Onun dikkatini çekmek istiyorum ama nasıl?

Aynı bölümde hatta aynı sınıftayız ama benim farkımda bile değil. Aslında birkaç kere bana baktığını gördüm ve o şekilde dikkatimi çekti. Sonra ben ondan hoşlanmaya başlayınca birkaç kere daha yakaladım ama çok utandım ve başımı çevirdim.

Şimdiyse arkadaşları falan varken hiç bakmıyor tek başınaykende sadece boş boş bakıyor, gözlerini kaçıran ben oluyorum. Ben dikkatini çekeyim istiyorum ama öyle cinsellik ya da geçici bir ilişki uğruna değil, ben ondan gerçekten hoşlanıyorum sevebileceğime inanıyorum ve onun da böyle düşünmesini istiyorum.

Samimi yorumlarınızı bekliyorum (:

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• gözlerini kaçırmamaya çalış derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı şey benim başıma geldi.hergün işe gitmek için bindiğim otobüste karşılaşıyordum.

bakışları çok sıcaktı...otobüste ön sıralarda olduğu zaman dahi arkasına döner gözlerimin içine bakardı.

Tabiki sonraki adımı ben attım.

bakışların ona sonraki adımı atması için gerekli cesareti verecektir

0|0
    0|0
  • sana uzaksa konuşmuyorsa demek ki birşeyler hissetmiyor. sana karşı boş olmasa sana bunu söylerdi. bu bakışma işlerini ciddiye almayın sadece hoşlandığınız için size karşı birşeyler düşünüyor sanmayın bunu hep diyorum bakmayla aşık oluyorsanız gidin her resme baktığınızda aşık olun aynı hesap.

0|0
    2|0
    • Iyi de resim sana bakıyor mu canlı gibi?saçma bence.

• Zaten orasını anladigim için nasıl dikkatini çekerim diyorum.a bu çocuk bana aşık falan demiyorum.

• zaten dikkatini çekmene gerek kalmazdı sana söylerdi boş olmasaydı yorumumu sonunu okumayın sadece

• kiz kendisine bakiyor sanar, cocuk bos kalinca diger tum kizlari kestigi gibi onu da keser ama anlamaz... cocuk hala keyfindedir, kiz evlilik hayallerine baslamistir... klasik hikaye yahu bu, arkadas olur tanirsin cikarsin yillar sonra ciddilesir :D ne bu ilk bakanla beyaz gelinlik hayalleri? :D

0|0
    0|0
    • Beyaz gelinlik hayali de nerden çıktı? Demek bosta kalan cocuklar tüm kizlari kesiyor.bunu ogrendigm iyi oldu.

• Beyaz gelinlik değil de hemen ciddi dusuncelere dalmış olabilirim :) ama 18 yaşında ve daha önce hiçkimseyle çıkmamış kimseye aşık olmamış bir kız başka ne düşünebilirki hoşlandığı kişi hakkında?ve erkekler,hepiniz çok acımasızsınız :(

• ah yazik... saf masum hayaller bunlar... guzel seylerdir, tavsiyem acimasizlara dikkat et, arkadas ol normal iyice tani ki sana nasil zarar verebilirler ogren. emin ol 50 tane normal arkadas olarak erkek taniyan, tek bir erkege kapilip kalan aptaldan iyidir :) hemen hoslantilara vs değil de once insanlari insan olarak tanimaya bak. en az zararla atlatirsin erkekleri tanimayi... yoksa belli olacaklar, ciddi dusunecek değil keyfine bakacaktir daha bir kac yil

• beraber aktivite yapmayı deneyin, spor eğlence vs.

0|0
    0|0
  • bana da olmuştu öyle bişey uzun süre açılamadım emin olamadım bakışlardan falan işte bide insan öyle olunca karşımdaki utanırmı sıkılırmı falan diye pek bişey de yapamıyo bazen. sonuç o başkasını buldu, ben bilmiyodum bakmaya ve belli etmeye daha sonra başladım onu da tam anlamıyodum bazen beni izliyo gibiydi açılsammı nasıl olcak falan derken bir süredir hayatında bir başkası olduğunu öğrendim. şimdi keşke hiç böyle olmasaydı diyorum bazen daha kötü yanı, zaman içinde daha çok hoşlandım tanıdıkça severim diyodum kesin ama tek taraflı olarak kaldı işte bazı şeyler beklemeye gelmiyo :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dikkatini çekmişsin zaten..ama biraz daha bekle..daha somut adımlar atması lazım..sırf bakıyor diye de emin olamazsın ki sevdiğinden

0|0
    0|0
    • Emin değilim zaten hatta hoşlandığni sanmıyorum bile :( ama ne yapmam gerekir diye düşünmüştüm.

• Saçına dikkat et hergünn farklı ve sana yakışan modeller yap. Güzel ve bakımlı giyin .)

0|0
    0|0
Yükleniyor...