Onu nasıl tatmin edebilirim?

ne zamandır bir kızla takılıyorum kız cok azgın. karşısında durunca dayanamıyor bile. sürekli aklı fikri orada ama bakire ve cinsel tabuları var. ben de tabuları yıkarsa kendi öz saygısını yitireceğini düşünüyorum ama onu nasıl tatmin edebilirim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ona cinselliğin olağan ve normal bir sey oldugu anlat ki kezban olmayı bırakıp insan olsun :/.

3|1
    0|1
    • defalarca denedim ama hala da anlamak istemiyor. biraz ileri gittiğimizde hemen evlilik konusunu açıyor

• al işte kezban. Kendını gelecekte bır erkeğe yarandırmak ıcınşu ankendı hakkından vazgecıyor. Zayıf bir kadın.

• az önce yine evlenelim biz ya dedi. öyle birşeyin olmayacağını söyledim. ondan önce ıslandım diyordu. dünde ağzına almak istiyordu ne acayip anlamadım. şimdi konuşmuyor

Kızlar Ne Diyor 5

• bakire değilir o ya da kızlığını bozdurmadan görmüştür bütün işlerini

1|3
    3|1
  • Aynı ben oral yap

0|0
    0|0
    • oral istemiyor. iğrenç buluyo ama ben yapmaya niyetliyim

• beni anlatmışsın resmen bende bakireyim ama azgınım :D

0|1
    0|0
    • ee sende sorudaki gibi oral yapmıyormsn yaptıremıyormsn

• nıck oralı yapmasını istedim yapıcaktı ayrıldık .d

• tek tabusu zardır. sürtünme yoluyla başla.. ardından o azdığında anal iste, verecektir.

1|2
    1|0
    • üstünü bile çıkarmıyor elbiseyle sevişiyoruz. ama sanalda falan şaşırtıyor beni. nasıl hayalleri var

• ona içine girmeyeceğine dair güveni ver.

• nasıl olur o. şimdiye kadar hareketlerimle vermiş olmam gerekirdi ama hala tam güvenmiyor. belki de kendine güvenmiyor

• Öz saygısını sizin düşündüğünüz kadar kendisi düşünse bu basitliğe girmezdi bir erkekle evlenmeden.

2|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kedidir kediii!

0|0
    0|0
  • Baştan aşşağı yala delirîr kafayı yer

1|0
    1|0
  • o kadar azgın kız senden öncesinide görmüştür

0|0
    2|0
  • link kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • nasıl bir kız temiz ev kızımı peki nasıl tanıştınız ayrıca bardan falanmı ?

0|0
    2|1
    • yok ya internetten tanıştık temiz ev kızı öyle içki içmez sigara içmez. kendi halinde bir kız. ama inanılmaz azgın

• mesafeli. sanalda yazışıyoruz mesela hayalinde herşeyi yapıyor. ama dediğim gibi üstünü bile çıkarmıyor

• o ne biçim kız hem ev kızı hem azgın hem bakire bunlar nasıl bir arada

bence bakire degildir sonra senin başına kalır benden demesi ha

Yükleniyor...