüel mi oluyorum?

0|2
    1|1
  • hetoroseksüelim . ama bir bayanla billikte olmanın nasıl olacağını herzaman merak etmişimdir.

2|2
    0|2
    • denemeyi düşünür müsün?

• peki teşekkürler cevabın için

• bastırılmış duygular

• Heteroseksüel

0|1
    1|1
  • heteroseksüel nedir?

0|1
    1|1
Yükleniyor...