Zevk almıyorum, ne yapacağım?

24 yaşında 1.5 yıllık evli biriyim. Evliliğimin ilk aylarında her gece aralıksız seks yapıyorduk ama son 6 aydır cinsel isteksizlik yaşıyorum canım hiç seks yapmak istemiyor bazen 15 gün ara veriyorum ama yine isteksizlik devam ediyor. Eşim bu durumdan çok rahatsız. Hiçbir sağlık problemim yok acaba bu durum geçici mi bu konuda sizin düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum

Güncellemeler:
Eşim dişiliğini öne çıkarma konusunda cüretkar davranıyor ama bende cinsellik konusunda hiç istek yok
Bu gece kendimi zorlayacağım ama başarılı olurmuyum bilmiyorum çok zor durumdayım

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• tamam sex ara vere bilirsinde ama bisekilde esinle sevisyinede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni üzüp tranva etkisi yaratan şeyler yaşatmış olabilir eşin.buda cinsel hayata yansır.kadınlar duyguyla yaşarlar genelde cinselliğii.yani daha açıkolursak sadece vücudun okşanması haz vermez kadına ruhun okşanması gerekiyor önce

0|0
    0|0
  • sorunlarının olduğu kesin, önce sorunlarını çöz

0|0
    0|0
  • Hayatındaki sorunları çözmeye yönel. İş hayatında stresli bir dönem geçiriyorsan eşin doğal karşılamalı. Bebek varsa senin isteksizliğin gene normal. Fantezi kostümleri alıp deneyin bir de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aktara git sana bişeler önerir..

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmeni tavsiye ediyorum. Bunun yanında brokoli'yi sofrandan eksik etme.. Sigara içiyorsan bırak.. Hafta içinde, işten sonra yapabileceğin egzersizler edin. Borcun harcın, kafana takılan sorunlar falan varsa hepsini düzelt.

Bu işin mekanik yönü, bir de metasal şeyler var:

Evliliğin ilk aylarında sevişmek değil, kadın ile mastürbasyon yapıyordun aslında bir nevi. Ten uyumundan falan haberin yoktu.. Eğer, eşinle aranızda bir ten uyumunuz yoksa, kısaca onun teninden tahrik olamıyorsan, pek zorlamanın manası yok.. Kendini zorladıkça, daha da başarısız olacaksın bir nevi.

0|0
    0|0
  • P*rno izle öyle dene ...

brazzers 'tan falan :D

0|1
    0|0
  • bence bu konuda aile yada toplum saglık merkezlerinden gerekli psikoljik destegi alabilirsiniz bunun psikolojik oldugunu düşünüyorumm..

0|0
    0|0
  • eşinin kendisini değiştirmesi lazım. dişiliğini ön plana çıkarması lazım seni tahrik ederse o isteğin tekrardan yerine gelir.

0|0
    0|0
  • esını degıstır hıc cınsel isteksizlik kalmaz yada uzun bir tatile cık 1 ay falan özle onu o akşamı tahmın edemessın ;)

0|0
    2|0
  • oral seks dene belkide faydası olur

0|0
    0|0
  • bence aklından geçen en kabul edilemez bulduğun neyse onu düşün...

bu seni heyecanlandırır...birazda yumuşatarak eşine konuyu açabilirsin...

0|0
    0|0
  • Sana Tavsiyem 1 Hafta Boyunca Sabahları Sadece Ekmek Arası Bal&Terayağ Ye. :) Eminim Faydasını Göreceksin

0|0
    0|0
    • yanındada 1 çayy ohh ne ala bak keyfine :)

Yükleniyor...